DeLonghi ECAM 35.375

Automatické espresso Delonghi ECAM 353.75 W. Intuitivní ovládací panel s grafickým displejem a podsvícenými dotykovými tlačítky, tlak čerpadla 15 bar, příkon 1450 W, funkce úspory energie, nádobka na vodu 1,8 l, automatický čistící a odvápňovací program, barva biela

DeLonghi-ECAM-35.375

Stručný popis

automatický kávovar • pripravíte latte, espresso, cappuccino • príkon 1 450 W • tlak 15 barov • 1,8l nádržka na vodu • 300g zásobník na kávu • integrovaný mlynček • 13 nastavení hrubosti • nádoba na mlieko • systém LatteCrema • vodný filter • systém predhrievania šálok • mletá aj zrnková káva • LCD displej • automatický preplach • funkcia odvápňovania

Ste milovníkom chutnej talianskej kávy a radi by ste si tento váš obľúbený nápoj pripravovali v pohodlí vášho domova? Jeden z najväčších odborníkov vo svojom odbore, výrobca DeLonghi teraz prichádza na trh s novým plnoautomatickým kávovarom ECAM 353.75 W z radu DINAMICA, ktorý vám zaručuje prípravu perfektnej kávy podľa vášho gusta. Ihneď na prvý pohľad vás tento kávovar zaujme svojím veľmi zaujímavým dizajnom a elegantným bielym prevedením, vďaka ktorému sa bude skvele hodiť do každej modernej domácnosti.

Vďaka integrovanému mlynčeku z veľmi odolnej ocele si poradí ako s mletou, tak aj zrnkovou kávou. Zrnitosť si môžete sami nastaviť tým, že si zvolíte z 13 stupňov mletia. Káva je teda vždy skvele čerstvo namletá a chutí. Rýchle nahriatie kávovaru zabezpečí maximálny príkon 1 450 W. Čerpadlo s tlakom 15 bar naopak zaistí skvelé výsledky a veľmi dôslednú extrakciu kávových zŕn, ktorá sa odrazí na chuti našej kávy. Tento model nie je určený len milovníkom klasického espressa, ale aj tým, ktorí preferujú kávové nápoje s mliekom. Vďaka nádržke na mlieko s objemom 500 ml môžete pripraviť lahodné cappuccino či populárne a jemné latte. Veľkosť, typ kávy a všetko potrebné si zvolíte na ovládacom paneli, ktorému dominuje LCD displej, vďaka ktorému budete mať navyše perfektný prehľad o stave kávovaru.

Ďalšou vlastnosťou, ktorú oceníte, je funkcia nahrievania šálok, ktorá vám zážitok z chutnej kávy ešte umocní. O bezpečnosť vašej domácnosti a dlhodobú životnosť kávovaru sa starajú funkcie ako funkcia Calc alebo automatický preplach vodou.

LatteCrema System
LatteCrema Systém vám pomôže pripraviť najľahšie, ako je možné, lahodné cappuccino s hustou mliečnou penou a v dokonalej teplote. Navyše tento systém disponuje aj funkciou automatického čistenia peny, ktorá garantuje dokonalú čistotu trysiek na mlieko. Kávovar má navyše integrovanú funkciu automatického čistenia vstavanú do gombíka na reguláciu peny. Nádoba sa tak po každom použití vyčistí a je pripravená pre opätovné uloženie do chladničky.

Široká ponuka nápojov
Veľké množstvo nápojov môžete pripravovať jediným dotykom. K dispozícii sú programy: espresso, káva, long, cappuccino, latte macchiato a horúce mlieko. Nápoje si navyše môžete vyladiť k obrazu svojmu vďaka exkluzívnej funkcii „MY“, kedy je možné ovplyvniť arómu (silnú, strednú alebo jemnú) aj nastaviť veľkosť a teplotu kávy či množstvo mlieka.

Dotykové ovládanie
Komunikácia s kávovarom je realizovaná pomocou grafického LCD displeja. Disponuje 16 jazykmi a ponúka aj dotykové tlačidlá pre intuitívne ovládanie.

Výhody

jednoduché ovládanie
dizajn
skvelá káva aj kapučíno

Nevýhody

niekto uvádza že vraj neurobí dobrú penu

 

Recenzie zákazníkov

 

vynikajici kavovar plne splnujici nase domaci pozadavky na skvelou kavu a pritom s automatickou udrzbou bez vetsi pracnosti a casu.

Kávovar je aj vizuálne aj funkciami proste skvelý. Jednoduchý, prehľadný, plne samostatný. 🙂
Urobí krásnu penu na kávičke, skvelé kapučínko a ak Vám čokoľvek na nápojoch nevyhovuje, viete si to nastaviť podľa seba.
Nenašla som nič, čo by mu chýbalo, alebo čo by som zlepšila.

vše perfektní
pěna
K tomuto stroji mám jen jednu jedinou výtku, a to, že neumí tak dobře našlehat mléko jako Ecam 23.450. Pila jsem u známé z tohoto Ecamu 23450 capucino a nedá se hustota pěny srovnat s hustotou z Ecamu 35375. Bohužel. 🙁 Třeba dělám někde chybu, ale netuším kde. Když jsem se před koupí této kafemašinky ptala prodejce, tak mi tvrdil, že 35.375 je na daleko lepší úrovni a tryska na mléko, že je taky lepší než u Ecamu 23450. No, trošku se spletl :-(….. Každopádně, pití kávy je zážitek-za předpokladu, že do mašinky nasypete kvalitní kávu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: