DeLonghi ECAM 650.75 MS

Plnoautomatické espresso DeLonghi ECAM 650.75 MS má 4,3” TFT farebný displej s dotykovou obrazovkou. Kávovar je prepojený s inovatívnou Smart Coffee aplikáciou. Programovateľných až 6 užívateľských profilov pre individuálne nastavenie. Termo karafa na mlieko s dvojitými stenami a tlačidlo CLEAN na automatické čistenie karafy. “LatteCrema” Systém na vytvorenie perfektnej mliečnej peny, alebo horúceho mlieka. Špeciálna karafa na horúcu čokoládu. Možnosť používať zrnkovú, alebo mletú kávu. Možnosť pripraviť dve šálky kávy naraz. Vstavaný tichý mlynček s 13 možnosťami nastavenia hrúbky mletia. Nastaviteľné množstvo kávy. Nastavitelné množstvo vody. Funkcia predsparenia. Výškovo nastaviteľný odtok kávy pro rôzne veľkosti šálok. Automatické vypnutie a programovatelné zapnutie. Automatický čistiaci a odvápňovací program. Programovateľná tvrdosť vody. Nahrievač šálok.

DeLonghi-ECAM-650.75-MS

Stručný popis

Automatický kávovar tlak 15 barov, nádržka na vodu 2 l, zásobník na kávu 400 g, nádoba na mlieko 0,5 l, 4,3″ TFT farebný displej s dotykovou obrazovkou, mlynček s 13 možnosťami nastavenia hrubosti mletia, automatický čistiaci a odvápňovací program

Najchutnejšie cappuccino v okolí

Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mliečnou penou? Doprajte si dokonalý pôžitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známym domácu kaviareň! Zamilujete si De’Longhi patentovaný LatteCrema systém na prípravu lahodných mliečnych nápojov, ktorý pripravuje hustú a krémovú mliečnu penu pri ideálnej teplote na prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiata a to jednoduchým jedným stlačením. Hustotu napenenia je možné regulovať pomocou vstavaného kolieska. Rovnako tak ľahké je aj čistenie mliečnej nádoby, vďaka automatickej čistiacej funkcii. Horúcou parou a vodou sa prečistí obvod LatteCrema systému, vďaka tomu tak môžete nádobu so zostávajúcim mliekom jednoducho umiestniť do chladničky a použiť zase ďalší deň. Nádobka na mlieko má dvojitú stenu, mlieko tak vydrží chladné ešte dlhšiu dobu.

Tento kávovar Vám okrem kávy pomôže pripraviť aj horúcu, hustú čokoládu, ktorú si zamilujete. Do špeciálnej nádobky na výrobu čokolády stačí naliať mlieko, pridať obľúbenú čokoládu v prášku, zvoliť preferovanú hustotu čokolády a stlačiť tlačidlo. Potom si môžete vychutnať svoju šálku horúcej čokolády.

Tie najlepšie vlastnosti správneho kávovaru!

Vzhľadu kávovaru dominuje 4,3″TFT farebný dotykový displej v češtine a ďalších 16 jazykoch, príprava Vášho obľúbeného nápoja nebola nikdy jednoduchšia. Kávovar má zabudovaný 13násť stupňový, tichý, oceľový mlynček pre použitie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 400 gramov . Je možné použiť aj namletú kávu, ideálne napríklad pre bezkofeínovú. Zásobník uchováva arómu kávy vďaka obvodu potiahnutému tesniacou gumou.

Samozrejmosťou je vyberateľná sparovacia jednotka pre jednoduchú údržbu pravidelné čistenie a nádržka na vodu s objemom 2 litre. Tlak kávovaru je 15 barov. Objavte funkciu „nahrievania šálok“ a svoju šálku si môžete predhriať tak, aby Vám káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis ako v kaviarni. Kávovar má nastaviteľný odtok kávy pre rôznu veľkosť šálky až po 142 mm. Elegantná strieborná farba sa skvele hodí do väčšiny kuchýň.

Chytrý kávovar

Kávovar je prepojený s inovatívnou Smart Coffee aplikáciou pre vytváranie nových nápojov, objavovanie nekonečných možností osobného nastavenia a neustálemu získavaniu rád a odporúčaní pre údržbu. Jednoducho si tak svoju obľúbenú kávu pripravíte cez mobilnú aplikáciu z pohodlia sedačky. Aplikácia je voľne k stiahnutiu pre Android a iOs pod označením De’Longhi Coffee link.

A akú kávu máte radi vy?

S týmto kávovarom ľahko pripravíte svoju obľúbenú kávu jednoduchým stlačením tlačidla: espresso, kávu (veľká káva bez funkcie predsparenia) a long (veľká káva pripravená v pulzoch počas dvoch sparovacích cyklov), alebo cappuccino, latte macchiato, či vlastný nápoj, ktorý si sami vytvoríte a uložíte do pamäte kávovaru. Celkom má kávovar prednastavených 13 nápojov, ktoré nájdete v nápojovom menu. Pre každú kávu si jednoducho zvolíte jej intenzitu a veľkosť, prípadne pomer mlieka a kávy. Vďaka funkcii „MY“ si jednoducho nastavte každý z týchto nápojov presne podľa svojej chuti a uložte do pamäte kávovaru, tak aby ste si zakaždým pripravili svoju obľúbenú kávu. Novinkou je možnosť nastavenia až 6 individuálnych profilov.

Všetky nápoje od klasického espressa, cez cappuccino až po horúcu čokoládu si môžete pripraviť v pohodlí domova za niekoľko sekúnd. Pre úsporu Vášho času je možné pripraviť dve šálky espressa naraz. Funkcia horúca voda, Vám umožňuje uvariť čaj aj bez rýchlovarnej kanvice. V pamäti kávovaru sa automaticky ukladá štatistika vydaných nápojov. Tiež si v menu môžete nastaviť tvrdosť vody, nainštalovať vodný filter aj nastaviť úsporu energie. Veľká kapacita nádobky na kávovú usadeninu umožňuje skladovanie usadeniny až z 14 šálok alebo až 72 hodín. Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa sám kávovar automaticky prepláchne. Pri potrebe odvápnenia Vás kávovar sám upozorní. Príkon kávovaru je 1450 W. Hmotnosť prístroja je 12,5 kilogramov.

Záver

Plnoautomatický kávovar talianskej značky De’Longhi z radu PrimaDonna Elite, v exkluzívnom nerezovom prevedení, v dynamickom dizajne a s modernou technológiou predstavuje novú generáciu plnoautomatických kávovarov.

Výhody

Tichý mlynček
Nerezový dizajn / materiál
Pamäť na nastavenú veľkosť kávy
Nastavenie množstva mlieka a kávy pre viac ľudí / pre celú rodinu
Príprava čokolády
Príprava kávy cez telefón / aplikáciu
Jednoduché a zrozumiteľné ovládanie pomocou dotykovej obrazovky
Veľký zásobník na vodu a kávu
Profesionálne napenené mlieko (automatický systém)
Jednoduchá údržba

Nevýhody

Veľkosť kávovaru
Nerezové prevedenie tácky
Častejšia údržba lesklých častí na kávovare

 

Recenzie zákazníkov

 

Tichý mlynček
Nerezový dizajn / materiál
Prehľadné ovládanie nakoľko sa na dispeji zobrazí obrázok kávy, ktorú si chcem pripraviť
Pamäť na nastavenú veľkosť kávy
Nastavenie množstva mlieka a kávy pre viac ľudí / pre celú rodinu
Príprava čokolády
Príprava kávy cez telefón / aplikáciu
Veľkosť kávovaru
Priehladná nádoba na vodu

Kávovar som kúpil rodine ako darček na Vianoce. Deti si nevedia vynachváliť čokoládu, ktorú to vie spraviť. Je veľmi jednoduchý na ovládanie – aj deti si už vedia samé pripraviť čokoládu. Mali sme kávovar inej značky a nedá sa ani porovnať tichosť mlynčeka s naším novým kávovarom od Delonghi. Najviac sa mi páči, že si tam každý v rodine môžeme nastaviť vlastnú veľkosť kávy (či už klasického pressa alebo kapučína). Každému hlavne chutí káva z kávovaru. Čo sa týka údržby nemám žiadne pripomienky. Všetko čo potrebuje si vypýta (doplnenie vody, odvápnenie, vyhodenie vylúhovanej kávy). Odporúčam investovať.

Jednoduché a zrozumiteľné ovládanie pomocou dotykovej obrazovky
Veľký zásobník na vodu a kávu
Príprava čokolády
Profesionálne napenené mlieko (automatický systém)
Jednoduchá údržba
Ovládanie cez bluetoothNerezové prevedenie tácky, ale keď na to budete používať jemnú/mäkkú utierku, nič sa jej nestane
Častejšia údržba lesklých častí na kávovare – vidieť otlačky, ale to už je vec pedantnosti J

Kávovar Delonghi sme si kúpili na základe odporúčania známych. V obchode nám predajca predstavil túto novinku, ktorá nás oslovila pretože nakoľko má toľko funkcií tak cenovo vyšiel veľmi dobre pri porovnaní s inými kávovarmi. Nakoľko som milovníčka cappuccina, tak si neviem vynachváliť automatické napeňovanie. Veľmi praktická je nádoba na mlieko, ktorá sa len odloží do chladničky a neskôr ju znova môžem použiť. Máme ju len krátko, ale zatiaľ beží ako hodinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: