TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

TOP 46 – Najlepšie automatické kávovary od 500 do 1000 eur

Vybrali sme pre vás , tie najlepšie kávovary od 500 do 1000 eur podľa testov a recenzií. Veríme , že tu si určite vyberiete.

DeLonghi Eletta ECAM 44.620

DeLonghi-Eletta-ECAM-44.620

Skvelý kávovar De’Longhi ECAM 44.620 S Eletta Plus využijete na prípravu perfektnej kávy. Pohodlne a rýchlo si pripravíte cappuccino či espresso a užijete si chvíľku pohody. Jedným stlačením tlačidla si nastavíte silnú arómu pre espresso alebo jemnú pre lahodné cappuccino. Súčasťou kávovaru je mlynček na kávu s 13 stupňami hrubosti mletia. Nahrievacia plocha vám udrží šálku teplú a tak sa ešte viac rozvinie krásna vôňa kávy. Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A+.

DeLonghi PrimaDonna ESAM6700

DeLonghi-PrimaDonna-ESAM6700

Jeden z najväčších odborníkov vo svojom odbore, taliansky výrobca DELONGHI, uviedol na trh elegantný model plnoautomatického kávovaru AVANT ESAM 6700 z rady PrimaDonna. Profesionálny kávovar zvládne spracovať ako vopred namletú kávu, tak aj čerstvú zrnkovú. Kapacita nádobky na zrná je neuveriteľných 250 g. V kávovare je vstavaný kvalitný keramický mlynček, na ktorom môžete nastaviť až 13 rôznych stupňov hrubosti mletia. Po dokončení je káva vysypaná do odpadového zásobníka, kam sa zmestí až 14 káv. Keďže disponuje ideálnym tlakom 15 barov a patentovaným systémom IFD Auto Cappuccino, vaša káva bude vždy dokonalá. Funkcia „Cappuccino jedným stlačením“ uľahčuje prípravu mliečnych kávových špecialít ako je Cappuccino, Latte macchiato, Caffe latte alebo napenené mlieko. Stačí len, keď položíte šálku pod trysku kávovaru a stlačíte tlačidlo s požadovaným nápojom.

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55

DeLonghi-Dinamica-ECAM-350.55

Plnoautomatické espresso Delonghi ECAM 350.55 B vám pripraví nielen výbornú, ale aj kvalitnú kávu každý deň a to vďaka jeho vynikajúcim funkciám. Svoju obľúbenú kávu si pripravíte jednoducho stlačením jedného tlačidla, nech už je to latte macchiato, alebo voňavé cappuccino. Súčasťou je tichý mlynček na kávu, kde si môžete nastaviť až 13 stupňov hrubosti mletia. Zrnká kávy sú uzavreté v nádobe so vzduchotesným krytom, aby sa zachovala ich sýta aróma. Zásobník na vodu s držadlom, ktorý sa dá vyberať má objem 1,8 litra a priehľadný zásobník na kávové zrná má kapacitu 300 gramov.

Nivona NICR 778

Nivona-NICR-778

Elegantný a výkonný kávovar Nivona NICR 778 bude ozdobou vašej kuchynskej linky. Čelný panel je v netradičnom bielom 3D vyhotovení. Kávovar má jedinečný systém one touch ovládania – výbornú kávu si pripravíte jednoduchým jedným stlačením tlačidla. Postup prípravy môžete sledovať na farebnom displeji, ktorý s vami bude komunikovať v češtine. Pre milovníkov techniky máme ďalšiu dobrú správu – prístroj môžete ovládať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, a to vďaka bluetooth pripojeniu. Vynikajúce mliečne nápoje, ako cappuccino alebo latté, pripravíte pomocou samonasávacej napeňovacej trysky. Tá vyrába paru a horúcu vodu. Užitočné je jej automatické čistenie, ktoré prebieha horúcou parou. Lahodnú kávu si môžete pripraviť s rozdielnou intenzitou a rôznou arómu.

DéLonghi ECAM 23.420

Delonghi-ECAM-23.420

Automatický kávovar strieborno-červené, 1450 W, 15 bar, Thermoblock s kontrolou teploty, displej v češtine a slovenčine, nádrž na vodu 1,8 l, mlynček, špeciálna napeňovacia tryska na cappuccino alebo horúce mlieko, nastaviteľné množstvo kávy a vody, plne automatický preplachovací a odvápňovací systém, režim úspory energie 

Nivona NICR 758

Nivona-NICR-758

NIVONA myslela aj na puristov a milovníkov čistých línií: kávovar CafeRomatica 758 je prostý, matne čierny a je vybavený profilom arómy. Nápadne nenápadný model typového radu 7.. zaujme prostou účinnosťou a špičkovou kvalitou. Nenechajte sa oklamať prostým vzhľadom, skrýva sa v ňom kvalitné technické vybavenie.

Jura E 60

Jura-E-60

Pomocou plnoautomatického espresso kávovaru Jura E60 si môžete vašu obľúbenú šálku kávy pripraviť jednoduchým stlačením tlačidla. Okrem kávy podľa vlastného výberu si môžete pripraviť aj rôzne mliečne špeciality. Stačí, keď si jednoducho vyberiete druh nápoja, ktorý si chcete zhotoviť a stlačíte tlačidlo. Nastaviť si tiež môžete silu vašej kávy či teplotu sparovania. Všetky nastavenia ľahko, rýchlo a prehľadne nájdete na prispôsobenom TFT farebnom displeji. Vaša káva tak bude hotová za veľmi krátky čas.

DeLonghi Eletta ECAM 45.760

De’Longhi-ECAM-45.760

Štýlový kávovar s praktickými funkciami to je nové DELONGHI ECAM 45.760.W Eletta Cappuccino Top- plnoautomatické espresso. S jeho pomocou si uvaríte dokonalé cappucino s hustou ale ľahkou penou, skvelé espresso macchiato alebo len obyčajné horúce mlieko. Veľkosť, teplota a sila arómy sú voliteľné. Automatické čistenie uľahčuje umývanie celého prístroja, najmä jeho menších častí. Samozrejmosťou je prítomnosť ohrievača hrnčekov a vodný filter.

Jura E 6

Nová rada E od spoločnosti Jura ako prvý na celom svete predstavuje P.E.P.© – Pulzný extrakčný proces, ktorý zdokonaľuje proces lúhovania na 100 % a je doposiaľ jediný svojho druhu. Optimalizuje čas extrakcie a zaručuje najlepšiu možnú arómu aj pre nápoje s veľmi malým objemom vody. Umiestnenie tlačidiel na prednej strane a moderný displej zabezpečujú neuveriteľne ľahkú obsluhu stroja. Nový prepínací výtok na mlieko zase zabezpečí maximálnu hygienu. Filter Claris Smart Vám zaručí vysokú kvalitu vody. Inteligentný vodný systém I.W.S.® zisťuje prítomnosť filtra.

DeLonghi Intensa ECAM23.460

DeLonghi-Intensa-ECAM-23.460.

Plnoautomatický kávovar je vybavený novým systémom automatického čistenie Je novo zabudovaný v gombíku pre reguláciu peny pre ľahšie čistenie celého systému na mlieko Fnkce stand – by Kompaktný prístroj bol vyvinutý tak , aby aj počas prevádzky spotrebovaval menej prúdu Novou funkciou stand – by

Saeco Incanto HD8916/09

Saeco-INCANTO-HD8916-09

Saeco Incanto predstavuje nový štandard vo svojej triede. V štýlovom prevedení z ušľachtilej ocele poskytuje vysoko kvalitnú taliansku technológiou pre chutnú čerstvo uvarenú kávu. Ponúka špičkový výkon, veľkú kapacitu v zvlášť kompaktných rozmeroch. Robustné 100 % keramické mlynčeky vám počas nadchádzajúcich rokov zaručia okamih pôžitku z čistej kávy. Zabezpečuje ideálne mletie, ktoré umožňuje aby postupný prietok vody extrahoval najčistejšie esencie zrniek. Keramický materiál navyše na rozdiel od iných „bežných mlynčekov“ zabraňuje prehriatiu kávy a chuti pripáleniny.

DeLonghi ECAM 28.465 M

DeLonghi-ECAM-28.465-M

Superautomat De’Longhi ECAM 28.465.M PrimaDonna S DeLuxe s novým systémom na Cappuccino zaručí hustú, vysokú a lahodnú penu. Ďalej ponúka veľmi jednoduchú obsluhu. Stačí položiť šálku pod trysku a stlačiť tlačidlo s požadovaným nápojom. Najluxusnejšia a najvybavenejšia rada automatických kávovarov značky DeLonghi. Je určený pre náročných zákazníkov, ktorí si radi vychutnajú vynikajúcu kávu, ale navyše chcú vo svojej kuchyni prístroj s perfektným dizajnom a s jednoduchým ovládaním.

Saeco Incanto HD8914/09

Saeco-Incanto-HD8914-09

Espresso kávovar Incanto SAECO HD8914/09 vám pomôže pripraviť rôzne druhy vynikajúcich horúcich nápojov podľa vašej chuti. S jeho pomocou si môžete priamo u vás doma ľahko pripraviť obľúbenú šálku vášho espressa alebo cappuccina, a vychutnať si tak nerušené a príjemné rána. Intenzívna aróma kávy vás perfektne naštartuje do nového dňa a rozplynie sa do celej vašej kuchyne. Vďaka prevedeniu kávovaru, ktoré tvorí kombinácia hliníka a nerezovej ocele, ponúka kávovar vysokú rýchlosť a dlhú životnosť.

DeLonghi PrimaDonna ETAM36.365

DeLonghi-ETAM-36.365-M.jpg

Espresso De’Longhi ETAM 36.365.M patrí do rodiny takzvaných „Superautomatov“, ktoré nájdu svoje využitie predovšetkým medzi náročnými užívateľmi, hľadajúcimi, to najlepšie.Pracuje pri tlaku čerpadla 15bar a ponúkne príkon až 1450 W.Disponuje celým radom moderných funkcií, medzi ktorými hrá prím technológia Cappuccino jedným stlačením.Tá umožňuje jednoducho pripraviť obľúbené krémové nápoje ako je cappuccino, latte macchiato, caffe latte alebo napenené mlieko.Vďaka tejto funkcii stačí len vložiť šálku pod výdaj a stlačiť tlačidlo s požadovaným nápojom.Tým sa dostávame k ďalšej prednosti zariadenia – k prehľadnému a intuitívnemu systému ovládania reprezentovanému štvor-riadkovým displejom a dotykovými tlačidlami.

DeLonghi ECAM 35.375

DeLonghi-ECAM-35.375

Ste milovníkom chutnej talianskej kávy a radi by ste si tento váš obľúbený nápoj pripravovali v pohodlí vášho domova? Jeden z najväčších odborníkov vo svojom odbore, výrobca DeLonghi teraz prichádza na trh s novým plnoautomatickým kávovarom ECAM 353.75 W z radu DINAMICA, ktorý vám zaručuje prípravu perfektnej kávy podľa vášho gusta. Ihneď na prvý pohľad vás tento kávovar zaujme svojím veľmi zaujímavým dizajnom a elegantným bielym prevedením, vďaka ktorému sa bude skvele hodiť do každej modernej domácnosti.

Philips Saeco HD 8917/09

Philips-Saeco-HD-8917-09

Automatický kávovar s vstavanou karafou na mlieko, 15bar, keramický mlynček, 5 nastavení hrubosti mletia, 5 nastavení intenzity kávy, 6 kávových špecialít, nastavenie osobného profilu, nastaviteľná výška trysky 150 mm, možnosť voľby dvojitá šálka, možnosť mletej kávy, filter AquaClean, indikátor vodného kameňa , kryt z nerezovej ocele, kapacita karafy na mlieko 0.5l, kapacita kávových zŕn 250g, objem nádržky na vodu 1.8l, rozmery výrobku 221 × 340 × 430mm, vyrobené v Európe, farba strieborná, materiál plast

Bosch TES 60523 RW

Bosch-TES-60523-RW

Tento plne automatický kávovar Espresso Bosch TES60523RW v štýlovom prevedení vám splní všetky želania. Má rad predností, ako napríklad jednoduché ovládanie, veľké množstvo funkcií a moderný dizajn. Tá hlavná by sa ale dala zhrnúť ako „káva na jedno stlačenie“. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla si totiž pripravíte nápoj podľa vašej chuti. Funkcia OneTouch DoubleCup prináša možnosť pripraviť si súčasne dva samostatné šálky u všetkých typov káv.

 

DeLonghi ECAM 350.55 B

Plnoautomatické espresso Delonghi ECAM 350.55 B vám pripraví nielen výbornú, ale aj kvalitnú kávu každý deň a to vďaka jeho vynikajúcim funkciám. Svoju obľúbenú kávu si pripravíte jednoducho stlačením jedného tlačidla, nech už je to latte macchiato, alebo voňavé cappuccino. Súčasťou je tichý mlynček na kávu, kde si môžete nastaviť až 13 stupňov hrubosti mletia. Zrnká kávy sú uzavreté v nádobe so vzduchotesným krytom, aby sa zachovala ich sýta aróma. Zásobník na vodu s držadlom, ktorý sa dá vyberať má objem 1,8 litra a priehľadný zásobník na kávové zrná má kapacitu 300 gramov.

Jura Impressa C65

Plnoautomatické espresso JURA IMPRESSA C65 sa vyznačuje jednoduchým ovládaním pomocou jedného tlačidla s rotačným ovládačom Rotary Switch. Takže stačí jednoducho otočiť ovládačom a zvoliť kávu alebo espresso, vybrať jeden alebo dve šálky a stlačiť a káva je za chvíľu hotová. Všetky informácie sú zobrazené na prehľadnom českom displeji. Pre každú pripravovanú šálku kávy môžete nastaviť silu kávy, teplotu sparovania, množstvo vody, hrubosť mletia. Základom dobrej šálky kávy je kvalitná zrnková káva, ktorá je čerstvo pomletá. Preto kávovar ponúka mlynček s technológiou Aroma+. Ten sa postará o kvalitné pomletie kávy. Mletie je s ním rýchlejšie, takže nedochádza k zahrievaniu kávových zŕn a teda ani k negatívnemu ovplyvneniu chuti kávy. Zrnková káva, ktorá je pripravená na mletie je uskladnená v zásobníku, ktorý má utesnený aróma kryt pre udržanie vône kávy.

Výpust kávy u modelu JURA IMPRESSA C65 je pripravená pre súčasnú prípravu dvoch šálok chutného nápoja. Aby ste mohli použiť tú správnu veľkosť pohára, je možné výškovo nastaviť výpust v rozmedzí 65mm až 111mm. Tak môžete pohár pohodlne vložiť pod výpusť, nehrozí nebezpečenstvo nevzhľadného potečenia kávy po pohári a výsledok bude dokonalý.

DeLonghi ECAM 35.375 W

Plnoautomatický kávovar De´Longhi Dinamica ECAM 350.55.B Plnoautomatický kávovar talianskej značky De´Longhi z rady Dinamica, v exkluzívnom čiernom prevedení, s dynamickým designom. Najchutnejšie cappucino v okolí Milujete pravé talianske espresso alebo lungo? Doprajte si dokonalý zážitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známym domácu kaviareň! Zamilujete si DeLonghi patentovaný LatteCrema systém na prípravu lahodných mliečnych nápojov, ktorý pripravuje hustú a krémovú mliečnu penu pri ideálnej teplote na prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiata a to obyčajným jedným stlačením. Hustotu napenenia je možné regulovať pomocou vstavaného kolieska. Rovnako jednoduché je aj čistenie nádoby na mlieko, vďaka automatickej čistiacej funkcii

Nivona NICR 848

Nivona CafeRomatica 848 patrí do najvyššej rady kávovarov Nivona. Tento model je v elegantnom hliníkovom farebnom dizajne s chromovými prvkami. Hlavným znakom je elegantný TFT displej. Oproti rade 838 je vybavený možnosťou prípravy dvoch mliečnych nápojov naraz a vybavený nádobou na mlieko. V ponuke je 8 nastaviteľných produktov. Príprava mliečnych nápojov prebieha po jednom stlačení otočného tlačidla. Kávovar je vybavený automatickým odvápňovacím a čistiacim programom. Voda je upravovaná filtračným systémom Claris. Hlavné vlastnosti: Umožňuje prednastaviť až 8 produktov (3 veľkosti kávy, moja káva, kapučíno, latte, napenené mlieko, horúca voda) Príprava dvoch káv naraz (2x mletie) Príprava dvoch kapučín a latte naraz Príprava z mletej kávy (napríklad bezkofeínová) Množstvo kávy v šálke

Philips Saeco HD 8927/09

Kávovar Philips Saeco HD 8927/09 je prístroj, ktorý rozmaznáva milovníkov kávy svojou rozmanitosťou. V užívateľskom rozhraní si môžete vybrať zo širokej ponuky špecialít jedným dotykom. Hlavné prednosti: Vychutnajte si okamžite teplú kávu s rýchlym ohrievačom. Extrahujte maximum chuti. Zamatová pena jedným dotykom s automatickým napeňovačom mlieka. Vylaďte bohatosť kávy vďaka 10 rôznym nastavením mlynčeka. Celá škála kávových špecialít jednoduchým stlačením tlačidla. Technické údaje: Konstrukční specifikace Rozměry (Š x V x H) 215 x 330 x 429 mm Váha 7,2 kg Povrchový materiál plast ABS, nerez Barva černá, stříbrná Specifikace pro elektřinu Napětí 230 V Spotřeba (příkon) 1850 W Specifikace pro vodu Připojení na vodu zásobník vody Kapacita zásobníku vody 1,8 l Materiál bojleru nerezová ocel (inox)..

DeLonghi ETAM 29.660 SB

Pre všetkých milovníkov čerstvej a voňavej kávy je tu plnoautomatický kávovar DeLonghi ETAM 29.660 SB v modernom striebornom prevedení. Tento prístroj vám pripraví nielen silné espresso, ale hravo zvládne aj krémovú mliečnu penu do cappuccina alebo latte Machiata. Intuitívny ovládací panel vám uľahčí používanie prístroja a urýchli prípravu vašej obľúbenej kávy. Rad inovatívnych funkcií uľahčuje ovládanie kávovaru a urýchľuje prípravu vašej obľúbenej kávy. Integrovaný mlynček na kávu má rôzne nastavenia a pripraví vám vašu obľúbenú kávu vždy čerstvú a voňavú.

Jura A1 Piano

Plnoautomatické espresso JURA A1 s kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a kvalitným prevedením. Má zdokonalený viacstupňový kužeľový mlynček AromaG3 s dvojnásobnou rýchlosťou mletia – pre ešte väčší pôžitok z pripravenej kávy. Gramáž porcie možno nastaviť: 6 – 16g pomletej kávy. Nastaviteľná výška výpuste kávy vám ešte viac uľahčí a spríjemní výrobu vášho obľúbeného nápoja. Teraz môžete pripravovať kávu do šálky o výške 58 mm, ako aj do pohára vysokého 141 mm. Čisté línie tohto automatického kávovaru, spoločne s použitím vysokokvalitných materiálov a precíznym spracovaním robia z tohto kávovaru ozdobu každej miestnosti. Farba: čierna.

Kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom AromaG3, vďaka ktorému bude mať Vaša káva neodolateľnú chuť. Dokáže totiž kávové zrnká pomlieť dvojnásobnou rýchlosťou, no zároveň šetrne, čo sa odrazí na pôžitku z kávy i na hotovej explózii aróm v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Kávovar sa pýši nadčasovým a minimalistickým dizajnom, ktorý bude ozdobou každej modernej domácnosti. Vďaka svojím malým rozmerom sa zmestí skoro všade. Behom chvíľky dokáže pripraviť dokonalú šálku kávy, ktorá Vás vždy pozitívne naladí. Kávovar, ktorý podstatne zvýši komfort vo Vašej domácnosti!

DeLonghi ECAM 25.462 B

DeLonghi ECAM 25.462 B je výrobok talianskej značky De´Longhi. Automatický kávovar s tlakom 15 barov. Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mliečnou penou? Doprajte si dokonalý pôžitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známym domácu kaviareň! Vďaka LatteCrema Systemu si užijete mliečnu kávu s lahodnou, krémovou penou, vždy pri perfektnej teplote jednoduchým stlačením tlačítka.. Rovnako jednoduché je aj čistenie nádoby na mlieko, vďaka automatickej čistiacej funkcii. Horúcou parou a vodou sa prečistí obvod LatteCrema systému, vďaka tomu môžete nádobu so zbytkami mlieka umiestniť do chladničky a použiť opäť ďalší deň. Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na mletie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 250 gramov. Je možné použiť aj namletú kávu.

Kávovar má nastaviteľný adaptér na výdaj kávy až na 142 mm pohár. Elegantné čierne prevedenie sa skvele hodí do väčšiny kuchýň. Premyslená technika umožňuje individuálne nastavenie malej či veľkej kávy. Taktiež si môžete nastaviť jemnosť chuti svojej kávy (silnú alebo extra jemnú). Možnosť uloženia do pameti kávovaru Vami navolenej kávy Vam dáva funkcia “Moja káva”.

Jura ENA 9 Micro One Touch

Predstavujeme Vám najmenší automatický kávovar na svete s funkciou One Touch: Nová Jura ENA Micro 9 One Touch. Kávovar, ktorý je ešte o 11 % nižší než kompaktný rad Jura ENA. Vďaka novo vyvinutej sparovacej jednotke si môžete vychutnať nielen espresso tej najvyššej kvality, ale tiež cappuccino alebo café latte. Pri nedostatku miesta, je Jura ENA Micro 9 ideálnou voľbou. Všetkym milovníkom dobrej kávy splní prémiové kávové priania od silného Espressa až po úžasné Latté. Stačí len veľmi malé miesto vo Vašej kuchyni – 23 x 32.3 x 44.5 cm (š x v x h). Dokonalý minimalistický dizajn je podčiarknutý farebným micro strieborným efektom povrchu kávovaru.

Obsluha kávovaru Jura ENA Micro 9 je tak jednoduchá, že stačí pomyslieť na dve slová „stisnúť a vychutnať“. Jednoduché a zrozumiteľné symboly a ergonomicky usporiadané ovládacie tlačidlá Vás jednoducho privedú k správnej voľbe bez potreby dlhého premýšľania. Kedykoľvek máte navyše možnosť aktívne ovplyvniť priebeh prípravy kávového nápoja (hrubosť mletia, silu kávy, teplotu extrakcie, množstvo vody…). Kávovar Jura ENA Micro 9 je ideálom pre Váš domáci bar. Práve model ENA Micro 9 One Touch Vám pripraví kompletnú ponuku kávových špecialít a to na jednoduchý stisk tlačidla Latte macchiato, Cappuccino, Café crème alebo Espresso. Pre každý nápoj si môžete individuálne naprogramovať Vašu „receptúru“.

DeLonghi ECAM 44620 S

Skvelý kávovar De’Longhi ECAM 44.620 S Eletta Plus využijete na prípravu perfektnej kávy. Pohodlne a rýchlo si pripravíte cappuccino či espresso a užijete si chvíľku pohody. Jedným stlačením tlačidla si nastavíte silnú arómu pre espresso alebo jemnú pre lahodné cappuccino. Súčasťou kávovaru je mlynček na kávu s 13 stupňami hrubosti mletia. Nahrievacia plocha vám udrží šálku teplú a tak sa ešte viac rozvinie krásna vôňa kávy. Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A+.

Elegantný kávovar De’Longhi ECAM 44.620 S Eletta Plus v čierno nerezovom farebnom prevedení je skvelý prístroj na prípravu kávy a mliečnych nápojov. Je ľahko ovládateľný a prípravu kávy zvládnete behom krátkej chvíľky. Vyznačuje sa luxusným dizajnom a skvelými funkciami. Tryska je určená na prípravu mliečnej peny. Pena bude hustá a krémová a vy si vychutnáte lahodné cappuccino a iné nápoje s mliečnou penou. S týmto kávovarom dokážete pripraviť dve espressa naraz behom jedného sparovacieho cyklu. Aróma oboch šálok kávy bude zachovaná a tiež si vychutnáte dokonalú pena.

Nivona NICR 768

Mimoriadne pekný a presvedčivý kávovar CafeRomatica 768 má aj hodnotné vnútorné vybavenie. Vyčaruje espresso s kvalitou ako z profesionálneho kávovaru a očarí intuitívnou obsluhou a špičkovou kvalitou. Vďaka tomu sa skvele hodí k modernému životnému štýlu a do Vašej kuchyne a ponúka Vám nový pohľad na kávu.

V súlade s koncepciou moderného života: sú v ňom zabudované všetky najmodernejšie technológie, aby káva aj espresso chutili ako od baristu. Dizajn: Čelná stena 3D In-Mold: dimension silver (strieborná) Systém Aroma Balance s tromi profilmi intenzity arómy- pomocou troch profilov intenzity arómy možno aj pri používaní jedného druhu kávy obmieňať jej chuť Integrovaný model Bluetooth per aplikáciu NIVONA Funkcia OneTouch Spumatore – príprava cappuccina stlačením jediného tlačidla Farebný TFT displej pre jednoduché ovládanie Moja káva: možnosť uloženia 1 individuálneho receptu Mimoriadne veľká nádoba na vodu – 2,2 litra Možnosť priameho programovania všetkých receptov Obzvlášť tichý mlynček na kávu z tvrdenej ocele

DeLonghi ECAM 350.75 SB

Plnoautomatický kávovar De´Longhi Dinamica ECAM 350.75 SB Plnoautomatický kávovar talianskej značky De´Longhi z rady Dinamica, v exkluzívnom striebornom prevedení, s dynamickým designom. Najchutnejšie cappucino v okolí Milujete pravé talianske espresso alebo lungo? Doprajte si dokonalý zážitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známym domácu kaviareň! Zamilujete si DeLonghi patentovaný LatteCrema systém na prípravu lahodných mliečnych nápojov, ktorý pripravuje hustú a krémovú mliečnu penu pri ideálnej teplote na prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiata a to obyčajným jedným stlačením. Hustotu napenenia je možné regulovať pomocou vstavaného kolieska.

Rovnako jednoduché je aj čistenie nádoby na mlieko, vďaka automatickej čistiacej funkcii. Horúcou parou a vodou sa prečistí obvod LatteCrema systému, vďaka tomu môžete nádobu so zbytkami mlieka umiestniť do chladničky a použiť opäť ďalší deň. Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na mletie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 300 gramov. Je možné použiť aj namletú kávu. Samozrejmosťou je odnímateľná sparovacia jednotka, ktorá zabezpečuje jednoduché čistenie. Nádržka na vodu má objem 1,8 litre. Tlak kávovaru je 15 barov.

Nivona NICR 656

Kávovar Nivona NICR 656 CafeRomatica Domáci kávovar Kávovar Nivona NICR 656 CafeRomatica je funkčne i parametrovo totožný s modelom 646, je však na rozdiel od neho vyvedený v striebornej farbe s nerezovými doplnkami. Ďalej je navyše súčasťou balenia praktická nádobka na mlieko. Model 656 je vhodný predovšetkým na domáce použitie. Jeho hlavnými prednosťami sú jednoduchá obsluha, robustná konštrukcia celého prístroja, kvalitné kónický mlynček z nerezovej ocele, ECO mód a predovšetkým praktický kapučinátor s nasávacou hadičkou a nádobkou na mlieko (nemusíte už zložito napeňovat mlieko pomocou napeňovacej trysky).

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 656 je určený pre milovníkov klasického espressa, i mliečnych nápojov, ktoré dokáže pripraviť veľmi rýchlo a ľahko, vďaka ovládaniu pomocou predvolených tlačidiel zvládne jeho obsluhu naozaj každý. Menu aj všetka komunikácia kávovaru je v Slovenskom jazyku. Samozrejmosťou sú aj poslovenčené všetky hlášky a upozornenia. Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Pri výrobe už zmieňovaného latté stačí umiestniť pohár pod trysku, nasávaciu hadičku ponoriť do nádobky s mliekom a voličom začať samotné napeňovanie.

Bosch TES 60729 RW

Plnoautomatické espresso BOSCH TES60729RW VeroAroma ponúka výber z množstva káv, ktoré si pripravíte stlačením jedného tlačidla. Telo kávovaru je z kvalitnej nerezovej ocele a tlak jeho čerpadla je 19 barov. Prispôsobený zásobník na vodu má kapacitu 1,7 litra a zásobník na kávové zrná 300 gramov. K dispozícii sú užitočné funkcie ako oneTouch DoubleCup, IntelligentHeater – SensorFlow a funkcie čistenia MilkClean alebo singlePortion Cleaning. Pre pohodlné ovládanie je prispôsobený displej s dotykovými tlačidlami. Výpusť kávy je nastaviteľná až do výšky 14 cm.

Kávovar BOSCH TES60729RW VeroAroma je vybavený inteligentným systémom Senso Flow, ktorý udržuje ideálnu teplotu. Inovačný ohrevný systém zakaždým zaručí maximálny pôžitok z kávy, vďaka inteligentnej konštantnej teplote sparenia. AromaPro Concept je inovatívny systém varenia, ktorý zabezpečuje ideálny tlak pri kontakte vody s kávou. Vaša káva bude mať vďaka výnimočným vlastnostiam kávovaru nezabudnuteľnú chuť a arómu. Naraz si môžete pripraviť až dve šálky kávy, a vďaka nastaviteľnej veľkosti trysky až do výšky 14 cm, môžete použiť rôzne veľké šálky. Na espresso kávovare si môžete nastaviť podľa vašej chute aj stupeň teploty kávy, na výber máte z troch stupňov. Plnoautomatické espresso je vybavené vysoko kvalitným mlynčekom z keramiky CeramDrive. K dispozícii je viacstupňové mletie kávy, podľa vašej chute. Zásobník na kávové zrná má kapacitu 300 gramov a udržiava kávovú arómu. Kávovar vám umožní jednoduchú obsluhu a vďaka jeho skvelým vlastnostiam si budete môcť vašu kávu pripraviť presne podľa vašich predstáv

Nivona NICR 757

Presso, latté a mnoho ďalších nápojov pripravíte jedným tlačidlom, pomocou funkcie „one touch“ bez nutnosti manipulácie so šálkou alebo pohárom. Doprajte si pohodlné parné čistenie hadičky na mlieko. Ďalšou novinkou značky Nivona je model kávovar Nivona NICR 757 CafeRomatica. Skvelý kávovar v čiernom prevedení zapadne do každého interiéru. Prekvapí Vás nielen svojou kvalitou, ale aj výkonom, jednoduchým ovládaním a skvelým dizajnom

Ďalšou novinkou značky Nivona je model kávovar Nivona NICR 757 CafeRomatica. Skvelý kávovar v čiernom prevedení zapadne do každého interiéru. Prekvapí Vás nielen svojou kvalitou, ale aj výkonom, jednoduchým ovládaním a skvelým dizajnom. Kvalitný, plne automatický kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 757 so vstavaným nerezovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov. Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 757 je určený pre milovníkov klasického espressa, i mliečnych nápojov, ktoré dokáže vďaka funkcii „one touch -jedním stlačením“ pripraviť veľmi rýchlo a ľahko.

DeLonghi ECAM 44.660 B

Začnite ráno svojim obľúbeným nápojom a nechajte si ho pripraviť špičkovým plnoautomatickým kávovarom DéLonghi ECAM 44.660.B Eletta s novým systémom Délonghi LatteCrema a vychutnajte si dokonalý mix potešenia. So špeciálnou tryskou na horúcu paru a horúcu vodu pripravíte ako hustú mliečnu penu na cappucino, tak aj čaj. Milovníci prekvapkávanej kávy si tiež prídu na svoje, stlačením tlačidla Long Coffee si vychutnáte aj tento druh kávy.

Špecialitou a novinkou v jednom je tlačidlo Milk Menu, ktoré vám ponúka výber z niekoľkých mliečnych nápojov. Okrem klasického cappuccina, caffe latte či latte macchiata máte na výber napr. aj espresso macchiato a flat white. Jednoduchá je aj príprava kakaa, alebo len našľahaného horúceho mlieka, navyše si môžete zvoliť aj veľkosť šálky. Na svoje si prídu naozaj všetci s rozdielnymi chuťami a požiadavkami.

Nivona NICR 646

Kávovar Nivona NICR 646 CafeRomatica Kvalitný, plne automatický kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 646 so vstavaným ocelovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov. Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 646 je určený pre milovníkov klasického espressa, i mliečnych nápojov, ktoré dokáže pripraviť veľmi rýchlo a ľahko, vďaka ovládanie pomocou predvolených tlačidiel zvládne jeho obsluhu naozaj každý. Video predstavenie modelu: Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Pri výrobe už zmieňovaného latté stačí umiestniť pohár pod trysku, nasávaciu hadičku ponoriť do nádobky s mliekom a voličom začať samotné napeňovanie.

Kávovar je vybavený rozmernou násypkou pre zrnkovú kávu s kapacitou 250 gramov, takže nebudete musieť dopĺňať kávu príliš často. Tento skvelý prístroj nie je nutné pripájať na pevný prívod vody, pretože je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 2 litre. Zásobník na vodu je osadený senzorom, ktorý kontroluje vodnú hladinu. Kávovar Vás tak upozorní na prázdny zásobník vody. Pre zamedzenie usadzovaniu vodného kameňa je možné použiť vodný filter Claris alebo odvápňovacie tablety.

DeLonghi ECAM 25.462 S

Odteraz môžete mať lahodné cappuccino či mliečne latte macchiato kedykoľvek naň dostanete chuť. Plnoautomatický kávovar DELONGHI ECAM 25.462.S vyniká unikátnym systémom Latte Crema, ktorý sa postará o chutné kávové nápoje skvelej a lahodnej chuti. Jediným stlačením budete mať mliečne latte macchiato pripravené na vychutnávanie. Mliečna krémová pena jediným stlačením tlačidla bude putovať do vašej šálky cappuccina. Vychutnajte si neodolateľne lahodné nápoje priamo v pohodlí vášho domova kedykoľvek si poviete. Tento kávovar vám pripraví chutné nápoje, ako v profesionálnej reštaurácii či kaviarni.

Vďaka užitočnému thermobloku kávovaru DELONGHI ECAM 25.462.S bude chuť kávy oveľa výraznejšia a lepšia. Thermoblok zaistí zachovanie arómy kávy po dlhý čas a tak jej neodolateľnú chuť, ktorú si zamiluje každý. Navyše dlho udrží požadovanú teplotu kávového nápoja. Vyskúšajte tento jedinečný kávovar a otestujte nový rozmer pitia kávy a kávových krémových nápojov. Už žiadne zanesené nádobky či kúsky vodného kameňa v káve. Plnoautomatický kávovar DELONGHI ECAM 25.462.S je vybavený praktickým odvápňovacím systémom, ktorý sa postará o dokonalú čistotu celého prístroja. Zaistí účinné odstránenie vodného kameňa, čím budete ušetrení od kontrolovania zanesenia filtrov či nádobiek a tiež od neustáleho čistenia častí kávovaru. Vďaka odvápňovaciemu systému bude i chuť kávy výraznejšia a lahodnejšia. Vyskúšajte tento skvelý kávovar a chutné cappuccino či latte macchiato si zamilujete.

Nivona NICR 777

Kávovar Nivona NICR 777 CafeRomatica Plne automatický kávovar s nerezovým čelným panelom v brúsanej úprave, ktorá je odolná voči zanechávania otlačkov prstov. Slovenské menu, jednoduchá OneTouch obsluha pomocou kruhového voliča, automatický kapučinátor v jednej hlave s tryskami na kávu (nemusíte presúvať pohár), automatický systém čistenia mliečných ciest a mnoho ďalšieho….. To je kávovar Nivona NICR 777. Kávovar v sloveštine Menu i celá komunikácia kávovaru je v Sloveskom jazyku. Vďaka elektronickému návodu priamo v prístroji už nebudete musieť pri každom čisteniu vyťahovať návod k obsluhe. Prístroj Vás bude navádzať priamo v rodnom jazyku. Samozrejmosťo sú aj poslovenčené vetky hlášky a upozornenia.

edinečný systém Aromatica značky NIVONA se vie postarať o ešte intenzivnejšiu aróma pripravovanej kávy. NIVONA AROMATICA-SYSTEM. Dynamická varná komora zaišťuje, že sa do kávy dostane menej horkosti. Po mletia sú kávové zrná stlačené vo varnej komore a potom prepláchnuté vodou, tým uvoľnia viac chuti. Výsledkom je jemnejšia káva s lepšou arómou a chuťou. A to všetko s trvalou kvalitou. S funkcou „One touch Spumatore“ jednodúcho pripravíte krémové cappuccino alebo vynikajúce latte macchiato. Osvetlenie šálku pridá dotyk elegancie vášmu obľúbenému nápoji. A najlepšie na koniec -aróma -pomery zmesi a velikosť nápoja môžu byť nastavené individuálne pre každú kávovú špecialitu.

Jura ENA Micro 1

Kávovar JURA ENA Micro 90 vďaka svojim rozmerom nezaberá veľa miesta. Navyše jeho štýlové prevedenie v striebornej farbe upúta každý pohľad. Nastaviteľný výpust na kávu je v kovovom dizajne. Kávovar je funkčne navyše vybavený možnosťou samostatnej prípravy mliečnej peny. Technológia je doplnená o revolučný proces extrakcie kávy – pulzný extrakčný systém P.E.P ©. Kávovar Jura Ena Micro 90 disponuje novým Aróma G3 mlynčekom s dvojnásobnou rýchlosťou mletia kávy. Kompaktné telo prístroja je doslova naplnené inovatívnymi funkciami a skvelými technológiami.

Najtenší automatický kávovar JURA ENA Micro 90 One Touch pripraví jednoduchým stlačením tlačidla širokú škálu nielen kávových, ale aj kávomliečných špecialít, ako je pravé Cappuccino či Latte Macchiato. Moderný dizajn a čisto usporiadané ovládacie tlačidlá robia obsluhu tohto modelu super jednoduchú. Vlastnosť ktorú naozaj oceníte, je výškovo nastaviteľný výpust. Inovatívna mliečna tryska pripraví neuveriteľne hutnú mliečnu penu perfektnej konzistencie. Tento kvalitný kávovar vám pomôže pripraviť rôzne druhy vynikajúcich horúcich nápojov podľa vašej chuti. S týmto kávovarom si môžete priamo u vás doma ľahko pripraviť obľúbenú šálku vášho espressa alebo cappuccina a vychutnať si tak nerušené a príjemné rána.

Bosch TES 51521 RW

Automatické espresso VeroCafe LattePro TES 51521 RW s „CRF technológiou“, ktorá zaručuje, že výsledkom prípravy je vždy perfektné espresso s čerstvou arómou a optimálnou teplotou. Pomocou Cappuccino Systému si tiež môžete jednoducho pripraviť napenené mlieko na cappuccino.

Iba stlačením jedného tlačidla: napenený mliečny sen. POPIS: Inteligentný ohrevný systém: ideálna teplota a plná aróma vďaka SensoFlow System. MilkSteam Pro: Cappuccino a Latte macchiato iba stlačením jedného tlačidla vďaka integrovanému napeňovaču mlieka. CreamCleaner: funkcia pre pohodlné čistenie mliečneho systému. CeramDrive: vysoko kvalitný keramický mlynček na kávu. LCD displej pre pohodlnú obsluhu. CHUŤ: SensoFlow System: inovatívny ohrevný systém zaručí vždy maximálny pôžitok z kávy, vďaka ideálnej, konštantnej teplote sparovania AromaPro Comcept: ideálny tlak pre dosiahnutie optimálnej arómy

Nivona NICR 788

Elegantný a výkonný kávovar Nivona NICR 788 bude ozdobou vašej kuchynskej linky. Čelný panel je v netradičnom čiernom 3D vyhotovení. Kávovar má jedinečný systém one touch ovládania – výbornú kávu si pripravíte jednoduchým jedným stlačením tlačidla. Postup prípravy môžete sledovať na farebnom displeji, ktorý s vami bude komunikovať v češtine. Pre milovníkov techniky máme ďalšiu dobrú správu – prístroj môžete ovládať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, a to vďaka bluetooth pripojeniu. Vynikajúce mliečne nápoje, ako cappuccino alebo latté, pripravíte pomocou samonasávacej napeňovacej trysky. Tá vyrába paru a horúcu vodu. Užitočné je jej automatické čistenie, ktoré prebieha horúcou parou. Lahodnú kávu si môžete pripraviť s rozdielnou intenzitou a rôznou arómu.

Mnohým vylepšením radu 7XX vznikol aj model Nivona NICR 788 CafeRomatica. Skvelý kávovar s čelným panelom prevedenie čierna s 3D efektom, predstavuje funkčný a futuristický doplnok mnohých interiérov. Model 788 sa predstavuje ONETOUCH ovládaním (všetko jedným stlačením), farebným displejom v slovenčine a BLUETOOTH pripojením vďaka ktorému môžete novo prístroj ovládať, pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, sledovať štatistiku, alebo meniť nastavenia nápojov. Novinkou je okrem osvedčeného systému Aromatica, aj úplne nový Aroma Balance System, pre vyváženú a dokonalú kávu.

Jura ENA MICRO 90

Najtenší automatický kávovar JURA ENA Micro 90 One Touch pripraví jednoduchým stlačením tlačidla širokú škálu nielen kávových, ale aj kávomliečných špecialít, ako je pravé Cappuccino či Latte Macchiato. Moderný dizajn a čisto usporiadané ovládacie tlačidlá robia obsluhu tohto modelu super jednoduchú. Vlastnosť ktorú naozaj oceníte, je výškovo nastaviteľný výpust. Inovatívna mliečna tryska pripraví neuveriteľne hutnú mliečnu penu perfektnej konzistencie. Tento kvalitný kávovar vám pomôže pripraviť rôzne druhy vynikajúcich horúcich nápojov podľa vašej chuti. S týmto kávovarom si môžete priamo u vás doma ľahko pripraviť obľúbenú šálku vášho espressa alebo cappuccina a vychutnať si tak nerušené a príjemné rána.

Všetky nápoje možno samozrejme doladiť podľa vašej požiadavky v ponuke nastaveni, ktoré sa zobrazuje v slovenčine na dokonalom farebnom TFT displeji. Pomocou menu je možné samozrejme vykonávať aj všetku údržbu a ďalšie nastavenia prístroja. Všetko jednoducho ovládate pomocou rotačného voliča so stredovým tlačidlom. OneTouch. Voľby jednotlivých nápojov sú obsluhované cez tlačidlá označené symbolmi jednotlivých nápojov. Zomelie zrnká kávy vždy priamo pred prípravou, čo zaistí zachovanie skvelej arómy. Máte možnosť nastavovať mlynček s cieľom voľby správnej hrúbky mletia kávy podľa svojich predstáv. Konzistencia mletej kávy má vplyv na čas prietoku vody kávovým koláčom, čiže na takzvanú dobu lúhovania. Čím je mletá káva jemnejšia, tým intenzívnejšia býva jej chuť. Zdokonalili sa rezné uhly mlecích kužeľov mlynčeka AromaG3. Inžinieri spoločnosti JURA pritom dokázali výrazne zvýšiť jeho výkonnosť. Vo výsledku tak teraz získate dokonalú arómu kávy s neobmedzenou plnosťou odtieňov už za polovičný čas mletia.

Nivona NICR 838

Nivona CafeRomatica 838 patrí do najvyššej rady kávovarov Nivona. Hlavným znakom je elegantné matné čierne prevedenie tela kávovaru s elegantným ostrým TFT displejom. V ponuke je 8 nastaviteľných produktov. Príprava mliečnych nápojov prebieha po jednom stlačení otočného tlačidla. Kávovar je vybavený automatickým odvápňovacím a čistiacim programom. Voda je upravovaná filtračným systémom Claris. Hlavné vlastnosti: Umožňuje prednastaviť až 8 produktov (3 veľkosti kávy, moja káva, kapučíno, latte, napenené mlieko, horúca voda) Príprava dvoch káv naraz (2x mletie) Príprava z mletej kávy (napríklad bezkofeínová) Množstvo kávy v šálke nastaviteľné 20ml – 240ml Príprava cappuccina a latte jedným tlačidlom bez posúvania šálky Nastavenie množstva zomletej kávy na jednu porciu v piatich stupňoch.

Švajčiarska kvalita, Nemecká precíznosť a dizajn. Skvelý plne automatický kávovar NIVONA NICR 838 s farebným dialógovým TFT displejom, možnosťou nastavenia až 9 individuálnych káv, s ONE TOUCH (všetko jedným tlačidlom) ovládaním. Tichý kalený oceľový mlynček Automatický kávovar NIVONA NICR 838 CafeRomatica je úplne inovatívny model s celou radou nových prvkov (technických i dizajnových). Vývojári v spoločnosti NIVONA uskutočnili množstvo zmien k lepšiemu. Došlo ku stíšenie mlynčeku, vylepšenia ovládanie a ďalšie rozšírenie funkcií (je možnosť navoliť až 9 individuálnych programov „moje káva“). Novinkou je tiež nový farebný TFT displej a nové viacfarebné osvietenie šálky.

Bosch TES 60321 RW

Rádi si vychutnáte dobrou kávu? Díky automatickému kávovaru pro přípravu espressa Bosch TES 60321 RW nebudete muset chodit do kavárny pokaždé, když na ni dostanete chuť. Jednoduše si v pohodlí domova nebo kanceláře připravíte svůj oblíbený nápoj. Stačí jen stisknout tlačítko a vmžiku máte před sebou lahodné espresso, cappuccino, latté macchiatto nebo jiný kávový nápoj.

Nejlepší kávu připravíte z čerstvě namletých kávových zrn, proto je v kávovaru Bosch TES 60321 RW integrován tichý keramický mlýnek CeramDrive. Keramika, na rozdíl od oceli, nepřehřívá při mletí kávu a zachovává tak její aroma. Samozřejmě můžete nastavit požadovanou hrubost mletí. Pro uskladnění kávových zrn máte k dispozici zásobník na 300 g kávy, který je opatřen víkem, jenž udržuje její aroma. Samozřejmě můžete použít i již namletou kávu.

Nivona NICR 839

NIVONA NICR839 je plnoautomatickým espresso kávovarom v luxusnom striebornom prevedení s chrómovými detailami. Prevádzka kávového mlynčeka je tichá. Množstvo kávy viete nastaviť približne od 20 – 240 ml. V prípade hygieny stroja môžete bez problémov odobrať a vyčistiť varnú jednotku zariadenia. Ak práve nie je kávovar v prevádzke, prepne sa do ECO režimu. Aktuálny stav kávovaru je znázornený na prehľadnom TFT displeji. K dispozícii máte 14 cm priestor pre poháre na veľké latté. Individuálne si viete nastaviť voľby pre 9 používateľov kávovaru. Voľbu arómy viete regulovať až v 5 stupňoch intenzity. Teplotu kávy viete pripraviť v troch teplotách. Kávovar má k dispozícii funkciu horúcej vody a horúceho mlieka. NIVONA NICR839 svojou kvalitou a dekoratívnym spracovaním patrí do každej kuchyne

Bosch TES 51523 RW

Kávovar Bosch TES 51523 RW poskytuje plne automatickú prípravu kávy, espressa ale aj mliečnych nápojov ako cappuccino a latte macchiato jednoduchým stlačením tlačidla. Obsahuje inteligentný ohrevný systém, ktorý zaručuje ideálnu teplotu a príjemnú arómu. Užívateľ má k dispozícií 3 stupňové nastavenie teploty kávy a nastaviteľný stupeň mletia.
Mlynček je vyrobený z keramiky, ktorá zaisťuje vysokú kvalitu. Dva procesy mletia a sparovania umožňujú prípravu dvoch šáliek naraz. Výpust kávy je výškovo nastaviteľný, preto je možné použiť až 15cm vysoké poháre pre Latte Macchiato. Je možné nastaviť 5 veľkostí šálkov na espresso (2 veľkosti) a Café Crema (3 veľkosti).
Čistenie prebieha cez úplné vyprázdnenie všetkých potrubí po každom procese prípravy. Nechýba ani systém preplachovania mliečneho systému. Automatický čistiaci a odvápňovací systém je voliteľný v programe calc´n´clean. Trysku a sparovaciu jednotku je pre jednoduché čistenie pod tečúcou vodou možné vybrať.

Saeco Royal Gran

Novinkou z rady poloprofesionálnych kávovarov je kávovar Saeco Ryoal Gran Crema. Vyznačuje profesionálnou kvalitou prípravy kávy a mliečnych špecialít. Elegantný kávovar v matnej čiernej farbe, s ohrevom šálok, nastaviteľnou intenzitou a objemom kávy a možnosťou automatickej prípravy mliečnej peny je výborným riešením do kancelárií či malých gastronomických prevádzok. Samozrejme môže robiť aj príjemný a užitočný kávový doplnok v každej kuchyni. Jednoduché použitie príprava espressa príprava cappuccina s dokonalou a dlhotrvajúcou penou ohrievač šálok ergonomický v dennodennej prevádzke dávkovač horúcej vody/ parná tryska s možnosťou manuálneho napenenia mlieka Ľahká údržba a čistenie automatické čistenie a odvápnenie jednoduché čistenie cappuccinátora .

Saeco Aulika MID

Kávovar Saeco Aulika MID je model z roku 2013. Ideo o vysoko kvalitný kávovar, ktorý je určený pre profesionálne využitie. Model Aulika MID je nejmenší z radu Aulika kávovarov, najmä vďaka absencii podstavca. Hodí se preto do priestorov, kam se klasická Aulika nezmestí. Povrchový materiál je matný a hrubý na dotyk. Model MID je bez pevného pripojenia na vodu.
Saeco Aulika MID je profesionálny automatický kávovar určený do väčších kancelárií s produkciou až 130 káv denne, s uzamykateľnými zásobníkmi, priestorom s lisovacou jednotkou a nastavením kávy. Cappuccino a caffé latte pripravuje pomocou automatického kapučinátora. Vyznačuje sa vysokou produkciou a veľkou kapacitou zásobníkov na zrnkovú kávu a vodu.

Philips Saeco HD 8902/01

Popis produktu Kávovar Philips Saeco HD 8902/01 Výrobca: Philips Špecifikácia Farba Čierna lesklá Typ kávovara Plneautomatický Výkon 1850 W Tlak 15 barov Vybavenie Odnímateľný zásobník vody Klasický napeňovač mlieka 10-stupňový keramický mlynček Funkcie Funkcia horúca voda Funkcia mletá káva Nastaviteľný dávkovač Automatický pohotovostný režim Automatické plákanie Regulácia teploty Nastavenie množstva a sily kávy Rozmery 256 x 340 x 444 mm, hmotnosť: 9 kg