DeLonghi Nespresso Citiz EN167.B

Nespresso DeLonghi Citiz EN 167 B v elegantnom čiernom prevedení je určený pre kapsule Nespresso. Jednoduchá obsluha, sklopná odkvapkávacia mriežka, automatické dávkovanie objemu vody.

DeLonghi-Nespresso-Citiz-EN167.B

Stručný popis

Rozmery: 13.0 x 37.2 x 27.8 cm (ŠxDxV) Hmotnosť: 3.40 kg Príkon: 1260 Wattov. Posuvná odkvapkávacia mriežka na latte pohár. Kontajner na 10 použitých kapsúľ. Zásobník na vodu 1l.

Vďaka elegantnému dizajnu sa kávovary Nespresso hodia do každej modernej kuchyne. Výhodou je kompaktná veľkosť, vďaka ktorej prístroj nezaberie príliš veľa miesta. Obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá, svoj obľúbený nápoj pripravíte stlačením jediného tlačidla.

Prípravu kávy uľahčí vyberateľný zásobník na vodu s objemom 1 liter. Samozrejmosťou je ľahká údržba jednotlivých častí kávovaru. Nespresso Citiz je vybavený funkciou automatického vypnutia po 9 minútach nečinnosti, takže vo výsledku spotrebuje až o 40% menej energie oproti prístrojom energetickej triedy A.

Kapsuly Nespresso sú vyrobené zo 100% recyklovaného hliníka, ktorý nielen zaručuje uchovanie dokonalej čerstvosti a arómy kávy, ale tiež prináša možnosť opätovnej recyklácie a výroby nových kapsúl, čo má pozitívny vplyv na životné prostredie. Pre členov Nespresso Clubu je zaistený spätný odvoz kapsúl pri doručení novej objednávky kávy. Použité kapsuly je možné odovzdať aj na zberných miestach v Nespresso Boutiques.

Nespresso používa len tie najlepšie kávy tzv. „Špeciality“ alebo „Gourmet“, ktoré predstavujú samotné 1-2% celosvetovej produkcie kávy. Tieto starostlivo vyberané zrná sú bez vád, ideálnej veľkosti, hustoty a farby. Rovnako ako víno, majú charakteristickú a jedinečnú chuť. Preto Nespresso označuje svoje kávy ako Grand Crus.

Výber z 19 druhov Grand Cru káv uspokojí akúkoľvek chuť, kedykoľvek počas dňa. Každá z nich má svoj jedinečný aromatický profil. Toto umenie alchýmie je podobné umeniu miešania parfumov.

Záver

S kávovarmi Nespresso Citiz pripravíte behom chvíľky pravé espresso s vynikajúcou chuťou a bohatou arómou. Dokonalý výsledok je zaručený vďaka pumpe dosahujúcej tlak 19 barov. Špeciálny extrakčný systém počas prípravy automaticky reguluje teplotu vody a jej prietok kapsulami, čím je vytvorená bohatá a hladká pena. Kávovary Nespresso sa nahrievajú iba 25 sekúnd, takže vaša káva je pripravená skutočne rýchlo.

 

Výhody

malé rozmery
jednoduchá obsluha
pekný dizajn
široký výber kapsulí

Nevýhody

malá nádržka na odpadovú vodu

 

Recenzie zákazníkov

 

Je malý, skladný a zároveň velmi funkční – výroba kávy je snadná a přehození podstavce pro malý šálek na větší se řeší jen zaklopením výše položeného podstavce, což je velice praktické a pod trysku

Naprosto skvělý kávovar, široký výběr kapslí, krásný design. Doporučuji !!!

super stroj

Nádržka na odpadní vodu pod kapslemi relativně malá (nutné častěji čistit) a navíc je umístěná v polovině, tudíž při přeplnění se zásobník špatně vyndavá aniž by člověk měl vodu všude.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: