TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

TOP 26 – Najlepšie kapsulové kávovary do 100 eur 

Vybrali sme pre vás , tie najlepšie kapsulové kávovary do 100 eur podľa testov a recenzií. Veríme , že tu si určite vyberiete. 

Krups KP100BCE Nescafé Dolce Gusto Piccolo

Krups-KP100BCE-Nescafé-Dolce-Gusto-Piccolo

Nescafe Dolce Gusto KP 100B3 PICCOLO,kapsulový kávovar v antracitovej farbe. Priestorovo úsporný kávovar s jedinečným dizajnom. Čerpadlo s tlakom 15 bar sa postará o jedinečnú kávu. Je vhodný na prípravu teplých aj studených nápojov. Automatická regulácia tlaku zaručuje optimálny výsledok, s perfektnou, hustou mliečnou penou.

Chutnú hustú penu už nemusíte vyrábať sami, Espresso KRUPS KP 100B31 Nescafé Dolce Gusto Piccolo sa o to postará. Automatické vypínanie šetrí energiu a vašu peňaženku. Vďaka termobloku máte kávu pripravenú rýchlo bez prihrievania.

Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Krups-KP120H31-Nescafé-Dolce-Gusto-Mini-Me

Biele espresso KRUPS KP1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je zaujímavý kávovar, vďaka ktorému si pripravíte vašu obľúbenú kávu priamo u vás doma a bude mať skvelú chuť a nádhernú penu ako z kaviarne. Pomocou kávovaru si môžete pripraviť horúce i studené nápoje podľa vlastného výberu.

Obsluha kávovaru KRUPS KP1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je jednoduchá, hygienická a bezpečná. Káva je uzavretá v kapsule a tak neuniká aróma a kvalita kávy je vždy stopercentná! Tlak čerpadla je 15 barov, vďaka čomu pripravíte profesionálne espresso. Nádržka na vodu ponúkne objem 0.8 litra. Prístroj sa automaticky vypne po 5 minútach nečinnosti.

 

 

Bosch Tassimo TAS3202

Bosch-Tassimo-TAS3202

Bosch Tassimo SUNY je jedným z najrýchlejších kávovarov na trhu. Nemusíte čakať dlhé desiatky sekúnd na zahriatie prístroja. Prietokový ohrievač zabezpečí, že sa dá prvý nápoj pripraviť takmer okamžite. K rýchlosti a jednoduchosti prípravy kávy Tassimo prispieva aj systém SmartStart. Stačí urobiť jedinú vec.

Zatlačiť šálkou na časť kávovaru za tryskami. Keď už šálka pokladáte na stojan, rovno s ním stlačíte zadnú časť za stojanom a príprava kávy môže začať. Nemusíte tak stláčať žiadne ďalšie tlačidlo. Stojan je samozrejme výškovo nastaviteľný a vyberateľný.

Kávovar Bosch Tassimo SUNY vám tiež pomáha šetriť elektrickú energiu. Po dokončení prípravy nápoja sa automaticky prepne do pohotovostného režimu. Tým vám šetrí energiu a vy nemusíte na vypínanie prístroja vôbec myslieť.

Krups KP1201CS Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Krups-KP1201CS-Nescafe-Dolce-Gusto-MiniMe

Biele espresso KRUPS KP1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je zaujímavý kávovar, vďaka ktorému si pripravíte vašu obľúbenú kávu priamo u vás doma a bude mať skvelú chuť a nádhernú penu ako z kaviarne. Pomocou kávovaru si môžete pripraviť horúce i studené nápoje podľa vlastného výberu. Obsluha kávovaru KRUPS KP1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je jednoduchá, hygienická a bezpečná. Káva je uzavretá v kapsule a tak neuniká aróma a kvalita kávy je vždy stopercentná! Tlak čerpadla je 15 barov, vďaka čomu pripravíte profesionálne espresso. Nádržka na vodu ponúkne objem 0.8 litra. Prístroj sa automaticky vypne po 5 minútach nečinnosti.

Bosch TAS 1252

/Bosch-TAS-1252

Bosch TAS 1252 je unikátny kapsulový kávovar značky Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne jedným stlačením. Toto všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja. Model Bosch TAS 1252 váži 2,74 kilogramov, pričom svojimi rozmermi 16,9 x 24,9 x 29,8 cm patrí medzi malé a kompaktné zariadenia, ktoré nebudú na kuchynskej linke alebo podobnom mieste prekážať, kávovar nie je ani svojim príkonem 1 300 Wattov žiadny žrút. Tento model pôsobí elegantne.

Krups KP110131 Nescafé Dolce Gusto Oblo

Krups-KP110131-Nescafé-Dolce-Gusto-Oblo

Kávovar KRUPS KP110131 OBLO je praktický espresso kávovar na kapsule, ktorý vám pomôže priamo u vás doma pripraviť tú najlepšiu kávu, akú si viete predstaviť. Je ideálnym spoločníkom pre každého milovníka kávy a nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. S jeho pomocou si môžete pripraviť vynikajúcu kávu podľa vlastného výberu a vychutnávať si jej skvelú chuť v pohodlí vášho domova. Či už máte radi espresso, latte macchiato alebo capuccino, kávovar je ideálnou voľbou na ich prípravu. Môžete na ňom pripraviť aj rôzne iné horúce či studené nápoje ako napr. čaj, horúcu čokoládu či Nesquik, ktoré potešia aj vaše deti.

Krups KP110531 Nescafé Dolce Gusto Oblo

Krups-KP110531-Nescafé-Dolce-Gusto-Oblo

Krups Nescafé Dolce Gusto Oblo je špičkový kávovar v nevšednom modernom dizajne. Tento cenovo dostupný prístroj ponúka zaručenú kvalitu značky Krups a ponúka možnosť pripravovať ako studené, tak aj teplé nápoje . Vďaka kompaktnému prevedeniu nájde miesto aj v tej najmenšej kuchyni. Pracuje pri príkone 1460 W a pri tlaku čerpadla 15 barov. Unikátny kapsulový systém vám umožní vychutnať si krémovú arómu a znamenitú chuť 100% Arabiky. Vybrať si môžete zo širokého spektra horúcich aj studených nápojov. Počas chvíle tak pripravíte talianske Latté Machiatto, Capuccino, Cortado a ďalšie. Pre deti môžete ľahko pripraviť obľúbené nápoje ako Nesquik, horúcu čokoládu, Nestea a mnoho iných.

Krups KP1205CS Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Krups-KP1205CS-Nescafe-Dolce-Gusto-MiniMe

Červené espresso KRUPS KP1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je zaujímavý kávovar, vďaka ktorému si pripravíte vašu obľúbenú kávu priamo u vás doma a bude mať skvelú chuť a nádhernú penu ako z kaviarne. Pomocou kávovaru si môžete pripraviť horúce i studené nápoje podľa vlastného výberu. Obsluha kávovaru KRUPS KP1201 Nescafe Dolce Gusto MiniMe je jednoduchá, hygienická a bezpečná. Káva je uzavretá v kapsule a tak neuniká aróma a kvalita kávy je vždy stopercentná! Tlak čerpadla je 15 barov, vďaka čomu pripravíte profesionálne espresso. Nádržka na vodu ponúkne objem 0.8 litra. Prístroj sa automaticky vypne po 5 minútach nečinnosti.

Krups KP110831 Nescafé Dolce Gusto Oblo

Krups-KP110831-Nescafé-Dolce-Gusto-Oblo

Jedinečný kávovar na kapsule Nescafé Dolce Gusto. Tlak 15 barov zodpovedajúce profesionálnemu tlaku nutnému na prípravu pravého espressa. Úsporný energetický režim – prístroj sa sám vypne po 5 minútach nepoužívania. Jednoduchá údržba, ľahké ovládanie. Možnosť prípravy horúcich aj studených nápojov, výber z veľmi širokej ponuky nápojov – tzv. Čiernych šálok (espreso, lungo, barista a ďalšie), mliečnych šálok (kombinovanie kávové a mliečne kapsule, nápoje Latté Machiatto, Capucino, Cortado a ďalšie) a ostatných nápojov (Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a ďalšie). Nápoje vhodné pre všetkých členov rodiny – vyberie si dospelý aj dieťa.

Bosch Suny TAS 3203

Kávovar na kapsule Bosch TAS 3203 Tassimo. Pre kávové kapsule Tassimo. Vďaka patentovanému systému T-Disc, si doma dokážete pripraviť akýkoľvek nápoj. Kávovar je veľmi kompaktný a vďaka jeho červenej farbe sa hodí do každého interiéru. LED kontrolky na kávovare vás budú informovať, čo kávovar práve robí alebo či je potrebné vykonať odvápnenie

Tassimo Suny je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne jedným stlačením. Toto všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja

Vyskúšajte širokú škálu kvalitných kávových kapsúl, ktoré obsahujú praženú mletú kávu – od silného espressa po lahodné karamelové latté. Príprava ďalšieho nápoja je možná okamžite a to bez prenosu chutí a to vďaka procesu vyčistenia trysiek parou hneď po príprave každého nápoja. Veľmi ľahká je obsluha i údržba. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom.

Krups KP1000CE NESCAFÉ DOLCE GUSTO Piccolo

Extrémne rýchly, čistý, jednoduchý a predovšetkým kompaktné – to sú najvhodnejšie prívlastky pre Espresso KRUPS KP1000CS Dolce Gusto Piccolo. Je v čiernom farebnom prevedení. Čajníky z radu Dolce Gusto Piccolo sa skvele hodí do menších domácností, majú manuálne ovládanie a môžete si ho zaobstarať za výhodnú cenu. Pri príkone 1500 W a tlaku čerpadla 15 barov ponúka vždy osviežujúci a lahodný nápoj. Prístroj zvláda ako horúcu kávu, tak studené nápoje. Tento prístroj je určený pre exkluzívne používanie spolu s kávovými kapsulami Nescafé Dolce Gusto. Technické parametre Typ: voľne stojace Prevedenie espressa: na kapsule Príkon: 1460 W Tlak čerpadla: 15 bar Objem zásobníka na vodu: 0,6 l

Na výber máte celú radu teplých i studených nápojov, od tzv. čiernych šálok – espreso, lungo, barista, mliečnych šálok s kombináciou kávovej a mliečnej kapsule – Latté Machiatto, Capucino, Cortado a iných skvelých nápojov – Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a ďalších. Je len na vás, ktorý si obľúbite.

Bosch Fidelia TAS 4012

Tassimo Fidelia je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne jedným stlačením. Toto všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja.

Vyskúšajte širokú škálu kvalitných kávových kapsúl, ktoré obsahujú praženú mletú kávu – od silného espressa po lahodné karamelové latté. Príprava ďalšieho nápoja je možná okamžite a to bez prenosu chutí a to vďaka procesu vyčistenia trysiek parou hneď po príprave každého nápoja. Veľmi ľahká je obsluha i údržba. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom.

Tchibo Cafissimo Pure

Kapsulový kávovar Tchibo Cafissimo PURE je ideálnou voľbou pre prípravu vašej obľúbenej kávy. V dnešnej dobe je stále bežnejšie mať doma vlastný kávovar a môcť tak pripraviť sebe, alebo priateľom kvalitnú kávu kedykoľvek počas dňa. Elegnatný kávovar Tchibo Cafissimo PURE bude ozdobou vašej kuchyne. Tento kávovar má nielen dokonalé línie, ale dokáže vám pripraviť aj perfektnú šálku kávy. Príprava presso kávy má dva stupne. Najprv dôjde k zapareniu kávy horúcou vodou pod vysokým tlakom, čím sa zaručuje dokonalé vylúhovanie kávy a zvýrazneniu chute a vône. Potom je káva pretláčaná cez kapsľu do šálky. Výsledkom je presso káva plnej chuti s dlho trvajúcou hustou a zamatovou penou.

Kapsulový kávovar ponúka 3 rôzne tlaky na sparovanie kávy na prípravu dokonalého espressa, caffè crema, filtrovanej kávy a čaju. Poteší vás tiež integrovaným zásobníkom až na 6 použitých kapsúl. Nechýba odnímateľný podstavec na šálky čo zaručí dosť miesta aj pre väčšie šálky a poháre. Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 1 liter. Samozrejmosťou u tohto kvalitého kávovaru je rýchle zohriatie prístroja. Nechýba ani funkcia automatického vypnutia približne po 9 minútach nečinnosti pre úsporu energie aj vašich financií. Kávovar je vybavený aj integrovaným indikátorom, ktorý signalizuje potrebu odvápnenia prístroja.

Bosch Suny TAS 3204

Kávovar Bosch TAS 3204 Ako lepšie začať nový deň, či sa hodiť do pohody a relaxovať, než so šálkou lahodnej kávy? Aby ste nemuseli chodiť do preplnených kaviarní, a mohli si tento životabudič dopriať v pohodlí domova, určite sa oplatí investovať do kapsulového kávovaru TASSIMO 3204 od známej značky Bosch. Pýši sa moderným a nadčasovým dizajnom, takže sa z neho stane prednosť každej kuchyne Na výber máte z viac než 40 nápojov mnohých obľúbených značiek. Tassimo Suny je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne na jedno kliknutie.

Tassimo Suny je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne na jedno kliknutie. To všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW ™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja. Vyskúšajte širokú škálu kvalitných kávových kapsúl, ktoré obsahujú praženú mletú kávu – od silného espressa po lahodné karamelové latté. Príprava ďalšieho nápoja je možná okamžite a to bez prenosu chutí a to vďaka procesu vyčistenia trysiek parou ihneď po príprave každého nápoja. Veľmi jednoduchá obsluha aj údržba. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom.

Bosch TAS 1253

Tassimo Vivy je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne jedným stlačením. Toto všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja.

Vyskúšajte širokú škálu kvalitných kávových kapsúl, ktoré obsahujú praženú mletú kávu – od silného espressa po lahodné karamelové latté. Príprava ďalšieho nápoja je možná okamžite a to bez prenosu chutí a to vďaka procesu vyčistenia trysiek parou hneď po príprave každého nápoja. Veľmi ľahká je obsluha i údržba. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom.

Krups KP350531 NESCAFÉ DOLCE GUSTO Drop

Moderné kapsulové espresso KRUPS KP350531 Nescafe Dolce Gusto Drop Red. Vychutnajte si nový spôsob ovládania svojho kávovaru pomocou Human Machine Interface (HMI)! Voľba teplého a studeného nápoja a 7 úrovní automatického zastavenia je teraz skrytá pod povrchom prístroja a objaví sa iba dotykom prsta. Moderné, elegantné riešenie rešpektujúce jednoduchú obsluhu, dokonalý dizajn a spoľahlivú prevádzku.

Vysoký tlak 15 barov a kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto vám dovolí pripraviť v kľude domova pravé Espresso so zamatovou penou, horúcu čokoládu, alebo chutné Latté Macchiato. Odkvapkávaciu mriežku na nápoje môžete uchytiť do troch rôznych pozícií, výšku si tak vždy prispôsobíte podľa veľkosti nápoja. Špeciálne funkcie XL vám dovolia pripraviť ešte väčšiu kávu, než dokážu ostatné kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto.

Medzi hlavné prednosti kávovaru Mini Me patrí veľmi rýchle zahriatie kávovaru do 30 sekúnd, schopnosť automatického vypnutia po 5 minútach nečinnosti, široký výber nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto či inteligentný kapsule. Systém tak vždy rozpozná správny tlak pre prípravu vami vybraného nápoja. Rozmery prístroja sú 16 × 30 × 23 centimetrov. Príkon je iba 1 500 W, Mini Me sa tak radí do energetickej triedy A.

Bosch Joy TAS 4504

Bosch Joy TAS 4504 . Tento kávovar prinesie do vašej domácnosti eleganciu a moderný dizajn. Kombinácia bielej a čiernej farby sa hodí do každej kuchyne. Samozrejme aj funkčné vybavenie kávovaru je veľmi moderné. K dispozícii máte široký výber nápojov – môžete si vybrať z viac ako 40 druhov káv a čokolád obľúbených značiek. Kvalitu nápojov zaistí inteligentná sparovacia jednotka, pričom ovládanie je veľmi jednoduché.

Všetko čo potrebujete, si nastavíte pomocou jedného tlačidla. O dlhodobú prevádzku je postarané pomocou vodného filtračného systému BRITA, ktorý vám poskytne informácie o výmene filtra pomocou digitálneho ukazovateľa. BRITA filter navyše zaistí lepšiu kvalitu vody a vy si tak môžete vychutnať kávu či čokoládu lepšiu a chutnejšiu než kedykoľvek predtým. Pracovný tlak prístroja je 3,3 baru a je presne nastavený na použitie originálnych kapslí Tassimo. Nádržka na vodu pojme 1,4 litra vody, dokážete teda urobiť kávu pre celú vašu rodinu bez nutnosti doplnenia vody. Samozrejmosťou je možnosť meniť výšku podstavca a vy si tak môžete prispôsobiť výšku ako malému šálke pre chutné espresso, tak aj pre vysoké pohári lahodné Latte macchiato.

Bosch TAS 1251

Kávovar na kapsule Bosch TAS 1251 Tassimo. Kávovar má plnoautomatickú prípravu stlačením jedného tlačidla, LED ukazovatele vás informujú o stave kávovaru a vďaka veľkému výberu druhov káv si príde na svoje naozaj každý. Stačí len vložiť kapsulu a kávovar urobí všetko za vás.

Multinápojový automat Bosch Tassimo VIVY TAS1251 – antracit. Malé rozmery, veľká zábava! TASSIMO Vivy – kompaktnosť vyhráva! Veľký výber nápojov mnohých obľúbených značiek. Perfektná kvalita nápojov vďaka inteligentnej sparovacej jednotke. Jednoduchá príprava nápojov vďaka obsluhe stlačením jedného tlačidla. Individuálna príprava kávových špecialít – presne podľa vašich predstáv. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom.

Bosch TAS 1255

Espresso Bosch TASSIMO TAS1255 Vivy modrá: Chcete si v pohodlí domova pripraviť chutnú kávu? Máme pre vás štýlový kompaktný kapsľový kávovar značky Bosch v modrom prevedení. Výhodou je jednoduchá príprava nápojov vďaka plnoautomatické príprave stlačením jedného tlačidla, veľký výber nápojov, úspora miesta vzhledom ku kompaktným rozmerom. Nápoje sú pomocou inteligentnej sparovacej jednotky pripravené vždy kvalitne. Užívateľ ocení komfortné tiché otváranie sparovacej hlavy prístroja. Prístroj je vybavený bezpečnostnou poistkou proti nechcenému spusteniu procesu sparenia, samozrejmosťou je automatické bezpečnostné vypnutie pri otvorení hlavy prístroja.

Vyberateľný podstavec na šálky je možné umývať v umývačke. Automatický čistiaci a odvápňovací program prebieha pomocou servisného T DISC, ktorý je súčasťou balenia. Špeciálne odvápňovacie tablety pre automatický odvápňovací proces prístroja Tassimo sa predávajú samostatne. Parametre a špecifikácie: Kapsule T Disc LED ukazovatele informujúce o aktuálnom stave prístroja Variabilná intenzita nápoje Odnímateľná nádrž na vodu s objemom 0,7 l Inovatívna technológia tekutého mlieka vnútri kapsule Unikátny systém prietokového ohrievača

Bosch TAS 1404

Ak si radi doprajete kvalitnú a lahodnú kávu či iné nápoje a obťažuje vás zložité nastavovanie prístroja, tak vás určite zaujme automatický kapsulový kávovar Bosch TASSIMO Vivy 2. Vďaka jednoduchému ovládaniu pripravíte váš obľúbený nápoj jednoduchým stlačením jediného tlačidla. Stačí vložiť kapsulu s vašou obľúbenou príchuťou a o všetko ostatné sa kávovar postará sám.

TASSIMO Vivy 2 sa pýši moderným dizajnom v elegantnom bielom vyhotovení, vďaka ktorému sa stane ozdobou vašej kuchyne alebo kancelárie. Kávovar navyše disponuje kompaktnými rozmermi, takže nezaberie na kuchynskej linke príliš veľa priestoru. Pre flexibilné využitie je Vivy 2 vybavený výškovo nastaviteľným stojanom, čo poteší predovšetkým milovníkov kávy preferujúcich veľké hrnčeky alebo poháre
Inovatívny prietokový ohrievač sa postará o rýchle nahrievanie kávovaru, takže vaša káva bude pripravená v priebehu okamihu. Súčasťou prístroja je nádržka na vodu s objemom 0,7 litra, ktorú ľahko vyberiete a doplníte vodou z kohútika. Pre dokonalý prehľad je kávovar TASSIMO vybavený LED ukazovateľmi, ktoré vás informujú o okamžitom stave prístroja.

Bosch Caddy TAS 7004

BOSCH Tassimo Caddy TAS7004 je štýlovým kapsulovým kávovarom v bielom prevedení, ktorý pripraví Vašu obľúbenú kávu v priebehu niekoľkých sekúnd. Obsluha je úplne jednoduchá, na tvorbu kávy postačí stlačiť jediné tlačidlo. Kávovar disponuje držiakom na 2x 16 kapsúl, pričom je pripravený vytvoriť vyše 40 druhov populárnych nápojov Tassimo. Údržba prístroja prebieha automatickým čistením a odvápňovaním prístroja. Inteligentný kávovar sa po úkone vytvorenia kávy prepína do pohotovostného režimu, ktorý šetrí energiu. Odnímateľná nádržka na vodu obsahuje 1,2 litra. Príkon zariadenia: 1300 W. Rozmery: 32,2 x 18,3 x 27 cm.

ávovar zvládne nielen sladké a chutné nápoje, ale aj špeciality pre nadšencov skvelej kávy. Rozmanitá ponuka teplých nápojov: čerstvo uvarená káva, espresso, caffe crema, cappuccino, latte macchiato, horúca čokoláda, či dokonca čaj. Výber je iba na Vás. Kávovar BOSCH TAS7004 v prevedení Majestic White ponúka moderný a komplaktný dizajn. Kávovar disponuje chrómovými prvkami, ktoré sú na prístroji aplikované .

Bosch TAS 1407

Kávovar na kapsule BOSCH TASSIMO TAS1407 Vivy 2 vo farbe cream s jednoduchou prípravou nápojov vďaka obsluhe jedného tlačidla. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom. Výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky s nerezovou mriežkou. Ručne nastaviteľná intenzita nápoja. Žiadny prenos chutí vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke.

Máte v kuchyni málo miesta, ale bez dobrej kávy sa nezaobídete? Nenaplňte si kuchynskú linku veľkými spotrebičmi. Kapsulový kávovar Bosch Vivy 2 poteší všetkých, ktorí chcú šetriť miestom a piť skvelé nápoje. Aj cez svoje kompaktné rozmery však umožňuje jednoduchú a pohodlnú prípravu všetkých vašich obľúbených nápojov a vojde sa tam každý hrnček. Jeho originálna ružová farba sa u vás bude krásne vynímať. Taký kávovar len tak niekto nemá!

Dali by ste si cappuccino s úžasnou penou, silné esspreso alebo lahodnú horúcu čokoládu? Stačí si vybrať kapsule od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka, ktoré sú zárukou skutočnej kvality a na trhu ich je veľké množstvo. Kávovar potom sám rozozná, ktorý nápoj ste zvolili, a pripraví vám ho vďaka kvalitnej sparovacej jednotke tak, aby bol čo najlahodnejší. Nemusíte sa obávať, že budete kvôli malým rozmerom kávovaru neustále riešiť nedostatok vody. Nádržku s objemom 0,7 litrov vyberiete a doplníte veľmi ľahko ako napríklad rýchlovarnú kanvicu

Bosch Joy TAS 4503

Bosch Joy TAS 4503. Tento kávovar prinesie do vašej domácnosti eleganciu a moderný dizajn. Kombinácia bielej a čiernej farby sa hodí do každej kuchyne. Samozrejme aj funkčné vybavenie kávovaru je veľmi moderné. K dispozícii máte široký výber nápojov – môžete si vybrať z viac ako 40 druhov káv a čokolád obľúbených značiek. Kvalitu nápojov zaistí inteligentná sparovacia jednotka, pričom ovládanie je veľmi jednoduché.

Všetko čo potrebujete, si nastavíte pomocou jedného tlačidla. O dlhodobú prevádzku je postarané pomocou vodného filtračného systému BRITA, ktorý vám poskytne informácie o výmene filtra pomocou digitálneho ukazovateľa. BRITA filter navyše zaistí lepšiu kvalitu vody a vy si tak môžete vychutnať kávu či čokoládu lepšiu a chutnejšiu než kedykoľvek predtým. Pracovný tlak prístroja je 3,3 baru a je presne nastavený na použitie originálnych kapslí Tassimo. Nádržka na vodu pojme 1,4 litra vody, dokážete teda urobiť kávu pre celú vašu rodinu bez nutnosti doplnenia vody. Samozrejmosťou je možnosť meniť výšku podstavca a vy si tak môžete prispôsobiť výšku ako malému šálke pre chutné espresso, tak aj pre vysoké pohári lahodné Latte macchiato.

Bosch TAS 1401

Kávovar na kapsule BOSCH TASSIMO TAS1401 Vivy 2 vo farbe sweet pink s jednoduchou prípravou nápojov vďaka obsluhe jedného tlačidla. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom. Výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky s nerezovou mriežkou. Ručne nastaviteľná intenzita nápoja. Žiadny prenos chutí vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke

Máte v kuchyni málo miesta, ale bez dobrej kávy sa nezaobídete? Nenaplňte si kuchynskú linku veľkými spotrebičmi. Kapsľový kávovar Bosch Vivy 2 poteší všetkých, ktorí chcú šetriť miestom a piť skvelé nápoje. Aj cez svoje kompaktné rozmery však umožňuje jednoduchú a pohodlnú prípravu všetkých vašich obľúbených nápojov a vojde sa tam každý hrnček. Jeho originálna ružová farba sa u vás bude krásne vynímať. Taký kávovar len tak niekto nemá!

Dali by ste si cappuccino s úžasnou penou, silné esspreso alebo lahodnú horúcu čokoládu? Stačí si vybrať kapsule od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka, ktoré sú zárukou skutočnej kvality a na trhu ich je veľké množstvo. Kávovar potom sám rozozná, ktorý nápoj ste zvolili, a pripraví vám ho vďaka kvalitnej sparovacej jednotke tak, aby bol čo najlahodnejší.
Nemusíte sa obávať, že budete kvôli malým rozmerom kávovaru neustále riešiť nedostatok vody. Nádržku s objemom 0,7 litrov vyberiete a doplníte veľmi ľahko ako napríklad rýchlovarnú kanvicu.

Bosch TAS 1257

Bosch TAS 1257. Tassimo Vivy je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne jedným stlačením. Toto všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja. Vyskúšajte širokú škálu kvalitných kávových kapsúl, ktoré obsahujú praženú mletú kávu – od silného espressa po lahodné karamelové latté. Príprava ďalšieho nápoja je možná okamžite a to bez prenosu chutí a to vďaka procesu vyčistenia trysiek parou hneď po príprave každého nápoja. Veľmi ľahká je obsluha i údržba. Úspora miesta vďaka kompaktným rozmerom.