Krups KP1205CS Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe patrí medzi najmenšie espressa na trhu. Ponúka kompaktné rozmery, a preto ľahko zapadne do interiéru každej kuchyne. Oceníte originálny a štýlový dizajn , ktorý sa bude vynímať medzi ostatnými spotrebičmi. Výkonný prístroj si ihneď zamilujete.

Krups-KP1205CS-Nescafe-Dolce-Gusto-MiniMe

Stručný popis

Kávovar na kapsuly 1600W, 15bar, nádržka na vodu 0.8l, thermoblok, horúce a studené nápoje, automatické vypnutie po 5min , Príkon 1340 – 1600 W

Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe sa môže pochváliť tlakom 15 barov, čo zodpovedá profesionálnemu tlaku nutnému na prípravu pravého espressa. Prístroj tak poteší aj náročných kávové gurmánov. Kávovar je navyše veľmi kompaktný a vďaka svojim rozmerom sa vojde do každej kuchyne. Oslní vás aj svojím unikátnym atraktívnym dizajnom, ktorý odráža najnovšie trendy!

Vďaka širokému výberu kapsúl oslní kávovar celú rodinu. Oteckovia si pochutnajú na tzv. Čiernych šálkach (kapsule Espresso, Lungo, Barista a ďalšie), mamička si dopraje treba Latté Machiatto, Cappuccino alebo kávu s mliekom Cortado a deti poteší kapsule na prípravu horúcej čokolády alebo kakaového nápoja Nesquik. Ochutnajte tiež kávovo-čajovú špecialitu Chai Tea Latte! Ak uchovávame mletú kávu dlhšie doma, stráca svoje bohaté arómu. V kapsuli je však pomletá káva hermeticky uzavretá a nedochádza tak k úniku aróma, čím je vždy zaručená stopercentná kvalita a chuť kávy. Kapsule Nescafé Dolce Gusto sú plnené 100% Arabikou tej najvyššej kvality. Mliečne kapsule určené napríklad na prípravu cappuccina obsahujú iba pravé sušené mlieko.

Prístroj Nescafé Dolce Gusto Mini Me zvládne pripraviť nielen teplé, ale aj osviežujúce studené nápoje. K dostaniu sú špeciálne kapsule na prípravu ľadového čaju Nestea alebo napríklad ľadovej kávy či frappé. Vychutnajte si ich lahodne našľahanú mliečnu penu! Na ovládanie teploty vody slúži páčka, ktorá pohybom doľava či doprava spustí teplý alebo studený prúd vody.

Vďaka kapsulám tiež môžete zabudnúť na nepríjemný kávový odpad, ktorý zostáva v bežných kávovaroch. Kapsulu stačí po príprave kávy z prístroja jednoducho vybrať a vyhodiť. Všetky časti môžete ľahko umyť prúdom vody, rovnako ako odkvapkávacia tácka. Ten možno nastaviť do troch polôh – pre malý šálku na espresso, pre stredne veľkú kávu a pre vysokú pohár na latté.

Jedinečný kávovar na kapsule Nescafé Dolce Gusto. Automatické ovládanie – automatické dávkovanie vody podľa indikácií na kapsulu, automatické zastavenie prúdu vody. Tlak 15 barov zodpovedajúce profesionálnemu tlaku nutnému na prípravu pravého espressa.

Úsporný energenitcký režim – prístroj sa sám vypne po 5 minútach nepoužívania. Jednoduchá údržba, ľahké ovládanie.
Možnosť prípravy horúcich aj studených nápojov, výber z veľmi širokej ponuky nápojov – tzv. Čiernych šálok (espreso, lungo, barista a ďalšie), mliečnych šálok (kombinovanie kávové a mliečne kapsule, nápoje Latté Machiatto, Capucino, Cortado a ďalšie) a ostatných nápojov (Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a ďalšie). Nápoje vhodné pre všetkých členov rodiny – vyberie si dospelý i dieťa.

Maximálne jednoduchá, hygienická a bezpečná obsluha. Káva je hermeticky uzavretá v kapsule tak, aby neunikalo arómu a bola vždy zaručená stopercentná kvalita kávy. Káva je v kapsule v mletom stave (okrem nápojov, kde je kapsule namiešaná už s mliekom či kakaom a nápojov pripravovaných na studený spôsob), 100% arabika, káva najvyššej kvality. Mliečna kapsula obsahuje pravé sušené mlieko.

Kávovar Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe disponuje systémom, ktorý dokáže nastaviť správny tlak pre prípravu vami vybraného nápoja. Každá kávová špecialita je tak pripravovaná naozaj precízne najoptimálnejším tlakom. Oceníte, že sa prístroj automaticky po 5 minútach nečinnosti sám vypne, čím šetrí energiu. Vďaka príkonu 1 500 W sa kávovar Mini Me navyše radia do energeticky úsporné triedy A.

Výhodou kávovaru Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe je extrémne rýchla a komfortná prevádzka . Stačí vložiť akúkoľvek kapsulu NESCAFÉ Dolce Gusto do magnetického držiaka a prístroj spustiť. Chytré espresso disponuje automatickým dávkovacím systémom a po dosiahnutí nastaveného množstva sa samo zastaví. Dávkovanie vody nájdete na balení kapsúl aj na samotnej kapsule. Je to veľmi jednoduché a prípravu zvládne naozaj každý. Čisté prostredie zaistí polohovateľná odkvapkávacia tácka . Jeho výšku je možné nastaviť do 3 úrovní, podľa veľkosti šálky. Inovatívny prístroj disponuje tiež automatickým vypnutím po 5 minútach , čím efektívne šetrí energiu.

Unikátný kapsulový systém vám umožní vychutnať si krémové aróma a znamenitú chuť 100% Arabiky . Vybrať si môžete zo širokého spektra horúcich aj studených nápojov. Počas chvíle tak pripravíte talianske Latté Machiatto, Capuccino, Cortado a ďalšie. Pre deti môžete servírovať Nesquik, horúcu čokoládu, Nestea a mnoho iných.

Nech už si kúpite akékoľvek kapsule Dolce Gusto, vždy je na nich uvedené, koľko vody je k príprave daného nápoja potreba. Stačí tak na prístroji nastaviť množstvo podľa odporúčania na kapsulu. Prúd vody je potom automaticky zastavený, akonáhle je šálka optimálne naplnený. Naplňte zásobník vodou, prístroj zapnite, nechajte ho 30 sekúnd nahriať a pohybom páčky spustite prípravu kávy.

Záver

Výhodou kávovaru Krups KP1205CS Nescafe Dolce Gusto MiniMe je extrémne rýchla a komfortná prevádzka. Nescafé Dolce Gusto Mini Me sa môže pochváliť tlakom 15 barov, čo zodpovedá profesionálnemu tlaku nutnému na prípravu pravého espressa. Prístroj tak poteší aj náročných kávové gurmánov. Kávovar je navyše veľmi kompaktný a vďaka svojim rozmerom sa vojde do každej kuchyne. Oslní vás aj svojím unikátnym atraktívnym dizajnom, ktorý odráža najnovšie trendy! Kávovar disponuje systémom, ktorý dokáže nastaviť správny tlak pre prípravu vami vybraného nápoja. Každá kávová špecialita je tak pripravovaná naozaj precízne najoptimálnejším tlakom. Oceníte, že sa prístroj automaticky po 5 minútach nečinnosti sám vypne, čím šetrí energiu. Vďaka príkonu 1 500 W sa kávovar Mini Me navyše radia do energeticky úsporné triedy A.

Najväčšou výhodou Dolce Gusta je, že je to veľmi pohodlný kávovar, ktorý je pre tých, čo nechú manipulovať s množstvom funkcií a vychytávok, aby získali slušný pohár kávy.

Výhody

malé rozmery
kvalitný kávovar s ľahkým ovládaním
rýchla a chutná káva
automatické dávkovanie množstva vody
veľký výber kapsúl
ovládanie aj údržba sú veľmi jednoduché
krásny dizajn
kvalita za vyhodnú cenu
automatické vypnutie
široká škála nápojov
dá sa nastaviť počet dávok

 

Nevýhody

cena kapslí
červená šnúra
menšía nádobka na vodu

 

Recenzie zákazníkov

 

som strašne rada že mám ten kávovar,ja milujem mliečne kávy

Veľká spokojnosť, vyhovuje dizajn, jednoduchosť ovládania, kvalita „výstupu“. Najciteľnejší prínos počas návštevy, kedy je potreba vychrliť veľké množstvo rôznych druhov káv za krátky čas. Červený/oranžový napájací kábel nie je rušivý. Odporúčam.

Super výrobek,doporučuji,zabere málo místa,dělá výbornou kávu :-))) maximální spokojenost !!!

klady: – malý, skladný – barevná škála – možnost automatického nastavení vypnutí vody protékající kapslí (aretace) – pro přípravu 2-3 nápojů dostatečná nádobka na vodu – rychlé dodání – testovací sada kapslí zdarma – poštovné zdarma zápory: – součástí není nádobka na použité kapsle (některé levnější mají součást balení)

Šikovná mašinka – nezabere moc místa obsluha je jednoduchá a hlavně si mohu dát kávu na kterou mám zrovna chuť.

Výborný. Skvělá káva a jednoduché zacházení. Malý, ale výkonný

S kávovarom sme spokojní, úžasná je možnosť si nastaviť množstvo vody, nemusíme tak stáť u kávovaru a čakať až sa hrnček naplní. Káva nám chutí. Niekomu možno bude vadiť malá nádobka na vodu, 0,8 litra je tak na 2 latte, ale nám to aj vyhovuje, kávu si varíme dvaja a vodu v nádržke nenechávame aj tak stáť 4 dni….. Kávovar je naozaj mini, zmestí sa aj do úzkych priestorov, a nádrž na vodu sa vyberá príjemne jednoducho. Nám už chýba iba aby sa dali kapsle recyklovať do triedeného odpadu, pretože zaťiaľ putujú iba do komunálneho odpadu..

Lze nastavit počet čárek dle kapsle a tedy přesné dávkování kávy nebo mléka.

Tento Dolce Gusto je za dobré peníze a hlavně lze nastavit množství kávy, takže Vám vytvoří kávu přesně jak má.

parádní cena-v této cenové relaci běžně k dostání o třídu nižší kávovar.

automatické dávkování množství vody dle návodu na kapsli-nápoj je tedy tak jak má být a je vždy stejný,než když to dávkujete od oka jak je tomu u starších přístrojů

Kávovar jsem vybrala podle recenzí,jsme s ním velice spokojeni.Příprava kávy je rychlá a oceňuji hlavně to,že káva a mléko jdou z kapsle přímo do hrnečku.U 2 jiných značek kapslových kávovarů se kterými jsem se setkala,jde nápoj ještě částí přístroje a potom se stane,že tam zůstanou zbytky předešlé kávy a když tam dáte mléko nebo čaj,tak je nápoj zabarvený od té staré kávy.Přijde mi to i nehygienické……takže tento přístroj určitě DOPORUČUJI!!!!

jednoduché ovládání

nastavení množství vody, pak se automaticky vypne

malý

krásný design

velký výběr kapslí

teplé i studené nápoje

nastavení množství vody

Kávovar jsem zakoupila po zkušenostech s kávovarem od kamarádky, takže jsem samozřejmě spokojená, věděla jsem přesně co od kávovaru čekat a vybrala jsem si pouze jiný typ s dávkování množství vody, které je podle mě velmi užitečné oproti ostatním typům.

skvělá káva… nikdy jsem kávovar nechtěla, ale pro snadnost použití, minimální údržbu, jsem jej zvolila… a udělala jsem dobře… mohu vřele doporučti

Zcela jsem propadla tomuto přístroji a přípravě kávy v něm. I můj manžel první co přijde z práce je, že si jde udělat kávu, což dříve nebývalo. Negativní je, že ji člověk nemůže vypít moc, aby ho netrefil šlak ?

Za pár sekund máte šálek lahodné kávičky a to té, na kterou zrovna máte chuť a nemusíte za ní do kavárny.

Pohodlne, na raňajky len zapnem a nestarám sa , kým si spravím raňajky, kávičkárov je hotová…

Super kavovar urcite ho odporucam

Má možnosť nastavenia podľa označenia na kapsuliach. Káva chutí vynikajúco.

Objednala som ho ako darček, ale mám podobný doma bez možnosti nastavenia dávkovania podľa označenia na kapsuliach. Takže tam musím dávať pozor aby nápoj nebol príliš vodový. V tomto prípade nemusíte, takže nápoj je super, a okrem toho vám nepretečie voda ak zabudnete a odbehnete od kávovaru. Vypína sám. Jediné čo musíte je, dať dostatočne veľký pohár podľa označenia. Takže vrelo odporúčam.

Super kávovar robí dobrú kávičku.

Relatívne tichý.

Rýchly.

Návštevy sú spokojné.

Zaobstarala som si ho pre návštevy. Zaujala ma možnosť nadávkovať si toľko vody, koľko potrebujem.

Ráno sa robí Nesquik chalanom- zalejeme ešte mliekom, lebo inak to nie je bohviečo.

Používanie je maximálne jednoduché, kávovar je do 30s nachystaný.

Pri vyberaní kapsúl z nich trocha vytečie a pokvapká kadetade- to si treba ustriehnuť.

Mám trošku strach, či tá zadná nádržka na vodu- plastová- vydrží aspoň záručnú dobu. Bojím sa, že ked s ňou niekde ťuknem, tak praskne a už nič z kávy…

Ale cena zodpovedá kvalite, však čo by som mala čakať za 50eur, však?

Aj keď mám mini kuchyňu, nezaberá vôbec veľa miesta.

Kávovar je vhodný pre ľudí, ktorí nepijú často kávu. Je na príležitostné používanie- hlavne kvôli cene. Ak je niekto gurmán a pije denne kávu- treba si zaobstarať poriadne Delonghi!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: