De’Longhi ECAM 45.760

Automatické espresso Delonghi ECAM 45.760 W Elleta predstavuje špičku vo svojej triede. Spája v sebe špičkové technológie a plnú výbavu. Disponuje novým systémom pre prípravu tej najlepšej a lahodnej kávy . Či už chcete len espresso, kávu pre dvoch, macchiato alebo capuccino, všetko zvládne pripraviť jedným stlačením tlačidla.Využite všetky možnosti, ktoré espresso ponúka, spoľahlivo budete milo prekvapení a oceníte chuť výbornej kávy, ktorá vás naladí svojou výraznou chuťou alebo krémovou konzistenciou.

De’Longhi-ECAM-45.760

Kávovar Delonghi ECAM 45.760 W Elleta je určený pre tých, ktorí vedia, ako má správna káva chutiť. Ak si chcete dennodenne užívať dokonalú kombináciu potešenia, stavte na plnoautomatické espresso DeLonghi Eletta. Krémové cappuccino s hustou mliečnou penou, vždy pri perfektnej teplote až do poslednej kvapky s ním vykúzlite doslova za pár sekúnd. Velmi dobré hodnotenie od užívateľov má aj na Heuréke. 

Stručný popis 

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, flat white, lungo • príkon 1 450 W • tlak 15 bar • 2l nádržka na vodu • 400g zásobník na kávu • integrovaný mlynček • 13 nastavení hrubosti mletia • nádoba na mlieko • parná tryska • vodný filter • systém predohrievania šálok • vhodné pre nemletú a mletú kávu • kovový dotykový panel s dvojriadkovým displejom a 16 jazykmi • osobné nastavenie • odnímateľná spárovacia jednotka • automatické čistenie

Predstavujeme kávovar De’Longhi ECAM 45.760W

Tento kávoavar De’Longhi ECAM 45.760W má naozaj výnimočný a luxusný dizajn kombinujúci snehovo bielu farbu a nerezovú oceľ. Vďaka intuitívnemu dotykovému kontrolnému panelu s dvoma riadkami textu v českom i slovenskom jazyku, môžete používať plnoautomatické espresso DeLonghi Eletta ľahko a bezprostredne. Určite oceníte ľahkú prípravu cappuccina stlačením jediného tlačidla. Kávovar De’Longhi ECAM 45.760W patrí k objemnejším domácim prístrojom a zrejme ani nie k najľahším , hmotnosť 11 kg , výška 36 cm , šírka 36 cm a hlbka 46 cm.

Nádržka tohto kávovaru na vodu pojme až 2 l a zásobník na kávu až 400 g. Štandardné teda zostáva len objem zásobníka na kávovú usadeninu, ten pojme až 14 šálok, čo je pomerne bežná hodnota. Dobrého štandardu sa drží aj v prípade parného tlaku, ktorý dosahuje 15 bar. Naopak niečo nižšie bol v čase hodnotenia príkon kávovaru, ktorý je 1 450 W. V praxi však slabší príkon znamená hlavne o niečo pomalší zahrievanie prístroja, na chuti kávy rozdiel nespoznáte. Pri používaní sa nemusíte báť ani rôzne vysokých šálok, výšku výpuste prístroja je možné ľahko nastaviť. Ovládanie vám potom uľahčí displej v hornej časti modelu.

Funkcie a nastavenia

Disponuje novým patentovaným LatteCrema systémom pre prípravu tej najlepšie, lahodnej mliečnej peny s hustotou, akú si ani nedokážete predstaviť. Či už chcete len espresso, kávu pre dvoch, macchiato alebo capuccino, všetko zvládne pripraviť jedným stlačením tlačidla. Kávu pripraví s profesionálnym tlakom 15 bar, sám spustí pravidelné prečistenie, aby chuť a arómu kávy bolo vždy perfektné.

V dnešnej dobe si veľkú obľubu získavajú mliečne nápoje. Preto istotne oceníte ľahkú prípravu cappuccina stlačením jediného tlačidla. A okrem známeho cappuccina, caffe latte či latte macchiato, môžete ďalej objavovať svet mliečnych nápojov cez celé MILK MENU. S plnoautomatickým espressom DeLonghi Eletta ECAM 45.760 môžete vyberať medzi horúcim mliekom, flatwhite kávou, espressom macchiato a voľbou MY MILK, ktorá vám dáva možnosť vychutnať si ten pravý šálku mliečneho nápoja.

Čo sa týka možností a nastavenia obstál kávovar značky De’Longhi skvele. Používateľom umožňuje ako použitie mletej kávy, tak nastavenie teploty aj sily kávy a tiež tvrdosti vody. Pre väčšiu spoločnosť je dobrou správou tiež možnosť uvariť dve šálky kávy naraz. Tú pravú kávu pre vás môžete nájsť aj vďaka nastaviteľnej hrubosti mletia, kde môžete voliť z trinástich úrovní. Z nami testovaných funkcií nechýba kávovar De’Longhi ani jednu, jeho výbava je teda veľmi presvedčivá. Prípravu mliečnej peny vám uľahčí automatické šľahanie mlieka, spolu s nádobkou na mlieko. Ak si však prípravu peny užívate, alebo máte veľmi špecifické požiadavky, môžete ľubovoľne použiť aj parnú trysku prístroja. Ten vám navyše na želanie vydá aj horúcu vodu, okrem kávy si tak môžete pripraviť aj čaj alebo iné teplé nápoje

Údržba a starostlivosť

A vďaka funkcii automatického čistenia nebudete mať žiadne starosti ani s jeho údržbou. Jedným stlačením vždy ľahko a bezpečne vyčistíte všetky časti mliečne trysky. Údržba je jednoduchšia vďaka automatickému čisteniu a odvápňovaniu.

Záver

Očaril nás vlastný mlynček na kávu, čiže káva, ktorú si varíte je vždy čerstvá. Ďalšia z nemalých výhod je najmä jednoduchá a rýchla obsluha a výber z množstva nápojov. Kávovar po vyskúšaní sa javí presne tak, ako je opísaný na internete. Pri mletí kávy vydáva hlasnejší zvuk, ale nepredpokladám, že by ste sa rozhodli mlieť kávu po polnoci. Výborné na ňom je to, že na displej vypisuje v podstate všetko, čo potrebujem, čo sa deje, máte prehľad o všetkom.Ak v domácnosti strážite aj spotrebu prístrojov, iste vás tento model poteší aj úsporným režimom.

Nemá len prednastavené množstvo káv automaticky, dokonca si môžete naprogramovať kávu podľa seba. Vďaka tryske, ktorá je súčasťou kávovaru, si môžete vyrobiť zamatovú penu, ktorá bude súčasťou hocijakého typu kávy.

S modelom De’Longhi ECAM 45.760W sa nemusíte báť častého doplňovania vody ani kávových zŕn, objemy jeho zásobníkov totiž patrí k najvyšším. Hodí sa teda najmä pre veľmi časté varenie kávy, dobre poslúži napríklad v kancelárii. Jediným drobným nedostatkom môže byť trochu slabši príkon prístroja, ktorý môže spôsobiť dlhší zahriatie. Inak ale tomuto modelu nemôžeme nič vyčítať, na poli nastavenie a funkcií je vynikajúci, nechýba vôbec nič. Ako už bolo spomenuté, kvôli väčšej kapacite by sme ho odporučili najmä pre frekventovanejšie varenie kávy, napríklad v kancelárii. Ak takéto vyťaženie kávovaru neplánujete, možno by vám prišiel vhod niektorý menej objemný model, napríklad De’Longhi ESAM 4500 Magnifica.

Tento kávovar De’Longhi ECAM 45.760W odporúčame každému, kto je závislý kávopič ako my, je ochotný zainvestovať do kávovaru alebo malým kaviarňam, pretože lahodná chuť dokáže očariť aj návštevníkov a máte možnosť prilákať nových a nových kávičkárov. Je jednoduchý na obsluhu, čiže ak ho zakúpite do kaviarne, tak isto Vám môže pomôcť. Je vhodný na zrnkovú i mletú kávu. My sme s ním nadmieru spokojní a odporúčame každému, kto plánuje zainvestovať do kávovaru či otvára menšiu kaviareň a svojou čerstvou a lahodnou kávou chce očariť všetkých navštevníkov.

Výhody

lahodná chuť
množstvo druhov káv
jednoduchá obsluha
rýchla príprava
dobrá pena z mlieka
veľa možností a druhov kávy
všetko automatika
široké spektrum funkcií
nádržka až 2 l
môžete naprogramovať kávu aj podľa seba
jednoduché čistenie
je vhodný na zrnkovú i mletú kávu
možnosť uvariť dve šálky kávy naraz

Nevýhody

cena
trochu slabši príkon prístroja

 

Stručné odborné recenzie

Hodnotenie  Excelentný

Odborné hodnotenie podľa recenzuj.sk

My jsme s ním nadmíru spokojeni a doporučujeme každému, kdo plánuje zainvestovat do kávovaru, zda otevírá menší kavárna a svou čerstvou a lahodnou kávou chce okouzlit všech návštěvníků.

+Lahodná chuť

+Množství druhů káv

+Snadná obsluha

+Vlastní mlýnek na kávu

 

Hodnotenie Excelentný

Odborné hodnotenie podľa trustedreviews.com

Není levný, ale DeLonghi Eletta Cappuccino Top vám udělá skvělou kávu s minimálním úsilím z vaší strany.

+Jednoduché možnosti ovládání

+Kvalitní káva

-Drahý (12/2014)

-Není tak rychlý jako „ruční“ espresso

 

Recenzie zákazníkov

Chcel som dobrý kávovar!!! Doteraz som si kupoval mletú kávu v bežnom obchode a vždy som mal pocit, že som vypil otravu na myši…je to bordel. Toto je super…a tá vôňa, doporučujem je to vaše zdravie. Nepite tie žbrndy -dajte si poriadnu Arabskú…ale hlavne čerstvú.Žijeme len raz.

Drahší, ale kvalitný kávovar. Obsluha je jednoduchá, pripravená káva výborná, mliečna pena pevná.

Tento produkt jsem vybiral podle parametru, a jenom spokojenost. I kdyz se nam zvysila spotreba kavy ve firme vsichni jsou velice spokojeni. Tento vyrobek mohu jen doporucit. Nasaveni je jednoduche a pokud postupujete podle prilozeneho navodu i rychle.

Kávovar predstavuje úplne všetko, čo som od neho očakávala. Manuál je síce trošku zdĺhavý, ale samotná obsluha je jednoduchá a intuitívna. Dizajn aj veľkosť produktu sú ideálne. Osobne som potešená informáciami, ktoré kávovar vypisuje na dispelji. Vždy si sám vypýta čo potrebuje. Pri mletí kávy je trošku hlučný, ale s tým sa pri mletí počíta.

Tichý chod počas celej prípravy.Široké možnosti nastavení a druhov kávy.Určite odporúčam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: