DeLonghi Autentica ETAM29.510

Automatický kávovar DeLonghi ETAM 29.510 v elegantnom čiernom  alebo aj v bielom prevedení. Jednoduché ovládanie vďaka dotykovému ovládaciemu panelu vám uľahčí prípravu vašej obľúbenej kávy. Funkcia Doppio + vám umožní vychutnať si dvojité espresso s extra arómou plné energie. Tryska na mliečnu penu vám ľahko a rýchlo pripraví dokonalý krémový pôžitok, či už máte radi cappuccino alebo sa chcete len trochu potešiť penou navyše u klasického espressa. Samozrejmosťou je mlynček na kávové zrná, vďaka ktorému budete mať kávu vždy maximálne čerstvú.

DeLonghi-Autentica-ETAM29.510

Stručný popis

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, lungo • príkon 1 450 W • tlak 15 bar • 1,4l nádržka na vodu • 150g zásobník na kávu • integrovaný mlynček • 13 nastavení hrubosti mletia • parná tryska • vodný filter • funkcia Doppio+ • pre 2 šálky naraz • odnímateľná sparovacia jednotka • automatické čistenie

Predstavujeme vám DeLonghi Autentica ETAM29.510

Kompaktný plne automatické espresso značky Delonghi autentico, ktoré v sebe kombinuje luxusný dizajn, nadštandardné funkcie a hlavne výbornú kvalitu pripravenej kávy. Využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj tradičná mliečna dýza, vďaka ktorej môžete ľahko pripravovať aj také špeciality, ako je Cappuccino alebo Latte Macchiato. Vychutnajte si obľúbené cappuccino, caffe latte alebo latte macchiato sami alebo v spoločnosti svojich blízkych. Tento model ponúka dokonca aj funkciu Doppio + pre prípravu extra silnej kávy či obľúbenú voľbu Long Coffee na prípravu veľkej (americkej) kávy. Naraz pritom kávovar zvládne pripraviť dve šálky kávy a jeho kapacita zásobníka na kávové zrnká činí 150 gramov.

Funkcie a nastavenie

Kávovar má zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami na mletie, takže si môžete vždy pripraviť presne tak jemnú kávu, ako potrebujete. Ak budete mať spoločnosť, oceníte, že môžete pripraviť dve šálky espressa naraz. Sparovacia jednotka je u tohto modelu vyberateľná, čo výrazne uľahčuje údržbu. Energiu potom ušetrí funkcia automatického vypínania a ovládanie je riešené cez moderné dotykový panel. Ten podtrhuje celkovo luxusný dizajn, kde hrá hlavnú rolu hliník, takže okrem výbornej kávy poteší spotrebič aj tým, že vás bude dokonale reprezentovať.

Ak patrí k vašim obľúbeným prekvapkávaná káva, stačí stlačiť tlačidlo LONG Coffee. Škálu nápojov, ktoré môžete v kávovare DeLonghi autentico pripravovať, rozširuje tryska na našľahanie hodvábne hladké mliečnej peny pre cappuccino, caffe latte, latte macchiato alebo na horúcu vodu na čaje a nálevy. A navyše si môžete nastaviť prípravu presne také kávy, akú máte radi: vyberte si z malé, stredné alebo veľké kávy, vychutnajte si silné alebo veľmi jemnú arómu a vyskúšajte vysokú, strednú či nízku teplotu. Ak máte radi veľké kávy, určite si obľúbite funkciu Doppio + pre prípravu viac než dvojitého espressa s extra arómou a extra dávkou energie.

 

Pozri – TOP Automatické kávovary do 500 eur

 

Obávať sa nemusíte ani zložité údržby prístroja: jednoduché čistenie zaručuje vyberateľná a umývateľná sparovacia jednotka. Takže už len stačí naliať vodu, nasypať mletú či zrnkovú kávu, zvoliť váš obľúbený nápoj a za pár okamihov si môžete vychutnávať šálku voňavého moku.

DeLonghi ETAM 29.510 ponúka veľmi jednoduché ovládanie. Vďaka inovatívnemu, intuitívnemu a podsvietenému soft touch ovládaciemu panelu je použitie kávovaru naozaj jednoduché. Vďaka tlačidlu LONG si môžete vychutnať prekvapkávanú kávu. Prispôsobte si nastavenia kávovaru presne podľa vašich predstáv a chutí! Užite si malú, strednú alebo veľkú kávu, vychutnajte si extra silnú alebo extra jemnú arómu. Potešte svoje zmysly čerstvo namletou kávou alebo použite už mletú verziu. Funkcia Long Coffee vám prinesie chuť a veľkosť americkej prekvapkávanej kávy pomocou pomalej prípravy pri nízkom tlaku, ktorú aktivujete jednoduchým stlačením tlačidla. Výsledkom je káva s veľmi jemnou chuťou, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek budete mať počas dňa chuť.

Záver

Plnoautomatický kávovar DeLonghi ETAM 29.510 v elegantnom čiernom prevedení je ideálnym prístrojom do moderných domácností, kde má čerstvá káva svoje miesto. Či už si ju vychutnávate pri raňajkách, po obede alebo spolu s tortou na narodeninovej oslave, vždy bude táto káva bezchybná, so skvelou arómou a hlavne čerstvo namletá. Vďaka perfektnej tryske si doma ľahko a rýchlo pripravíte dokonalú mliečnu penu. Kávovar je presvedčivý so silným a horúcim espressom, ktoré možno zdvojnásobiť vďaka funkcii Doppio.

Proti iným automatickým espressám je tento prístroj výrazne tichši, rýchlo sa nahrieva. Oceňujeme možnosť použitia nielen zrnkovej, ale aj mletej kávy. Kávovar robí výbornú kávu a jednoducho ovláda. Tento kávovar vám môžeme len doporučiť.

Výhody

ľahko sa čistí
veľmi pekný dizajn
made in Italy
rýchly a tichý stroj
príprava kávy je jednoduchá a pripravená káva je výborná
prehľadný displej
intuitívne ovládanie
rýchly ohrev vody
možnosť naprogramovania
dá sa nastaviť teplota vody
dobré a husto napenenie mlieka pre latte, alebo Capucine
výhoda použitia nielen zrnkovej, ale aj mletej kávy

Nevýhody

malá nádrž na vodu

 

Recenzie zákazníkov

Veľmi pekný dizajn. Zatiaľ kávovar funguje bezproblémovo. Bol kúpený ako darček, preto môj názor je sprostredkovaný. Po doterajších skúsenostiach výrobok určite odporúčam.

Made in Italy, výborná káva, možnosti nastavenia, tichý, dobre navrhnutý, odporúčam.

Pekný dizajn, funguje ako má, ľahko sa ovláda podľa mňa nieje hlučný ako niekto píše.

Má digitálny displej a nie otočné koliesko, ako iné typy ktoré podľa recenzií zákazníkov zvykne blbnúť.

Používame ho ešte krátko, ale zatiaľ má len pozitíva. Káva je výborná, kávovar sa jednoducho ovláda, návod je zrozumiteľný. Zatiaľ sa nám javí ako veľmi dobrá voľba.

Příprava kávy je jednoduchá a připravená káva je výborná

Otočný knoflík napěňovače/pouštění horké páry/ je nad tryskou páry a při používání se hodně ohřeje a pokud páru chci přerušit, tak to lze jedině s rukavicí, neboť stále horká pára uniká na tento knoflík a mléko se stejně nenapění, spíš je všude rozprskané. Výrobce by se měl nad touto chybou zamyslet a trysku, nebo knoflík umístit na opačnou stranu

Výborný design a zatím vše funguje perfektně. Tak věřím, že to vydrží. Koupil jsem si i prodlouženou záruku, takže 5 let budu mít klid. Káva má hustou pěnu, chuť vynikající. Práce s espressem jednoduchá.

  je menší a hezčí (jediný bílý, který jsme našli, kompaktní, má čisté moderní linie). Je to pátý přístroj, se kterým máme zkušenost a zatím jednoznačně nejlepší, i co se týká chuti kávy. Mléko do kávy nedáváme, takže jsme nepotřebovali přístroj s napěňovačem, pro návštěvu je možné mléko napěnit pomocí trysky. Proto nám tento zcela vyhovuje a doufáme, že dlouho vydrží. Cena přístroje je vzhledem k jeho kvalitě nízká, cenově patří do střední třídy. Denně děláme cca deset šálků. Jeho čištění je jednoduché. První nastavení je trochu složitější, ale návod je srozumitelný, takže krok za krokem provede celkovým nastavením. Plusem je změkčující filtr v nádrže na vodu, musí se však vyměňovat po dvou měsících. Má možnost volby několika druhů kávy (kromě espressa i lungo a doppio), napěňovací trysku, kterou lze použít i jako zdroj horké vody, lze nastavit velikost šálků (naprogramovat – hůře se přenastavuje „za běhu“) i síly kávy (manuálně, takže velice jednoduché). Káva je příjemně napěněná. Původně jsme uvažovali o samočisticím přístroji, ale přípravky jsou drahé a musí se používat poměrně často, takže jsme rádi, že jsme se rozhodli pro tento model.

Velice dobře vypadá velmi tichý připravuje velmi chutnou kávu jednoduchá obsluha přehledný display příjemně malé rozměry

Velikost, nižší hlučnost než u předchozích modelů, jednoduchost – intuitivní ovládání

Poměrně ne zcela jasné nastavení množství kávy do předvolby paměti, výrobce na to ale v návodu upozorňuje. Sílu kávy je nutno vyladit formou mnoha pokusů.

Dobrá cena, dobrá káva, možnosť naprogramovania, pekný design

Výhoda použitia nielen zrnkovej, ale aj mletej kávy. Vhodný cyklus prepláchnutia pri vypnutí stroja. Jednoduché umytie naparovacej trysky. Dobre nastavené predvoľby nápojov z hľadiska veľkosti.

Skvelá cena rýchly ohrev vody, nenarocne na obsluhu, moznost nastavenia teploty vody moznost nastavenia tvrdosti vody

Celkovo som veľmi spokojný a určite odporúčam v tejto cenovej relácii je to uplne super

Po dlhsom hladani sme sa rozhodli definitivne pre delonghi a uz sme len patrali mezdi produktami ktory a za kolko. tento kavovar splna vsetko co chceme, od dobrej peny na kapucino, cez nastavenie hrubosti mletia, ohrievanie poharov a pod. hlucnost uz je spomenuta, je to tak rano trosku rusive, ale za tu kavu to stoji. zatial ho mame kratko ale pevne verim, ze budeme nadalej spokojni ako sme teraz.

Prehladna ovladanie, super kava, mlyncek moznost nastavit si velkost, gramaz a pod.

Pozri – TOP Automatické kávovary do 500 eur

 

Je to sice můj první kávovar, ale jsem s ním spokojen. Myslím si, že je to renomovaná značka na kávovary. Dobrá cena, tj 10tis. Kč, v akcí, srovnatelná s jiným a značkami. Dlouho jsem vybíral u této značky, až jsem se rozhodl pro tento model. Původně jsem chtěl ECAM22,10, ale když jsem v obchodě přišel na tento model, který je novější proti původně zamyšleným a výběrovým modelem, a je užší, jen 20 cm a jen o 1000 kč dražší, tak nebylo co řešit a rozhodnutí bylo jasné. Navíc tento model v bílo černé barvě je exkluzivní limitovaná edice. A i cena exkluzivní . Rozdíl v ceně proti černé, nebo nerezové verzi byla 5 – 6 tis Kč, což není zanedbatelný.

Jednoznačně značka Delonghi pro kávovar. Možnost nastavení množství a síly dělané kávy. Napěnění mléka. Čerstvě namletí kávy pro každou porci, a tím zachování čerstvosti. Dobré a hustě napěnění mléka pro latte, nebo capučina.

Asi trochu menší objem množství vody v zásobníku 1,4L. Mohlo by být 1,8L. Ale to je asi jen maličkost.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: