TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

TOP 36  – Najlepšie automatické kávovary do 500 eur  

Vybrali sme pre vás , tie najlepšie kávovary do 500 eur podľa testov a recenzií. Veríme , že tu si určite vyberiete.

DeLonghi Magnifica ECAM22.110 B

Delonghi-ECAM-22.110

Špičkový automat Delonghi na prípravu kávy, ktorý dokáže všetko za pomoci jedného tlačidla. Prístroj je schopný pripraviť takmer akúkoľvek kávu, ale aj cappuccino – systém vie zmiešať paru, vzduch a mlieko, a vytvoriť bohatú hustú krémovú penu. Možno si vybrať z veľkej, strednej alebo malej kávy. Rovnako tak je možná voľba aróma (silnej až extra jemnej) a tiež nechýba voľba teploty.

Saeco Incanto HD8911/09

Saeco-Incanto-HD8911-09

Plnoautomatické espresso Incanto SAECO HD8911/09 je dizajnovo zaujímavý kávovar, ktorý sa postará o prípravu perfektnej šálky vašej kávy. Vďaka pokročilej technológii kávovaru máte zaručenú vynikajúcu chuť vašej kávy a perfektnú arómu, ktorá sa rozplynie do celej vašej kuchyne. Keramický mlynček sa postará o pomletie vašich kávových zŕn podľa vašej chuti a k dispozícii je aj mliečna tryska, ktorá vám pripraví vynikajúce mliečne špeciality. Ovládací panel na prednej strane kávovaru vám ponúka pohodlné ovládanie a nastavenie všetkých parametrov.

DeLonghi Autentica ETAM29.510

DeLonghi-Autentica-ETAM29.510

Automatický kávovar DeLonghi ETAM 29.510 v elegantnom čiernom prevedení. Jednoduché ovládanie vďaka dotykovému ovládaciemu panelu vám uľahčí prípravu vašej obľúbenej kávy. Funkcia Doppio + vám umožní vychutnať si dvojité espresso s extra arómou plné energie. Tryska na mliečnu penu vám ľahko a rýchlo pripraví dokonalý krémový pôžitok, či už máte radi cappuccino alebo sa chcete len trochu potešiť penou navyše u klasického espressa. Samozrejmosťou je mlynček na kávové zrná, vďaka ktorému budete mať kávu vždy maximálne čerstvú

Saeco Incanto HD8914/09

Saeco-Incanto-HD8914-09

Automatické espresso Philips Saeco HD 8914/09. Elegantný dizajn. Presvedčivá kvalita kávy. Pokročilá technológia zaisťuje maximum chuti. Model Saeco Incanto nastavuje vo svojej triede nový štandard. Zaujímavo spracovaný kryt z nerezovej ocele chráni vysoko kvalitnú taliansku technológiu, s ktorou vždy vykúzlite vynikajúcu kávu. Vaše sny o káve sa konečne plnia

DeLonghi Intensa ECAM23.420

Delonghi-ECAM-23.420

Plnoautomatický kávovar so zabudovaným oceľovým mlynčekom (13 možností nastavenia mletia), možnosť použitia i mletej kávy, tryska na napenenie mlieka, ovládací panel s tlačidlami a ikonami, dvojriadkový displej s 16ti jazykmi, tlak 15 bar, vyberateľná sparovacia jednotka, voľba sily a množstva kávy , nastaviteľná teplota kávy, samočistiaca funkcia, výškovo nastaviteľný adaptér pre rôznu veľkosť šálok, úsporný režim, kapacita nádobky na vodu: 1,8l, kapacita zásobníka na kávu: 250g,

DeLonghi Intensa ECAM23.210

DeLonghi-Intensa-ECAM23.210

Automatické espresso ECAM 23.210 B s elektronickým ukazovateľom a možnosťou nastavenia až 13-tich stupňov hrubosti mletia vám poskytne ten pravý komfort pri príprave obľúbenej kávy. Naviac vďaka funkcii „Moja káva“ si môžete nastaviť individuálne množstvo vody do vášej obľúbenej šálky

Krups Espresseria Auto Pisa Black EA815070

Krups-Espresseria-Auto-Pisa-Black-EA815070

Automatický kávovar od renomovanej spoločnosti Krups je skvelým výrobkom pre každého milovníka kávových nápojov, ktorý dokáže oceniť profesionálne pripravenú šálku kávy. Kávovar má príkon 1 450 W a je vybavený pumpou s tlakom až 15 barov, pomocou nej prístroj dokáže v priebehu okamihu pretlačiť horúcu vodu cez namleté kávové zrná. To umožňuje extrahovať dokonalú chuť i arómu bez rizika pripálenia zŕn. Voda je ohrievaná pomocou moderného termobloku, takže budete mať vždy dostatok vody so správnou teplotou, nehľadiac na to, či si pripravujete malé espresso alebo veľké lungo.

DeLonghi ESAM 4200 Magnifica

DeLonghi-ESAM-4200-Magnifica

Kvalitné automatické espresso s tlakom čerpadla 15 barov a novým termoblok systémom udržujúcim stále rovnakú teplotu kávy.Vnútorný systém,ktorým prechádza voda,je vyrobený z nerezovej ocele. Automatické espresso Delonghi ESAM 4200 má zabudovaný mlynček na zrnkovú kávu, kde si môžete nastaviť aj jej hrubosť. Naviac je možné v prístroji použiť aj mletú kávu.

DeLonghi ESAM 3000 Magnifica

DeLonghi-ESAM-3000-Magnifica

Automatické espresso značky DeLonghi s integrovaným mlynčekom na kávu, ktorého hlavnou prednosťou je tzv. Tubeless systém, Ten zaručuje, že je vždy použitá čerstvá a práve zomletá káva. Exkluzívny decentný dizajn sa bude výborne hodiť nielen do modernej kuchyne, ale aj kancelárie. Prehľadný a dostupný ovládací panel s plne elektronickým riadením zaručuje dokonalé možnosti nastavenia. Nechýba ani nastaviteľná parná tryska so samostatnou tepelnou reguláciou, ktorá dokáže vytvoriť lahodnú mliečnu penu.

DeLonghi Magnifica ESAM3200

DeLonghi-Magnifica-ESAM3200

Plne automatický kávovar je jasnou voľbou pre každého milovníka kávy, ktorému záleží na plnej chuti a bohatej aróme, ale nechce strácať čas s manuálnymi pákovými kávovarmi. Tento model zaujme najmä svojím podareným dizajnom, rýchlym nahrievaním a modernými technológiami. Telo prístroja je vyvedené v nerezovom prevedení, ktoré zaisťuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Navyše ho možno veľmi ľahko čistiť, takže bude kávovar vždy vyzerať úchvatne a stane sa vítaným doplnkom vašej kuchyne.

DéLonghi ECAM 21.117

DéLonghi-ECAM-21.117

Ste milovníkom kvalitnej talianskej kávy a už máte dosť často preplnených a predražených kaviarní? Hľadáte spôsob, ako by ste si mohli kávu pripraviť a vychutnať v pohodlí vášho domova? Jeden z popredných výrobcov kávovarov De’Longhi prichádza na trh s novým modelom kávovaru ECAM 21.117, ktorý je určený najmä pre všetkých, ktorí si chcú pôžitok z kvalitnej kávy užiť, kedykoľvek budú chcieť.

Krups EA 8050

Krups-EA-8050

Plnoautomatické espresso KRUPS EA8050PE Espresseria Automatic sa vyznačuje svojím malým prevedením a vynikajúcou prípravou Vašej obľúbenej šálky kávy. K dispozícii má aj kompaktný Thermoblock s nerezovým povrchom, ktorý zaručuje ideálnu teplotu a vynikajúcu chuť Vašej kávy. Ovládanie sa realizuje pomocou digitálneho displeja v slovenskom jazyku a k dispozícii sú aj funkcie ako automatické zapnutie a vypnutie kávovaru. Plnoautomatické espresso KRUPS EA8050PE Espresseria Automatic má kovový mlynček kónického tvaru, ktorý melie kávu v troch stupňoch jemnosti. Pri príprave Vašej kávy si môžete vybrať z troch stupňov teploty a štyroch stupňov tvrdosti vody.

Nivona NICR 626

Nivona-NICR-626

Kvalitný automatický kávovar Nivona CafeRomatica NICR 626 je vyrobený renomovaným švajčiarskym výrobcom. Toto zariadenie je určené pre skutočných milovníkov kvalitnej kávy, kvalitného espressa, ale tiež napríklad mliečnych nápojov. Všetky nápoje dokážete vďaka CafeRomatica pripraviť veľmi jednoducho a rýchlo. Vďaka ovládaniu pomocou predvolených tlačidiel zvládne obsluhu naozaj každý. Kávovar je vybavený rozmernou násypkou pre zrnkovú kávu s kapacitou 250 gramov, takže nebudete musieť dopĺňať kávu po každom použití. Nivona CafeRomatica NICR 626 ponúka tiež nadštandardne rozmerný zásobník vody s objemom až 2 litre. Naviac je vybavený senzorom, ktorý vás upozorní na nedostatok vody.

Krups EA 8010

Krups-EA-8010

Plnoautomatické espresso KRUPS EA8010PE Espresseria Automatic Silver sa vyznačuje svojim malým prevedením a vynikajúcou prípravou Vašej obľúbenej šálky kávy. K dispozícii má aj kompaktný Thermoblock s nerezovým povrchom, ktorý zaručuje ideálnu teplotu a vynikajúcu chuť Vašej kávy. Ovládanie sa realizuje pomocou digitálneho displeja a k dispozícii sú aj funkcie ako automatické zapnutie a vypnutie kávovaru. Plnoautomatické espresso KRUPS EA8010PE Espresseria Automatic Silver má kovový mlynček kónického tvaru, ktorý melie kávu v troch stupňoch jemnosti. Pri príprave Vašej kávy si môžete vybrať z troch stupňov teploty a štyroch stupňov tvrdosti vody.

Krups EA 8108

Jeden z najmenších plne automatických kávovarov na svete s pohodlným ovládaním a jednoduchým používaním. Espresso disponuje tlakom 15 barov vhodným na dokonalú prípravu kávy. KRUPS EA 8108 sa môže pochváliť najmä novou patentovanou a kompaktnou sparovacou jednotkou s nehrdzavejúcim povrchom, ktorá zaručí, že chuť vašej kávy bude nezabudnuteľná. Súčasťou automatu je praktický kovový mlynček kónického tvaru, ktorý zomelie kávu v troch stupňoch jemnosti, pričom zásobník na kávu naplníte až do hmotnosti 275 g. Pri príprave kávy si môžete zvoliť z troch stupňov teploty, pričom prístroj sa dokáže prispôsobiť tvrdosti vody a to dokonca v štyroch stupňoch.

Saeco Lirika

Kávovar Saeco Lirika je novinkou druhej polovice roka 2013. Radí sa medzi profesionálne automatické kávovary radu Saeco. Je vybavený počítadlom a vstavaným kreditným systémom, ktorý umožňuje prevádzkovateľovi plnú kontrolu nad prevádzkou kávovaru. Ďalej kávovar umožňuje voľbu sily kávy- Pokračovateľ úspešného radu Saeco Lirika. Model Plus sa oproti modelu Base líši rozdielnou prípravou mliečnych nápojov. Model Plus je už vybavený základným kapučinátorom, ktorý je napojený na hadičku, ktorá ide do mlieka. Kávovar má na paneli tlačidlo mliečnej peny. Stačí stlačiť a mliečna pena sa pripraví automaticky. Následne ju zastavíte a kapučinátor manuálne vyčistíte. Kávovar má vo výbave úsporný režim a automatickú detekciu výmeny filtra. Kávovar podľa nastavenia sám hlási, kedy potrebuje odvápniť. Odvápnenie je v programe automatický proces Calc Clean.

DeLonghi ECAM 350.35 W

De’Longhi ECAM 350.35.W je model multifunkčného kávovaru od renomovanej talianskej značky De’Longhi vás iste zaujme. Design kávovaru kombinuje klasický tvar s moderným elektronickým ovládacím panelom. Kvalita celkového spracovania a dielčích materiálov je na vysokej úrovni, čo zaisťuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť. Chromované detaily príjemne obzvláštňuje zovňajšok a dodávajú kávovaru luxusný dojem.

Najväčšou prednosťou tohto kávovaru je vysoký štandard kvality pripravovanej kávy. Pred samotným zahájením prípravy kávy môžete využiť vstavaného nahrievača šáliek, ktorý zaistí že vaša káva bude mať za každých okolností tú správnu teplotu. Pumpa ktorá pretlačí horúcu vodu skrz mletú kávu vo filtry dosahuje tlaku 15 barov, čím dokáže behom krátkeho okamihu extrahovať plnú chuť a bohatú arómu. Vysoký tlak navyše zaisťuje, že sa káva nestihne pripáliť a nedôjde tak k prípadnému znehodnoteniu chuti kávy. Pokiaľ si potrpíte aj na iné typy kávy, než je klasické espresso, tak iste oceníte technológiu LatteCream System. Táto funkcia dokáže pomocou pary vytvoriť z mlieka hustú a jemnú penu, ktorú následne kávovar použije k výrobe kávového nápoja na mliečnej bázy, ako je napríklad cappuccino alebo latte macchiato.

DeLonghi ESAM 4500 Magnifica

Luxusné plne automatické espresso De’Longhi Magnifica ESAM 4500 s mlynčekom na zrnkovú kávu značky DeLonghi. Pokiaľ do svojej kuchyne hľadáte skutočne exkluzívny prístroj, ktorý nielen, že dobre vypadá, ale je tiež schopný vykúzliť tú najchutnejšiu kávu, bude tento model tým pravým pre vás. Kompletnú prípravu zvládnete za pomoc niekoľkých tlačidiel a prehľadného displeja, mechanizmus prístroja potom už len prevedie zrnkovú kávu na dokonalý nápoj.

Espresso je tiež vybavené špeciálnou nádobou na mlieko, ktorá je odnímateľná, a môžete ju teda uchovávať v chladničke. Integrovaný mlynček zase dokáže zrnkovú kávu namlieť na 13 rôznych hrubostí, takže si sami zvolíte, ktorá vám vyhovuje najviac. Individuálne možno prispôsobiť aj veľkosť šálky, jemnosť chuti a dokonca aj teplotu kávy. Mimo zrnkovej si prístroj poradí aj s mletou kávou.

Saeco Lirika OTC

Saeco Lirika  OTC – One touch Cappuccino je vylepšený pokračovateľ úspešnej série automatických kávovarov Saeco Lirika. Je určený pre milovníkov mliečnych kávových nápojov. Umožňuje prípravu cappuccina a café latte jedným stlačením tlačidla. Prepracovaný je aj dizajn kávovaru, kde na povrchovú úpravu boli použité kvalitnejšie materiály s kovovým odleskom. Kávovar je určený pre menšie kancelárie, recepcie, malé bufety ale dobre poslúži aj v domácnosti. Vyznačuje sa jednoduchým ovládaním, ľahkou údržbou a spoľahlivosťou. Vďaka jasnému farebnému displeju máte všetko pod svojou kontrolou. Hlavné vlastnosti: Umožňuje prednastaviť dve veľkosti kávových nápojov Príprava cappuccina a latte jedným tlačidlom bez posúvania šálky Nastavenie množstva zomletej kávy na jednu porciu v troch stupňoch

DeLonghi ECAM 23.123 B

Ako lepšie začať nový deň, či navodiť pocit relaxácie ako s kvaltitní kávou v ruke? Radi by ste si vychutnali dobré espresso v pokoji domova, ale vaša kuchyňa neoplýva nadbytkom priestoru? Automatický kávovar Délonghi ECAM 23.123 B je kompaktný prístroj, ktorý nájde svoje miesto aj v tej najmenšej kuchyni a pritom uspokojí aj náročného pijana kávy. Vďaka nemu sa z vášho domu stane prvotriedny kaviareň.

Kávovar DéLonghi ECAM 23.123 B na prípravu dvoch šálok naraz pracuje v energickej triede A a má vypínač elektrickej energie pre nulovú spotrebu a režim úspory energie. O údržbu sa stará samočistiaca funkcia a odvápňovací program. Jednoduché používanie umožňuje všetka obsluha z prednej časti a vyberateľná sparovacia jednotka. Ďalej je model vybavený vodným filtrom a patentovaným termoblokom s elektrickou kontrolou teploty. Na šálky využite odkladaciu plochu.

Philips Saeco HD 8827/09

Philips Saeco HD 8827/09 je Espresso plnoautomatické 3 druhy nápojov Klasický ručný napeňovač mlieka Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom Mlynček s možnosťou nastavenia v 5 krokoch Nastaviteľné mletie kávy Funkcia Memo na nastavenie personalizovanej dĺžky extrakcie podľa svojej chuti Intuitívne používateľské rozhranie Vysoká kapacita v kompaktnom dizajne Funkcia horúcej vody,predsparenie Jednoduché čistenie a údržba: odnímateľná sparovacia jednotka Vyberateľná nádržka na vodu Cyklus automatického čistenia a odstraňovania vodného kameňa Farba čierna

Philips Saeco HD 8651/19 X small

Plnoautomatické espresso Philips Saeco HD 8651/19 X small vám pripraví vynikajúcu kávu za veľmi krátky čas. Pomocou jediného dotyku si môžete zhotoviť výborné espresso, čaj alebo iné horúce nápoje. Vďaka 100 % keramickým mlynčekom je zaručená perfektná chuť vašej kávy a môžete si nastaviť aj silu mletia podľa vašej chuti. Pre pohodlné ovládanie je prispôsobený panel s tlačidlami, vďaka ktorému si vašu šálku espressa pripravíte veľmi jednoducho. Kávovar má prispôsobenú aj mliečnu trysku, ktorá zabezpečuje ľahkú prípravu mliečnej peny pre skvelú chuť vašej kávy.

DeLonghi ETAM 29.510 SB

Kompaktný plne automatické espresso značky Delonghi autentico, ktoré v sebe kombinuje luxusný dizajn, nadštandardné funkcie a hlavne výbornú kvalitu pripravenej kávy. Využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj tradičná mliečna dýza, vďaka ktorej môžete ľahko pripravovať aj také špeciality, ako je Cappuccino alebo Latte Macchiato. Tento model ponúka dokonca aj funkciu Doppio + pre prípravu extra silnej kávy či obľúbenú voľbu Long Coffee na prípravu veľkej (americkej) kávy. Naraz pritom kávovar zvládne pripraviť dve šálky kávy a jeho kapacita zásobníka na kávové zrnká činí 150 gramov.parovacia jednotka je u tohto modelu vyberateľná, čo výrazne uľahčuje údržbu. Energiu potom ušetrí funkcia automatického vypínania a ovládanie je riešené cez moderné dotykový panel. Ten podtrhuje celkovo luxusný dizajn, kde hrá hlavnú rolu hliník, takže okrem výbornej kávy poteší spotrebič aj tým, že vás bude dokonale reprezentovať.

Philips Saeco HD 8651/09

Radi by ste si vychutnali dobré espresso v pokoji domova, ale vaša kuchyňa neoplýva nadbytkom priestoru? Automatický kávovar Philips HD8651/09 je kompaktný prístroj, ktorý nájde svoje miesto aj v tej najmenšej kuchyni a pritom uspokojí aj náročného pijana kávy. Zásobník kávy aj nádobka na vodu s objemom 1 l sú prístupné spredu, takže nepotrebujete príliš veľa miesta pre nutnú manipuláciu a môžete tak kávovar prisunúť aj bližšie k stene. Intuitívne ovládanie vám umožní pripraviť lahodné espresso stlačením jediného gombíka

Keramické mlecie kamene vznikajú dlhou životnosťou a tichým chodom. Predovšetkým však na rozdiel od klasických mlynčekov neprehrievajú počas mletia kávu a tým zabraňujú vzniku prepálenej chuti. Hrubosť mletia je nastaviteľná, vybrať si môžete celkom z 5 stupňov. Funkcia memo si zapamätá dĺžku vašich obľúbených nápojov a vždy vám tak automaticky naservíruje presne ten istý nápoj. Klasický napeňovač mlieka vám umožní vytvoriť hodvábnu penu pre vaše cappuccino a vy si zároveň užijete zábavu pri jeho šľahaní. Svoje okolie určite oslníte svojimi baristickými zručnosťami. Chcete iba horúcu vodu na čaj? Stlačením tlačidla si ju ľahko napustíte.

DeLonghi ESAM 4000

Vyberáte si kávovar, ale neviete, aký model zvoliť? Skúste zvážiť obstaranie plne automatického modelu od renomovaného talianského výrobcu kávovarov De’Longhi. DeLonghi ESAM 4000 zaujme elegantným designom, vysokým výkonom a rozumnou cenou. Kávovar je vyrobený z odolného čierneho plastu, ktorý je doplnený o niekoľko chromovaných prvkov, čo dodáva zariadeniu luxusný nádych. Design však nie je určujúcim parametrom pri nákupe kávovaru. Tím už ale môže byť vysoko kvalitný mlynček na kávové zrná, ktorý dokáže spracovávať kávu na takmer neuveriteľných 13 úrovní jemnosti. Na svoje si tak príde každý milovník kávy bez ohľadu na to, ktorú odrodu a hrubosť kávy preferujete. Kávové zrná sú skladované priamo v tele kávovara v zásobníku až na 200 gramov zŕn.

S týmto prístrojom nemusíte čakať zbytočne ani sekundu! Vďaka systému okamžitého predohrievania je horúca voda k dispozícií vždy, keď ju potrebujete. O optimálnu chuť kávy sa stará silná pumpa s tlakom 15 barov, ktorá dokáže horúcu vodu pretlačiť mletou kávou behom niekoľkých okamihov, čím ju ochráni pred pripálením. Poteší tiež prítomnosť ručnej parnej trysky, vďaka ktorej si môžete pripravovať ľahodné kávové špeciality zo šľahaného mlieka.

DeLonghi ECAM 23.120 B

Výrobok talianskej značky De´Longhi. Automatický kávovar DeLonghi ECAM 23.120 B s tlakom 15 barov. Zamilujete systém Cappuccino, vďaka ktorému si môžete nastaviť prúd pary na napenenie mlieka. Je ideálny na prípravu bohatej peny, skvelá na cappuccino i latte. Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na mletie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 250 gramov. Je možné použiť aj namletú kávu. Samozrejmosťou je odnímateľná sparovacia jednotka, ktorá zabezpečuje jednoduché čistenie. Nádržka na vodu má objem 1,8 litre. Funkcia horúca voda, Vám umožňuje uvariť si čaj aj bez rychlovarnej kánvice. Objevte funkciu „nahrievanie pohárov“ a svoj pohár si môžete predhriať tak, aby Vam káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis jako v kaviarni.

Kávovar má nastaviteľný adaptér na výdaj kávy až na 142 mm pohár. Elegantná čierna farba sa skvele hodí do väčšiny kuchýň. Stlačením centrálneho tlačítka si nastavíte intenzitu chuti kávy. Premyslená technika umožňuje individuálne nastavenie malej či veľkej kávy. Taktiež si môžete nastaviť jemnosť chuti svojej kávy (silnú alebo extra jemnú). Možnosť uloženia do pamäti prístroja Vami navolenej kávy Vám ponúka funkcia “Moja káva”.

Krups EA 8105

Plnoautomatické espresso KRUPS EA810570 je vhodné na prípravu rôznych druhov nápojov a ponúka vynikajúci výsledok v každej pripravenej šálke kávy. Kompaktný Thermoblock systém zabezpečuje ideálnu teplotu nápojov a znižuje tvorbu vodného kameňa. Súčasne na ňom môžete pripraviť dve šálky nápojov a nastaviť si požadovanú veľkosť podľa vašich šálok. Plnoautomatické espresso KRUPS EA810570 má tlak čerpadla 15 barov. Vysokokvalitný kónický kovový mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia a vďaka technológii Easy Cleaning sa o čistenie kávovaru postarajú automatické programy. Plnoautomatické espresso KRUPS EA810570 ponúka rýchle a jednoduché pripravovanie skvelých nápojov v pohodlí vášho domova. Vhodný je na prípravu tých najrôznejších studených i teplých nápojov podľa vášho výberu. Nastaviť si môžete aj množstvo nápoja a to od 20 ml do 220 ml. Súčasne si môžete pripraviť dve šálky a nastaviť aj ich silu chuti.

Krups EA 8298

Jednoduché ovládanie a dokonalá mliečna pena ponúka plnoautomatický kávovar Krups EA8298. Elegantný a kompaktný dizajn si nájde svoje miesto v každej kuchyni. Jedným dotykom pripravíte skvelé cappuccino. Pochváliť sa môže najmä novým patentovaným kompaktnom Thermoblock s nerezovým povrchom, ktorý zaručí, že chuť vašej kávy bude nezabudnuteľná. Vyniká svojou zvýšenou odolnosťou proti usadzovaniu vodného kameňa a postará sa, aby káva mala už od prvej šálky požadovanú teplotu. Samozrejmosťou je digitálny displej s ovládacím systémom a funkcie automatického zapnutia a vypnutia.

Tlak 15 barov zaistí tú najlepšiu extrakciu chuti a arómy zo 7 g kávy. Vysoko kvalitný kónický kovový mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Jemnejšie nastavenie pre espreso s bohatou penou, hrubší pre lahodnú povzbudzujúce kávu. Zakaždým si tak môžete vytvoriť kávu presne podľa vašej chuti.

DeLonghi ECAM 22.320 B

Vstúpte do nového dňa s čerstvo pripravenou kávou v perfektnom DéLonghi ECAM 22.320.B. Stačí stlačiť jediné tlačidlo a behom okamihu na vás čaká plná šálka jedinečnej chuti, ktorá pozdvihne vašu náladu na celý deň. Navyše exkluzívny dizajn tohto prístroja len tak nezovšednie a môže byť vystavený naozaj v každej kuchyni. Neskutočne jednoduchú obsluhu zaisťuje dvojriadkový textový displej s veľmi intuitívnym menu pre pohodlnú personalizáciu kávy – nastavíte si veľkosť a chuť či teplotu presne podľa vašich požiadaviek. Vďaka jedinečnej funkcii predsparenia vás čaká neopakovateľný zážitok z plnej lahodnej chuti každej šálky kávy.

Tento šikula disponuje príkonom 1450 W a čerpadlo dosahuje tlak až 15 barov, takže z namletej kávy vymačkne naozaj maximum. Nádoba na vodu má dostatočný objem 1,8 litra a do zásobníka na kávu možno nasypať až 250 g. O mletie zŕn sa stará veľmi kvalitný mlynček, pričom ho možno nastaviť až na 13 stupňov hrubosti. Navyše medzi užitočné funkcie patrí možnosť prípravy dvoch šálok kávy naraz alebo manuálne nastavenie množstva a sily pripravovaného nápoja. Iste oceníte aj Cappuccino System, ktorý sa stará o napeňovanie mlieka, čím dosiahnete bohatej peny podľa svojich predstáv.

Krups EA 815570

Plnoautomat na zrnkovú kávu Krups EA 815570 je luxusné zariadenie, ktoré vám umožní vychutnať si v pohodlí domova tú najlahodnejšie kávu, akú si viete predstaviť. Espresso, latté alebo cappuccino – to všetko si budete môcť pripraviť sami, bez toho aby ste museli chodiť do reštaurácie. S týmto moderným, štýlovým automatom si aj tí najnáročnejší milovníci kávy budú môcť vyrobiť obľúbený nápoje kvalitne a presne tak, ako ho majú najradšej. Vďaka výrobe kávy z čerstvých kávových zŕn bude mať váš nápoj lepšiu arómu i chuť, než u instantných variantov. Profesionálna príprava stojí predovšetkým na patentovanému hydraulickému utláčaním kávy silou 30 kg / cm2 a profesionálnym tlaku 15 barov.

Okrem skvelých vlastností osloví Espresso Krups EA815570 aj svojim prevedením. Hoci je neuveriteľne výkonný a precízne, jedná sa o najmenší plnoautomat na svete! Ako taký sa hodí do každej kuchyne, a to aj vtedy, ak sa vám v domácnosti nedostáva priestore. Osloví svojim elegantným dizajnom a lesklou temne červenú farbou. Vďaka bezpracnému čistenie zostane tiež dlho ako nový

Philips Saeco HD 8831/09

Plnoautomatické espresso Philips Saeco HD 8831/09 s tlakom 15 barov, vám pomôže pripraviť obľúbenú šálku chutnej kávy. Vybavený je 100 % keramickými mlynčekmi, pre bezchybné mletie kávových zŕn. Vybrať si môžete z piatich predvolieb mletia, od jemného po hrubé.

Káva jediným dotykom – presne taká, akú chcete S naším intuitívnym displejom Získajte dokonalé espresso z čerstvých zŕn so 100 keramickými mlynčekmi a ľahkým nastavením intenzity, teploty a dĺžky pomocou intuitívneho displeja. Vďaka klasickému peniču mlieka bude vaša teplá mliečna pena presne taká, ako ju máte najradšej. Ľubovoľná káva pre akúkoľvek chvíľu Espresso z čerstvých zrniek stlačením jedného tlačidla Lahodná mliečna pena vďaka klasickému peniču mlieka Váš zážitok z čerstvej kávy Vynikajúca chuť vďaka 100 keramickým mlynčekom Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute Prispôsobte si vašu kávu pomocou výberu intenzity kávy Jednoduché používanie Ľahké ovládanie vášho zariadenia prostredníctvom intuitívneho displeja

Krups EA 815070

Espresso plnej chuti z kávovaru Krups EA 815070 . Ľahko pripravíte ristretto, espresso, kávu alebo kávové mliečne nápoje cappuccino a latté. Tlak 15 barov a hydraulické stláčanie zaistí najlepšiu extrakciu chuti a arómy zo 7 g kávy. Vy si v pokoji vychutnáte kávu ako v kaviarni a bez starostí. Jedinečný hydraulický systém stlačenia kávy silou 30 kg/cm2 a dvojfázové sparenie kávy pre intenzívnu chuť, arómu a bohatú penu. KRUPS vyčistí sparovaciu komoru aj kávové trysky bez väčšieho zásahu dovnútra prístroja. Užívajte si svoju kávu, zatiaľ čo sa Krups čistí.

Švajčiarsky antikorový mlynček na nastavenie hrubosti mletia kávy od espressa až po veľkú kávu. Patentovaný Thermoblock s antikorovým povrchom a elektronickým riadením teploty zaručuje horúce espresso od prvej šálky. Krups je pravidelne v Nemecku oceňovaný za kvalitu aj dizajn.

Philips Saeco HD 8834/09

Plnoautomatické espresso Philips HD8834/09 ponúka jednoduchú prípravu vašej obľúbenej kávy. Pripraví naraz 2 šálky. Získajte dokonalé espresso a kapučíno z čerstvých zŕn so 100 % keramickými mlynčekmi a nastavením intenzity, teploty a dĺžky pomocou intuitívneho displeja. Vďaka integrovanej nádobe na mlieko bude vaše horúce kapučíno hotové jediným dotykom. Údržba kávovaru prebieha automaticky. Kávovar sa sám prečisťuje a tak je vždy pripravený na prípravu skvelej kávy.

Všeobecné špecifikácie: Šálok naraz:: 2 Kompatibilné servírovanie kávy: Celé kávové zrná, čerstvo pomletá káva Typ karafy: Jednoduchá karafa Ľahké čistenie a údržba: Odnímateľná varná jednotka Kávové nápoje: Espresso Špeciálne funkcie: Mlynček s keramickými drvičmi, Variant na horúcu vodu, Integrovaná karafa, Predvarenie Ľahké použitie a pohodlie: Odnímateľná nádržka na vodu Udržateľnosť: Nastavenie ECO: áno

Philips Saeco HD 8847/09

Automatické espresso Philips HD8847/ 09. Skvelé espresso a ozajstná chuť prekvapkávanej kávy. Vždy z čerstvo mletých kávových zŕn. Máte náladu na vašu klasickú rannú kávu alebo na silné espresso? Tento jedinečný prepínač typov kávy vám umožní, aby ste si ľahkým prepnutím páčky mohli vybrať od kávy cez espresso až po klasickú kávu pre tých, ktorí majú radi kávu prekvapkávanú, oboje z čerstvo mletých kávových zŕn.

Skvelé espresso a skutočná chuť prekvapkávanej kávy. Vždy z čerstvých zŕn. Máte náladu na svoju klasickú rannú kávu alebo chcete silné espresso? Jedinečná funkcia CoffeeSwitch umožňuje prepnutie z espressa na klasickú kávu pre tých, ktorí majú radi prekvapkávanú kávu. Obe z čerstvých zŕn jednoduchým prepnutím páčky. Espresso a klasická káva vďaka jedinečnému prepínaču CoffeeSwitch Krémové cappuccino s integrovanou karafou na mlieko jedným stlačením . Vynikajúca chuť vďaka 100 keramickým mlynčekom Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute Prispôsobte si vašu kávu pomocou výberu intenzity kávy

Philips Saeco HD 8824/09

Automatické espresso Philips HD8824/ 09. Vaša obľúbená káva vždy len jedným stlačením tlačidla. S unikátnym 100% keramickým mlynčekom pre dokonalú chuť. Vychutnajte si vaše perfektné espresso, získajte to najlepšie z každého čerstvo mletého zrnká kávy, vďaka 100% keramickým mlynčekom, ktoré kávové zrná neprepáli. Váš kávovar ovládate jedným stlačením tlačidla, vďaka automatickému kapučinátorovi

Popis produktu: Spotreba energie pri varení kávy: 1850 W Všeobecné špecifikácie: Šálok naraz:: 2 Kompatibilné servírovanie kávy: Celé kávové zrná, čerstvo pomletá káva Typ karafy: Jednoduchá karafa Špeciálne funkcie: Mlynček s keramickými drvičmi, Variant na dávkovanie pary, Predvarenie, Variant na horúcu vodu, Automatická funkcia na spenenie mlieka Ľahké použitie a pohodlie: Odnímateľná nádržka na vodu, Nastaviteľná výlevka Ľahké čistenie a údržba: Odnímateľná varná jednotka, Voliteľný vodný filter Brita Kávové nápoje: Espresso Povrchová úprava: Materiál varnej jednotky: Nehrdzavejúca oceľ

DeLonghi ECAM 350.15 B

Tento kávovar DeLonghi ECAM 350.15 B z radu Dinamica vám pripraví prakticky akúkoľvek kávu, ale aj lahodné cappuccino. Stačí stlačiť tlačidlo a prístroj sa postará o všetko ostatné. Môžete si ľahko nastaviť ideálnu veľkosť, teplotu aj arómu kávy tak, aby výsledok zodpovedal presne vašej chuti. Kávovar si poradí so zrnkovou aj mletou kávou a pripraví vám pokojne dve šálky espressa naraz. Milovníci mliečnych nápojov sa môžu tešiť na bohatú krémovú penu vďaka tryske na paru na napenenie alebo ohriatie mlieka. Kávovar v dynamickom dizajne slúži aj ako štýlový doplnok do vašej kuchyne.

Vnútri kávovaru je zabudovaný tichý, 13-stupňový mlynček z ocele na použitie zrnkovej kávy. Do zásobníka sa zmestí až 300 gramov a jeho obvod je potiahnutý tesniacou gumou. Vďaka tomu zachová nezameniteľnú arómu kávových zŕn a hotový nápoj poteší všetky vaše zmysly. Môžete samozrejme použiť aj namletú kávu, čo sa hodí najmä na bezkofeínový nápoj. Sparovacia jednotka je štandardne vyberateľná, takže ju bez problémov vyčistíte. Tlak kávovaru je 15 barov a do nádobky na vodu sa zmestí 1,8 litra. Poteší tiež nastaviteľný odtok kávy, ktorý zvolíte podľa veľkosti šálky od 84 po 135 mm.