TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

TOP 22  – Najlepšie automatické kávovary nad 1000 eur 

Vybrali sme pre vás , tie najlepšie kávovary nad 100 eur podľa testov a recenzií. Veríme , že tu si určite vyberiete. 

DeLonghi ESAM 6900

DeLonghi-ESAM-6900

Delonghi ESAM 6900. PrimaDonna je automatické espresso. Má dokonalé a elegantné telo. Je spojením luxusu a maximálnej výbavy. Tento prístroj určite ocenia aj tí najnáročnejší užívatelia. Milovníci kávy budú naozaj milo prekvapení. Kvalitná káva, profesionálne pripravená, je snom snáď každého smrteľníka. Dizajn prístroja dokonale doplní moderné zariadenie vašej kuchyne. Vďaka tomuto prístroju si ľahko pripravíte cappuccino, horúcu čokoládu, espresso, caffe latte, latte macchiato a dokonale vyšľahané mlieko. Mliečne špeciality a kvalitné mlieko pripravíte jedným stlačením. Stačí položiť šálku pod trysku a stlačiť tlačidlo s požadovaným nápojom. Horúcu čokoládu si tiež môžete pripraviť na vysoko profesionálnej úrovni v špeciálnej nádobke. Môžete si zvoliť požadovanú hustotu čokolády a potom už si len vychutnať lahodné krémové potešenie. Nádoba na mlieko je opatrená kovovým termoobalom, ktorý udrží mlieko teplé. Hustotu mliečnej peny je možné regulovať podľa potreby a chuti.

Jura E8

JURA-E-8

Plnoautomatický kávovar Jura E8 vás zaujme svojím moderným dizajnom a dokonalým prepracovaním. Pre špeciality ako cappuccino alebo latté je kávovar vybavený profesionálnou tryskou, ktorá dokáže vyrobiť naozaj excelentnú jemnú mliečnu mikro penu. Prednosťou u tohto modelu je prispôsobenie výšky výpuste a tým je možné použiť aj poháre vyššie než 15 cm. Čerpadlo má tlak 15 barov. Prispôsobený zásobník na vodu má objem 1,9 litra, zásobník na kávu 280 gramov a zásobník na odpad má kapacitu pre 16 porcií. Technológia je doplnená o revolučný proces extrakcie kávy – pulzný extrakčný systém P.E.P ©. Kávovar Jura E8 disponuje novým Aróma G3 mlynčekom s dvojnásobnou rýchlosťou mletia kávy. Kávovar ušetrí vaše peniaze – vo vypnutom stave má nulovú spotrebu elektrickej energie.

Nivona NICR 1030

Nivona-NICR-1030

Zlepšite rovnováhu svojho pracovného života: Novým kávovarom CafeRomatica 1030 myslí NIVONA po prvý krát na zákazníkov, ktorí milujú kávu. Nový kávovar CafeRomatica 1030 je väčší, rýchlejší a vybavený najnovšími technickými novinkami, ako moderný systém Aroma Balance. Spĺňa všetky predstavy a požiadavky veľkej domácnosti, zamestnancov úradu alebo malej firmy. V úrade, v kancelárii, v lekárskej praxi alebo kozmetickom či kaderníckom salóne môžete na novom kávovare CafeRomantica 1030 nastaviť obľúbenú kávu až pre 18 zamestnancov a zákazníkov a pripraviť ju rýchlo a úplne jednoducho.

Jura Z 6

Jura-Z-6

Vysoká kvalita kávy, užívateľsky príjemné ovládanie a očarujúci dizajn, to všetko v sebe ukrýva plnoautomatické espresso JURA Z6. Je určený aj pre najnáročnejšieho zákazníka, ktorý vie oceniť vysokú kvalitu. Pripraví nielen kvalitné aromatické espresso ale aj dokonalé cappuccino. Kávovar sa medzi výrobou mlieka a výrobou mliečnej peny prepína automaticky. Zároveň umožňuje meniť teplotu mlieka v pripravovanom nápoji podľa vašich požiadaviek. Gramáž porcie kávy možno nastaviť: 5 – 16g pomletej kávy. Nastaviteľná výška výpuste kávy vám ešte viac uľahčí a spríjemní výrobu vášho obľúbeného nápoja. Teraz môžete pripravovať kávu do šálky o výške 80 mm, ako aj do pohára vysokého 153 mm. Čerpadlo má tlak 15 barov. Kapacita zásobníka na vodu je 2,4 litra a kapacita zásobníka na zrno 280 gramov. Filter CLARIS zabezpečí, že voda na prípravu kávy bude mať tie najlepšie vlastnosti.

Jura Impressa F9

Jura-Impressa-F9

Plnoautomatické espresso JURA F9 umožňuje prípravu obľúbených mliečnych špecialít, pomocou stlačenia jedného tlačidla. Kávovar disponuje intuitívnym ovládaním, pomocou ktorého si obľúbenú kávu pripravíte za krátky čas. Vybrať si môžete zo 14 kávových špecialít, ako je napr. espresso, či cappuccino. Čerpadlo má tlak 15 barov. Kapacita zásobníka na vodu je 2,1 litra a kapacita zásobníka na zrno 250 gramov. Silu kávy si môžete nastaviť podľa vás a vybrať si môžete z 8 stupňov. Kávovar je vybavený mlynčekom na kávové zrná Aroma+.

Miele CM 6350

Miele-CM-6350

MIELE je značka zaoberajúca sa výrobou ako domácich, tak aj profesionálnych prístrojov. Dbá na kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Ak teda premýšľate nad kúpou kvalitného kávovaru v modernom dizajne, pretože už nechcete navštevovať predražené kaviarne, voľne stojaci kávovar CM 6350 je perfektnou voľbou. Kávovar CM 6150 vám vytvorí perfektnú mliečnu penu. Vďaka systému cappuccinatore je spenenie v priebehu chvíľky a vy si môžete vychutnať veľmi kvalitné kávové špeciality. Kávovar disponuje nielen funkciou OneTouch, ale aj OneTouch for Two. Príprava kávy pre dve osoby tak trvá polovicu času. Táto funkcia spustí príslušný program a pripraví vám dva nápoje stlačením len jedného tlačidla.

DeLonghi ECAM 650.75 MS

DeLonghi-ECAM-650.75-MS

Plnoautomatický kávovar ECAM 650.75.MS talianskej značky De’Longhi z radu PrimaDonna Elite s farebným dotykovým displejom v češtine a patentovaným LatteCrema systémom pre prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiato, a to jednoduchým jedným stlačením. Tento kávovar Vám okrem kávy pomôže pripraviť aj horúcu, hustú čokoládu, ktorú si zamilujete

Nivona NICR 858

Nivona-NICR-858

Ak hľadáte výkonný kávovar so skvelým vzhľadom, NIVONA NICR 858 bude tou správnou voľbou. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi prichádza opäť s ďalšími skvelými technickými i dizajnovými inováciami. Nerezové prevedenie sa dobre udržuje v čistote a navyše sa bude hodiť takmer do každej kuchyne. Dvojitý kapučinátor umožňuje prípravu dvoch mliečnych nápojov súčasne. Navyše sa vyznačuje ohrevom šálok, čo u predchádzajúceho modelu nie je. Tešiť sa možno aj na čelný panel vyrobený z čistého nerezu s brúsenou povrchovou úpravou a nerezovú termosku na mlieko, ktorá je v rovnakej povrchovej úprave.

Jura WE 6

Kávovar Jura WE 6 s jednoduchou obsluhou, ktorý vám pripraví dokonalú kávu doma, v práci na menších prevádzkach. Jeho denná kapacita je 30 káv, má nádržku na vodu s kapacitou 3 litre, zásobník zrnkovej kávy na 500 gramov kávových zŕn a zásobník odpadu po káve s kapacitou 25 porcií. Jednoduché a prehľadné ovládanie na prednej strane kávovaru umožňuje obsluhu aj neskúseným užívateľom.

Kávovar WE6 ponúka 8 rôznych špecialít. JURA zdokonalila celý proces lúhovania pri príprave malých nápojov, vďaka čomu kávovary WE dokážu vždy pripraviť kávové špeciality na úrovni profesionálneho baristu. Šesťstupňový mlynček Aroma G3 zaručuje optimálne zomletie kávy. Zrnká vždy melie priamo pred prípravou, melie ich rýchlo, no súčasne šetrne, aby uchoval ich vône. Variabilná lúhovacia jednotka disponuje kapacitou 5 až 16 gramov a zaisťuje zakaždým ideálne podmienky lúhovania. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®), ktorý vyvinula firma JURA, optimalizuje čas extrakcie. Pri príprave ristretta alebo malého espressa vytláča horúcu vodu cez pomletú kávu von v krátkych intervaloch.

Nivona NICR 1030

Nový kancelársky kávovar NIVONA CafeRomatica 1030 je väčší, rýchlejší a je vybavený najmodernejšími technológiami. Predstavuje praktický dizajn v prevedení matná čierna v kombinácii s chrómovanými doplnkami. Spĺňa všetky požiadavky pre potreby domácností, kancelárskych priestorov alebo malých firiem. Vhodný je aj pre rozličné podnikateľské služby, alebo ordinácie. Ponúka až 18 individuálnych nastavení „moja káva“.

Novinkou je BLUETOOTH pripojenie, vďaka ktorému môžete prístroj ovládať, pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, sledovať štatistiku, alebo meniť nastavenia nápojov. Model 1030, pracujúci s osvedčeným systémom Aromatica, je doplnený o úplne nový Aroma Balance System, pre vyváženú a dokonalú kávu.

Kávovar NIVONA 1030 je určený pre milovníkov klasického espressa aj mliečnych nápojov, ktoré vďaka funkcii one touch, pripraví ľahko, jedným stlačením. Výroba mliečnych nápojov, ako cappuccino alebo latte je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Tryska je umiestnená priamo v hlave s tryskami na kávu, takže už nemusíte presúvať pohár či šálku. Stačí len ponoriť nasávaciu hadičku do mlieka a vybrať nápoj. NIVONA 1030 má dvojitý kapučinátor – môžete teda pripraviť 2 latte či 2 cappuccina naraz!

Jura IMPRESSA J85

JURA IMPRESSA J85 je OneTouch kávovar od JURY. V trendovej bielej farbe Piano White a so všestranným dizajnom, ktorý si vyslúžil čestné medzinárodné ocenenie, priťahuje obdivné pohľady. Minimalistický vzhľad kávovaru vypovedá o tom, ako ľahko sa kávovar používa. Kávové špeciality sa vyberajú pomocou rotačného ovládača a na farebnom TFT displeji. Samotná príprava kávových špecialít sa vykonáva stiskom jediného tlačidla – OneTouch. Samozrejmosťou je i Slovenčina vo všetkých ponukách a menu kávovaru.

Je samozrejmosťou, že ako pravý automatický kávovar pripravujeme IMPRESSA J85 cappuccino a latte macchiato jedným stiskom tlačidla bez nutnosti manipulovať so šálkou. Mlynček Aroma+ teraz melie kávové zrná dvakrát rýchlejšie a zachováva ich delikátnu arómu. Plynule výškovo nastaviteľná výpusť na cappuccino s technológiou jemnej peny umožňuje používať poháre vysoké až 153 mm.

Miele CM 7500

Špičkové Espresso Miele CM 7500 vyniká svojou prvotriednou kvalitou, moderným dizajnom a množstvom špičkových funkcií, ktoré ponúka. Voľne stojaci kávovar čiernej farby disponuje mlynčekom na kávu. S jeho pomocou pripravíte až 20 druhov horúcich nápojov, od širokej škály talianskych kávových špecialít s dokonalou mliečnou penou, po lahodný čaj – či už zelený, čierny, bylinkový, alebo ovocný. Veľkou prednosťou kávovaru je jeho jednoduché ovládanie vďaka dobre čitateľnému dotykovému displeju C-Touch, pomocou ktorého si jednoducho zvolíte svoj obľúbený nápoj. Kávovar sa môže pochváliť aj funkciami One Touch a OneTouch for Two, vďaka čomu môžete súčasne pripraviť dva nápoje jediným stlačením tlačidla.

Všetky kávové špeciality pripravené kávovarom Miele CM 7500 ponúkajú intenzívnejšiu arómu vďaka inteligentnej technológii AromaticSystem, pri ktorej sa v sparovacej komore káva dokonale zmieša s vodou a vôňa kávy sa tak zintenzívni. Podľa svojej chuti si môžete pomocou ,,expert módu“ upravovať množstvo namletej kávy a množstvo vody. Kávovar disponuje zásobníkom na zrnkovú kávu s objemom 500 g, spoločne s dodatočnou komorou na mletú kávu.

Ďalším skvelým vybavením je vyhrievaná odkladacia podložka na nahrievanie šálok. Nechýba ani inovatíny snímač šálky CupSensor, ktorý vie rozpoznať výšku šálky a presunúť tak výstupnú trysku do správnej polohy, vďaka čomu nedochádza k znečisteniu. Špičkovou funkciou je aj individuálne nastavenie zapnutia a vypnutia kávovaru podľa vášho želania. Krásnym dizajnovým prvkom je LED osvetlenie BrilliantLight, ktoré dodá vášmu domovu útulnú atmosféru a ešte väčšmi umocní pôžitok z výbornej šálky kávy.

Jura WE8

Ste milovníkom klasického espressa alebo mliečnych špecialít, ale nemáte čas chodiť do zväčša predražených kaviarní? S týmto kávovarom od známeho švajčiarskeho výrobcu Jura si môžete dopriať profesionálnu kvalitu pripravenej kávy z pohodlia vášho domova. Pri pohľade na kávovar našu pozornosť upúta veľmi podarený dizajn kombinujúci elegantnú matnú čiernu povrchovú úpravu s niekoľkými chrómovanými prvkami. Celkový výsledok pôsobí veľmi luxusným dojmom a tento kávovar sa stane ozdobou každej domácnosti.

Mozgom celého kávovaru je hlavný ovládací panel umiestnený v hornej časti prednej strany prístroja. Skladá sa z kvalitného farebného displeja a šiestich tlačidiel, ktoré dopĺňa otočný regulátor. Užívateľské prostredie je veľmi intuitívne a s jeho ovládaním nebudú mať problém ani starší ľudia alebo technicky menej zdatné osoby. Kávovar vie vopred spariť kávu a tým minimalizovať čas potrebný na prípravu nápoja bez vplyvu na kvalitu kávy. Poteší tiež možnosťou výškovo nastaviť výpust, vďaka čomu môžete s týmto kávovarom používať akúkoľvek šálku, ktorá sa zmestí do rozmedzia 65 – 111 milimetrov.

Výrobca osadil tento kávovar vysoko výkonnou pumpou produkujúcou tlak 15 barov, ktorá dokáže pretlačiť horúcu vodu mletými kávovými zrnami v priebehu okamihu. Príkon 1 450 W je zárukou nekompromisného výkonu. Nemusíte sa však obávať zbytočných nákladov na elektrickú energiu, kávovar je vybavený funkciou Zero-Energy Switch, ktorá úplne odpojí po vypnutí kávovar od prívodu elektriny, čo zaručuje absolútne nulovú spotrebu neaktívneho zariadenia.

Saeco Aulika Top RI Silver

Automatický kávovar Aulika Top RI je vysoko výkonný a profesionálny kávovar, ktorý nájde využitie nielen vo firmách, kde si zamestnanci zaslúžia poriadnu motiváciu a odmenu, ale aj v menších kaviarenských prevádzkach. Práca s ním je vďaka intuitívnemu ovládaniu nanajvýš jednoduchá, ale zároveň dostatočne profesionálna na to, aby uspokojil všetky vaše požiadavky, ktoré na dokonalú kávu máte.

Kávovar v nerezovom prevedení je dimenzovaný na 150 šálok denne. Tento model má nádržku na až 4 litre vody, ale umožňuje tiež pevné napojenie k vodnému prívodu. Do zásobníka na kávu sa naraz zmestí až 1 kilogram zrnkovej kávy. Vyhradené tlačidlo One Touch vám zaistí jednoduchú prípravu Latte či Cappuccina – stačí jediné stlačenie a behom chvíľky si budete vychutnávať vašu obľúbenú mliečnu špecialitu.

Jednoduchá príprava kávy, ktorú zvládne každý, je len jednou z mnohých vecí, ktoré hrajú pri výbere kávovaru rolu. Nemenej dôležitá je údržba, a tá je u Auliky hračkou –sama sa totiž automaticky preplachuje a odvápňuje. Vaša káva tak bude chutiť vždy čerstvo a zároveň sa tým tiež predlžuje životnosť kávovaru.

Jura Impressa XJ 9 Professional

Kávovar JURA XJ9 Professional je konštruovaný pre použitie na miestach, kde je požiadavka na prípravu väčšieho množstva káv za deň. Vďaka veľkým zásobníkom na vodu a kávu nie je treba ich časté doplňovanie ani pri nasadení v gastroprevádzkách. Kávovar JURA XJ9 má veľmi jednoduché ovládanie vďaka prehľadnému farebnému LCD a slovenskému menu. Potrebujete pripraviť Cappuccino, doliať vodu alebo nastaviť inú porciu kávy? Všetko prehľadne nastavíte vďaka názornej grafike a plne v slovenskom menu. Pomocou Rotary otočného ovládača si len vyberiete požadovanú voľbu. Rovnako jednoduché je aj vyvolávanie štatistík pripravených nápojov.

Kávovar Jura IMPRESSA XJ9 je vybavený automatickým systémom spevňovania mlieka. Vďaka novej revolučnej technólogii Jura Fine Foam jednoducho pripravíte zamatovo jemnú mikropenu pre Cappuccino. Jeden stisk tlačidla a kávovar Vám pripraví kompletné Cappuccino alebo Latte. Výpusť pre cappuccino je naviac výškovo nastaviteľná, preto môžete použiť takmer akýkoľvek hrnček alebo pohár.

Jura Impressa XF 50

Každý, kto si potrpí na široký výber kávových špecialít, to má s prístrojom Impressa Xf50 veľmi jednoduché: ovládacie prvky boli zredukované na úplné minimum a sú jednoduché na používanie. S pomocou otočného ovladača jednoducho a intuitívne dosiahnete svoju obľúbenú voľbu. Z estetického hľadiska prístroj bez problémov vkusne doplní akýkoľvek interiér, a to vďaka svojím kompaktným rozmerom. Návrhár Wolfgang Jonsson venoval veľa pozornosti detailom a tak Impressa Xf50 upúta z každého uhla pohľadu

Kávovar JURA IMPRESSA XF50 je vybavený profesionálnou automatickou tryskou pre prípravu mliečnej peny. Behom chviľky si tak jednoducho pripravíte dokonalé Cappuccino alebo lákavé Latte. Chcete len ohriať mlieko pre horúcu čokoládu? Ani to nieje s automatickým cappuccinátorom problém…

Kapacita prístroja IMPRESSA Xf50 ho stanoví víťazom na miestach, kde je pripravené asi 30 – 60 hrnčekov denne. Nech už v autosalónoch, butikoch alebo kaderníckych salónoch. Prístroj je nenáročný na údržbu a vždy pripravený na použitie. Vy sa môžete jednoducho sústrediť na to hlavné – pôžitok z dobrej kávy. Samozrejmosťou, ktorú prístroj ponúka, je možnosť prípravy nápojov z už namletej kávy. Monitorovanie zásobníka mletej kávy umožní inteligentnej elektronike automaticky rozpoznať jej použitie.

Miele CM 6150

MIELE je značka zaoberajúca sa výrobou ako domácich, tak aj profesionálnych prístrojov. Dbá na kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Ak teda premýšľate nad kúpou kvalitného kávovaru v modernom dizajne, pretože už nechcete navštevovať predražené kaviarne, voľne stojaci kávovar CM 6150 je perfektnou voľbou.

Do kužeľového mlynčeka nasypete zrnká kávy, ktorá sa pomelú. Vďaka tomu, že je mlynček vyrobený z kvalitnej a odolnej ocele sa rozomelú rovnomerne a zachovajú si svoju vôňu. Môžete si navoliť najrôznejšie možnosti množstva namletej kávy, vody alebo mlieka. Nastaviteľná je aj teplota vody. Potom zvolíte jeden z 20 rôznych nápojov. Od talianskych kávových špecialít až po rôzne druhy čajov. Kávovar vám pripraví espresso s intenzívnou chuťou, cappuccino s perfektnou krémovou penou alebo horúce mlieko s mliečnou penou, ktoré ocenia predovšetkým vaše deti.

Svoje obľúbené nápoje si môžete v kávovare uložiť. Zvolíte stupeň pomletia, množstvo kávy, objem vody a teplotu sparenia. Veľkou výhodou je časová funkcia. Môžete nastaviť zapnutie a vypnutie kávovaru tak, ako vám to bude vyhovovať. Prístroj sa napríklad sám automaticky zapne hneď ráno. V neposlednom rade je tu funkcia konvičky. Stlačíte tlačidlo a kávovar pripraví osem šálok požadovaného nápoja do pripravenej kanvice.

Jura Impressa XS 9

Veľmi výkonný a inovovaný kávovar (skôr JURA Impressa XS90 One Touch) je určený pre prípravu väčšieho množstva kávy. Vďaka veľkým zásobníkom na vodu a odpadovým zásobníkom, možnosti prípravy latte a cappuccina jedným stisnutím tlačidla, možnosti napojenia na vodovodný rad, napojenie na mincovník má veľmi univerzálne použitie.

Nová IMPRESSA XS9 One Touch vie pripraviť Vaše cappuccino alebo latte macchiato jednoduchým stisnutím tlačidla bez nutnosti pohybu hrnčeka. Navyše si môžete užívateľsky upraviť nielen silu a množstvo kávy, množstvo mlieka, ale aj pauzu pred vyliatím kávy do mlieka u latte a tým získať skutočne veľmi dokonalý výsledok.

Hlavnou prednosťou kávovaru Jura IMPRESSA XS9 One Touch je veľký zásobník na vodu a veľké odpadové nádoby. Preto i v miestach s veľkým výdajom kávy denne máte dostatočnú kapacitu. Kávovar je vhodným prístrojom všade tam, kde je požiadavka denne cca 60 káv.

Jura J 95

J95 je prepracovaný kávovar JURA IMPRESSA s predným karbónovým dielom. Ručne zhotovený predný diel z karbónu (uhlíkových vlákien) je veľmi štýlový. Kryt s delikátnou povrchovou úpravou a diskrétnymi chrómovým prvkami ideálne dopĺňajú jeho cenami ovenčený univerzálny dizajn.

Aj výbava kávovaru J95 stojí za to, dvakrát rýchlejší mlynček Aroma+, ktorý plne zachováva arómu., TFT displej s rotačným ovládačom pre jednoduché, intuitívne ovládanie, plynule výškovo nastaviteľná výpusť na cappuccino / latte machiato alebo revolučné technológie pre vytváranie dokonale jemnej mliečnej peny sú zárukou kávových špecialít vynikajúcej kvality. Káva pripravovaná z čerstvo pomletých zŕn je základným kameňom pre dokonalý pôžitok z kávy.

Ručne dohotovený predný diel z uhlíkových vlákien má skutočne štýl. Elegantným spôsobom dáva najavo suverenitu a charakter automatického kávovaru J9 – carbon. Kryt s hladkým lakom a diskrétnymi chrómovými doplnkami dokonale ladia s nádherným, štýlovým univerzálnym dizajnom.

Jura IMPRESSA XJ 5 Professional

Kávovar JURA IMPRESSA XJ5. Dokonalé prevedenie v atraktivnej striebornej farbe Vás oslní ešte skôr, než ochutnáte prvý hlt lahodnej kávy. Jura XJ5 Vám pripraví ristretto, espresso alebo veľkú kávu… Nová Jura XJ5 má slovenské menu. Osvetlenie hrnčekov uvedie akúkoľvek pripravovanú špecialitu v tom správnom svetle. Tým však jeho prednosti tešte len začínajú…

Denná príprava vyššieho množstva káv je pre kávovar XJ5 hračkou. Vďaka veľkým zásobníkom na zrnkovú kávu (600 g) a veľkým zásobníkom na vodu (5 litrov) nebudete musieť neustále doplňovať kávu a vodu. Výškovo aj šírkovo nastaviteľná výpusť sa jednoducho prispôsobí Vášmu hrnčeku, alebo rovno dvom hrnčekom, pokiaľ budete súčasne pripravovať viac káv.

Ovládanie kávovaru Jura XJ5 je veľmi jednoduché. Prístroj Vás včas upozorní na nutnosť čistenia, stav kávy a iné dôležité informácie. Všetky nastavenia sú jednoduché vďaka zrozumiteľným pokynom. Inteligentná elektronika včas pozná, kedy je treba kávovar vyčistiť. Vďaka automatickému čisteniu je všetko dielom automatiky, stačí Váš pokyn stisnutím jediného tlačidla. Ešte než sa Váš kávovar vypne, prevedie úplne automatické čistenie.Vďaka filtrom Claris nie je potrebné vykonávať dekalcifikáciu (odstránenie vodného kameňa).

DeLonghi ECAM 650.85 MS

Luxusný kávovar pre uspokojenie všetkých Vaších chutí Nechajte sa unášať dokonalou chuťou a vôňou práve pripraveného espressa, mliečného kávového nápoja, horúcej čokolády alebo ľadovej kávy! Užívajte si jednoduchosť a najmodernejšie funkcie espressa DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM650.85.MS! Úplne nový zážitok pre chvíle pohody Užite si nastavenie Vašej kávy a mliečných nápojov, ktoré ešte nikdy neboli tak blízko Vašej chuti! Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM650.85.MS je vybavený 4,3″ farebným dotykovým displejom, ktorý zaručuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Jednoduchý interaktívny displej Vam ponúkne priamy prístup ku všetkým Vašim obľúbeným nápojom.

Užite si nastavenie Vašej kávy a mliečných nápojov, ktoré ešte nikdy neboli tak blízko Vašej chuti! Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM650.85.MS je vybavený 4,3″ farebným dotykovým displejom, ktorý zaručuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Jednoduchý interaktívny displej Vam ponúkne priamy prístup ku všetkým Vašim obľúbeným nápojom. A to všetko jednoducho na dotyk. PrimaDonna Elite je nová generácia plnoautomatických kávovarov DeLonghi, ktoré štýlovo a s chuťou uspokoja každú Vašu túžbu. Prináša dokonalú kombináciu dynamického designu, najmodernejšej technológie popredného svetového výrobcu kávovarov na prípravu kávy a jednoduchého použitia. Zaručuje starostlivé vykonanie každého kroku prípravy kávy tak, aby boli vždy dosiahnuté dokonalé výsledky