DéLonghi Expert EN355.GAE

Nespresso DéLonghi 355.GAE je krásnym kúskom dizajnovo zvládnutého moderného kávovaru, ktorý obohatí Vašu kuchyňu, ale aj každú inú miestnosť, v ktorej by ste si chceli vychutnať svoju obľúbenú kávu. Celý kávovar je automatizovaný – vloženú kapsulu sám perforuje a po dovarení aj sám vysunie. Dovoľuje vám jednoduché ovládanie priamo, alebo cez aplikáciu, pričom si môžete sami nastaviť objem a teplotu vybraného nápoja. Okrem 4 prednastavených nápojov má pre Vás aj integrovaný speňovač mlieka Aeroccino, takže si môžete dopriať krémový zážitok. Vďaka systému Thermoblock je voda rýchlo ohriata a pri príprave nebudete musieť nič utierať, funkcia „stop kvapkaniu“ sa postará o čistotu prípravného podstavca

DéLonghi-Expert-EN355.GAE

Stručný popis

kávovar na kapsule • pripravíte espresso, lungo, ristretto, americano • kapsule Nespresso z recyklovaného hliníka • príkon 1 700 W • tlak 19 barov • 1 110ml nádržka na vodu • 3 rôzne teploty • prepojenie so smartfónom

Kávovar je vybavený čerpadlom, ktorý dosahuje tlak 19 barov, teda dostatočne veľkej sily na to, aby prúd vody prerazil hliníkovú fóliu kapsule, z ktorej sa potom následne uvoľní všetka aróma. Vďaka tvaru samotnej kapsuly preteká voda naplnenou kávou pekne rovnomerne tak, aby sa uvoľnili všetky základné zložky aj vône.

Kapsľový kávovar DéLonghi ušetrí starosť s mletím a ubíjaním kávy. Exkluzívne kapsule Nespresso vám ponúka širokú škálu nápojov. Prístroj vyniká jednoduchou obsluhou, ktorú zvládne skutočne každý. Vložíte kapsulu, stlačíte tlačidlo a je hotovo. Ak máte chuť na kávovú špecialitu s mliekom, integrované Aerocino sa postará o jedinečné napenenie mlieka. Iste uvítate možnosť voľby teploty kávy medzi tromi úrovňami -teplá, horúca a veľmi horúca. Prístroj môžete ovládať tiež pomocou inteligentného telefónu a aplikácie Nespresso. Tá vám tiež postráži zásoby kapslí, aby vám nikdy nechýbala vaša obľúbená káva. Dobrá káva nie je len ta silná a čierna. So šľahačom mlieka Aeroccino 3 si môžete užiť aj rôzne krémové receptúry ako latte alebo cappuccino. Kvalitu všetkých nápojov zabezpečujú dve samostatné výpusty, jeden pre vodu a jeden pre kávu. Kávovar Nespresso môžete nastavovať v troch lubovolných teplotách a vychutnať si tak nápoj teplý, horúci, alebo extra horúci. Ovládanie je vám k dispozícii ako na prístroji, tak aj v aplikácii Nespresso.

Ak ste milovníkom kávy Ristretto, espresso a Lungo, potom je pre Vás kávovar Nespresso ako stvorený. Naviac teraz prichádza aj s novým prírastkom – Nespresso Americano, pre tých, ktorý uprednostňujú väčšie šálky kávy. A ako čerešnička na torte je tu speňovač Aeroccino, ktorý pripravý dokonalú penu pre vaše cappuccino a latte macchiato.

Nespresso Expert je teraz ľahko ovládateľné za pomoci vášho smart telefónu, alebo tabletu. Stačí si stiahnuť aplikáciu Nespresso a spárovať cez technológiu Bluetooth Smart®. Môžete si tak jednoducho a moderne naprogramovať prípravu svojho obľúbeného nápoja a zároveň získate prehľad aj o stave zásob kávových zŕn, ako aj iné zaujímavé doplnky.

Na otočnom ovládači môžete vybrať veľkosť šálky v závislosti od toho, ako silná je káva. Môžete si vybrať z piatich variánt – od silného espressa a ristretta, cez predĺžené lungo až po nové Nespresso americano. A ak máte chuť na čaj, nechajte tiecť len horúcu vodu. Keďže každý má rád kávu inak, spotrebič De’Longhi je vybavený možnosťou zvoliť 3 rôzne teploty vody. Od teplej, horúcej až po vriacu. Vďaka tomu si všetci prídu na svoje.Ako moderný výrobok môže byť kávovar spárovaný s mobilným telefónom. Pomocou vášho smartfónu tak môžete ovládať veľkosť šálky a asistenciu, uložiť si svoj obľúbený nápoj, naplánovať prípravu rannej kávy alebo zmeniť nastavenie. Aplikácia vás okrem iného upozorní na nutnosť odvápnenia prístroja, plný kontajner na kapsule alebo na prázdnu nádrž na vodu.

Záver

Vďaka kapsulovému systému ušetríte drahocenný čas. Už žiadne zdržiavanie s mletím kávového zrna a stlačením potrebnej dávky pre každú šálku. Jedna kapsula ukrýva ideálne množstvo kávy, aby sa dosiahla dokonale vyvážená chuť. A všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo.

Ak hľadáte zariadenie, ktoré nielenže bude plne funkčné, ale navyše poteší svojím dizajnom, je kávovar De’Longhi presne tým pravým. Plochý dizajn, okrúhle hrany a povrchová úprava z brúseného hliníka zrkadlí svet baristov, pri jeho obsluhe si nemôžete pripadať inak, ako skutočný profesionál.

Výhody

pekný dizajn
tvarom zaberie menej miesta
ovládanie cez smartphone je nadčasové
nastavenie teploty a horúca voda na čaj
rýchla príprava nápoja
jednoduché ovládanie
skvelé Aeroccino

 

Nevýhody

zatiaľ nič

 

Recenzie zákazníkov

 

Zakoupila jsem si tento kávovar a jsem s ním velmi spokojena, ovládání přes chytrý telefon je praktické, lze tím nastavit i jiné parametry a lze spárovat s více mobilními zařízeními. Výhodou je funkce horké vody (lze zalít čaj a je opravdu horký), anebo lze nastavit nižší teplotu, pokud spěcháte a chcete mít nápoj ihned k pití. Výborné je aeroccino, které umí dělat opravdu hustou pěnu. Kapslový systém udrží aroma, má nastavený stupeň mletí, pražení a rozmanité druhy kávy, nejsem odborník, proto jsem si vybrala nespresso kávovar.

pokud chcete spárovat s dalším zařízením, je potřeba se u sebe odhlásit a pak uvést přístroj do továrního nastavení (dle návodu) a poté spárovat s dalším, pak už je vše ok

Krásný design, snadné ovládání

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: