TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

TOP 16 – Najlepšie kapsulové kávovary nad 100 eur 

Vybrali sme pre vás , tie najlepšie kávovary nad 100 eur podľa testov a recenzií. Veríme , že tu si určite vyberiete. 

Krups XN 3005

Krups-XN-3005

Nespresso Krups XN3005 vám pripraví dokonalú kávu jediným stlačením tlačidla. Vďaka svojim malým rozmerom a modernému designu si nájde miesto v každej domácnosti. Prístroj vyniká veľmi rýchlym nahriatím za iba 25 sekúnd a tým je tiež najrýchlejším prístrojom od Nespresso. Dokonalé espresso musí byť pripravené pod veľkým tlakom, prístroj Nespresso Krups XN3005 pracuje s tlakom až 19 barov. Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá – vyberte si kapsulu s vašou obľúbenou kávou, vyberte espresso alebo lungo a za okamih je všetko hotové. Prístroj zaisťuje perforácii kapsule, extrakciu kávy, kapsulu odstráni do kontajnera a tiež sa sám automaticky vypne. Odnímateľná nádržka na vodu má objem 0,7 litrov. Prístroj je vybavený infračerveným podsvietením, ktoré signalizuje nedostatok vody. Podstavec šálky možno posúvať, môžete tak využiť aj vyššie poháre pri vytváraní kávových špecialít.

DeLonghi EN 110

DeLonghi-EN-110

Kávovar Nespresso De’Longhi EN 110 U je vytvorený tak, aby sa vám prispôsobil. Je skladný a vďaka minimalistickému dizajnu ľahko zapadne do takmer akéhokoľvek interiéru. Disponuje otáčacou nádobkou na vodu a umožňuje odstránenie podstavca na šálku, takže je možné používať aj vysoké poháre. Nádržka má objem 0,8 litrov a v prípade nedostatku vody vás prístroj upozorní praktickou signalizáciou. Kávovar U, vybavený otáčacou nádobou na vodu a odnímateľným podstavcom šálky, sa prispôsobí akémukoľvek interiéru a spôsobu prípravy kávy. Je celkom automatický od perforácie kapsule, cez extrakciu kávy až po odstránenie použitej kapsule. Na dotykovom displeji ľahko zvolíte ristretto (25 ml), espresso (40 ml) alebo lungo (110 ml). Navyše si pamätá vašu obľúbenú kávu.

DeLonghi EN 125 S Pixie

DeLonghi-EN-125-S-Pixie

Kapsulový kávovar Nespresso má tlak 19 barov, zníženú dobu ohrevu (25-30 sekúnd) a retro osvetlenie, pre zvýšený komfort a dokonalý pôžitok z kávy. Automatické vypnutie vám pomôže šetriť energiu. Nastaviteľná podpora pre šálky je na dve veľkosti – pre klasické espresso a pre väčšie Latte Macchiatto. Tiež si môžete nastaviť dve veľkosti kávy: espresso (40 ml) a espresso Lungo (110 ml). Kapsule sa jednoducho zavádzajú a po príprave kávy ich kávovar automaticky presunie do kontajnera na použité kapsule. Nádrž na 0,7 litra. Farba: strieborná

DeLonghi EN 550 B

DeLonghi-EN-550-B

Kapsulový kávovar Nespresso Delonghi EN550.W Lattissima Touch v bielej farbe. Lattissima Touch ponúka výnimočné pohodlie, aby ste si doma užili kávu s mnohými vynikajúcimi kávovými a mliečnymi receptúrami jednoduchým stlačením tlačidla. Nový typ v rade kávovarov Lattissima, nová Lattissima Touch s dotykovým systémom, ktorú musíte mať. Stačí sa len dotknúť . Pripraví vám v priebehu chvíľky cappuccino z kávových zŕn a napeneného mlieka, na ktoré má pripravenú vlastnú nádobu. Každá dávka bude bezchybná, pretože ak si káva niečo zaslúži, je to dokonalá príprava. Ovládanie kávovaru je veľmi jednoduché. Obstaráva ho šestica senzorových klávesov s predvolenými nápojmi. Môžete si tak jednoduchým kliknutím uvariť latté macchiato, cappuccino, teplé mlieko, espresso, ristretto či lungo. Jediným problémom nakoniec bude vybrať si, na čo máte práve chuť.

DeLonghi Nespresso Citiz EN167.B

DeLonghi-Nespresso-Citiz-EN167.B.jpg

Kapsulové espresso NESPRESSO EN167.B s príkonom 1260 W a tlakom 19 bar. Zaistí rýchlu a pohodlnú prípravu fantastickej kávy Nespresso. Zohriatie už za 25 sekúnd. Nádoba na vodu s objemom 1 liter. Kávovar automaticky dávkuje množstvo vody potrebnej na prípravu lahodnej kávy. Má sklopnú odkvapkávaciu mriežku. Patrí do energetickej triedy A+.

Krups KP350B31 Nescafé Dolce Gusto Drop

Moderné kapsulové espresso KRUPS KP350B31 Nescafe Dolce Gusto Drop Silver. Vychutnajte si nový spôsob ovládania svojho kávovaru pomocou Human Machine Interface (HMI)! Voľba teplého a studeného nápoja a 7 úrovní automatického zastavenia je teraz skrytá pod povrchom prístroja a objaví sa iba dotykom prsta. Moderné, elegantné riešenie rešpektujúce jednoduchú obsluhu, dokonalý dizajn a spoľahlivú prevádzku.

DéLonghi Expert EN355.GAE

DéLonghi-Expert-EN355.GAE

Nespresso DéLonghi 355.GAE je krásnym kúskom dizajnovo zvládnutého moderného kávovaru, ktorý obohatí Vašu kuchyňu, ale aj každú inú miestnosť, v ktorej by ste si chceli vychutnať svoju obľúbenú kávu. Celý kávovar je automatizovaný – vloženú kapsulu sám perforuje a po dovarení aj sám vysunie. Dovoľuje vám jednoduché ovládanie priamo, alebo cez aplikáciu, pričom si môžete sami nastaviť objem a teplotu vybraného nápoja. Okrem 4 prednastavených nápojov má pre Vás aj integrovaný speňovač mlieka Aeroccino, takže si môžete dopriať krémový zážitok. Vďaka systému Thermoblock je voda rýchlo ohriata a pri príprave nebudete musieť nič utierať, funkcia „stop kvapkaniu“ sa postará o čistotu prípravného podstavca. Spoznajte nevídane prepracovaný systém ktorý Vám prinesie spokojnosť po každej stránke!

Nespresso-Krups-Prodigia-&-XN411TCP

Nespresso-Krups-Prodigia-XN411TCP

Patríte medzi milovníkov kávy, ktorí idú s dobou a radi si uľahčia život modernými technológiami? Práve pre vás je tu Krups Prodigia, prvý kávovar, ktorý nielenže pripraví vynikajúcu kávu, ale vďaka jeho prepojeniu s vaším šikovným telefónom vás upozorní na dochádzajúce kapsule, nutnosť prístroj odvápniť alebo vás interaktívne prevedie svojou obsluhou. Nič vám teda nebráni dať si nohy na stôl a nechať si pripraviť voňavú kávu z kapslí Nespresso. Prodigia zvládne takmer všetko sám.

Bosch Joy TAS 4502

Elegantný kávovar BOSCH TAS4502 v čiernom farebnom prevedení je skvelý prístroj na prípravu chutnej kávy. Spotrebič je ľahko ovládateľný a prípravu kávy zvládnete behom krátkej chvíľky. Vyznačuje sa perfektným dizajnom a skvelými funkciami. Vďaka tomuto prístroju si chutnú kávu pripravíte v pohodlí domova a vychutnáte si ju kedykoľvek na ňu budete mať chuť. Posedenie s priateľmi už nemusíte realizovať len v kaviarni, ale aj v domácom prostredí. Kávovar BOSCH TAS4502 vám ponúka možnosť pripraviť si viac ako 40 nápojov mnohých značiek. Perfektná kvalita nápoja je dosiahnutá vďaka INTELLIBREW.

Príprava kávy je veľmi jednoduchá. Stačí na to jedno tlačidlo. Je to vďaka technológii Intellibrew . Čiarový kód obsahuje informácie o potrebnom množstve vody a ostatných parametroch takže pripravená káva je ako od profesionála. Vďaka tejto technológii je každá šálka kávy jednoducho dokonalá.

Súčasťou kávovaru je veľká odnímateľná nádrž na vodu. Vďaka tomu nemusíte neustále dopĺňať vodu, ale dokážete si pripraviť viacero šálok obľúbeného nápoja bez častého dopĺňania vody. Spotrebič na svoju prevádzku používa unikátne filtre Brita Maxtra. Je zabezpečená lepšia filtrácia. 

Bosch TAS 1254

Toužíte po lahodné kávě nebo jiném chutném nápoji v několika možných příchutích? Vsaďte na espresso Bosch Tassimo VIVY TAS1254 v bílém nadčasovém provedení, se kterým budete mít jistotu, že váš šálek výborné kávy bude připraven velmi rychle a ve vysoké kvalitě. Tento multinápojový kávovar vás ohromí neuvěřitelnou nabídkou chutí a možností výběru z oblíbených značek, a to vše v příjemném kompaktním tvaru, který dokáže rozzářit každou moderní domácnost.

S kompaktním kávovarem Bosch Tassimo VIVY TAS1254 vstoupí do vaší kuchyně voňavé kouzlo s nádechem hravosti, elegance a zábavy. Váš domov se promění v kavárnu, která umí nabídnout ranní silné espresso, horký čaj ke svačině, caffe latte pro příjemnou odpolední siestu nebo voňavé cappuccino. Vychutnejte si až 40 druhů nápojů od renomovaných značek jakou jsou Jacobs Krönung, Milka, Carte Noire či Twinning. Jména zvučných výrobců jsou zárukou prvotřídní kvality a perfektní chuti. Tento stylový kávovar vás kromě svých schopností překvapí svou kompaktností a příjemným designem, díky kterým vytvoří stylový doplněk každé domácnosti.

Bosch Charmy TAS 5542

Bosch Charmy TAS 5542. Tassimo Charmy je unikátny kapsulový kávovar Bosch, ktorý pomocou čítačky a čiarového kódu dokáže pripraviť kávu ako z kaviarne jedným stlačením. Toto všetko vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW™, kedy každá kapsula má vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja.

Lavazza LB 1000

Lavazza LB 1000 Blue je moderným konceptom, ktorý dokáže neodolateľnou vôňou osloviť všetkých fanúšikov lahodného krémového espressa, či labužníkov ktorí si radi vychutnajú rozmarné cappuccino. Atraktívny dizajn od Pininfarina poteší oko, expresná príprava ušetrí čas a kvalitná lahodná káva zaistí pôžitok. Čo viac ešte potrebujete k radosti zo života?

Lavazza Blue LB1000 je kapsulový automat pre prípravu espressa vybavený speňovacou tryskou na mlieko, ktorý ponúka zážitok z kvalitne pripravených kávových nápojov bez toho, aby ste sa museli dlhoročným cvikom stať majstrom baristom. Pri každej príležitosti je možné očakávať jedinečnú kvalitu plnú bohatej chuti a sýtej vône kávy, ktorú môžete doplniť jemne speneným mliekom. Vyhotovenie osloví dizajnom, ale i robustnosťou ovládacích prvkov, ktoré sa neopotrebujú ani pri intenzívnom skupinovom používaní. Čistenie vďaka kapsuliam odpadá, jedinou vyžadovanou údržbou je pravidelné odvápňovanie. Počítajte však s tým, že sortiment kapsulí nie je nekonečný, takže ak chcete experimentovať s odrodovými kávami, vhodnejšie je porozhliadnuť sa po inej alternatíve.

Bosch Charmy TAS 5544

Automat na prípravu teplých nápojov T55 .TASSIMO. Farba: biela Kompaktný, skladný prístroj s moderným dizajnom a predným krytom v antikorovej farbe Plnoautomatická príprava nápojov stlačením jedného tlačidla Vodný filtračný systém BRITA MAXTRA s digitálnym ukazovateľom výmeny filtra, každá šálka je pripravená rýchlo a z čerstvej vody Patentovaná technológia T DISC: inteligentné rozpoznanie nápoja pomocou Barcod-u, automatické prispôsobenie veľkosti nápoja, doby sparenia a teploty pre perfektný pôžitok Variabilná sila nápoja: plnoautomatický proces sparenia môže byť kedykoľvek prerušený alebo predĺžený

Sparovacia jednotka znižujúca hlučnosť Príprava ďalšieho nápoja prebieha okamžite bez čistenia v medzičase a bez prenosu chuti a to vďaka príprave ktorá prebieha výhradne v T DISC-u Nízka spotreba energie: automatický Stand by Mód po každom procese sparenia a zapnutia / vypnutia Kapacita odnímateľného zásobníka na vodu 1,4l Výškovo nastaviteľný a odnímateľný podstavec na šálky: vhodný pre všetky šálky na kávu a espresso, sklenené poháre atď. s odnímateľnou mriežkou Automatické bezpečnostné vypnutie pri otvorení sparovacieho systému Bezpečnostné zariadenie: nechcené spustenie procesu sparovania nie je možné T DISC zostáva po použitý prázdny bez tekutiny Automatický čistiaci a odvápňovací program pomocou servisného T DISC-u (súčasť balenia)

DeLonghi EDG 635 W

DeLonghi EDG 635 W. Skutočné umelecké diela možno rozpoznať tým, že nás vedú k tomu, že vidíme svet inak než predtým. A vzhľad kapsle je to, čo definuje De’Longhi’s Dolce GustoStelia . Zaujme oko futuristickou formou, na ktorú sú dizajnéri De’Longhi inšpirovaní modernými sochami. Nakoniec sa stroj stáva celkovým umeleckým dielom v interiéri vďaka dômyselnej technológii De’Longhi. Nescafé Dolce Gusto Stelia ™ svieti rôznymi druhmi kávy, teplých a studených nápojov, ktoré v krátkom čase vykúbia v pohári. Vďaka rozmanitosti viac ako 30 odtieňov kapsúl poteší celú rodinu.

DeLonghi EDG 736.S

DeLonghi EDG 736.S. Technické parametry. Typ produktu:kapsle stroj; Pad / Capsule systém:ano; Káva systém:Nescafé Dolce Gusto; Maximální výkon:1600 wattů; Kapacita (nádrž na vodu):1 litr; Tlak čerpadla:15 bar; Čks:l2165656k3o. Zařízení. Odnímatelná nádrž na vodu:ano; Automatické vypnutí:ano. Displej / Ovládání. Indikace:ano …

Mitaca M 3

Kávovár Mitaca M3 má ohřívač šálků se samostatným vypínačem. Fotobuňka pro kontrolu úrovně použitých kapslí v zásobníku. Kapsle může být jednoduše vložena do otvoru v horní části přístroje a po použití je automaticky vyhozena. Výškově přizpůsobitelná základna výdeje dovoluje to nejpohodlnější umístění šálků při přípravě kávy.