Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me 

Kompaktný automatický kapsulový kávovar Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me sa bude svojím moderným dizajnom hodiť k vášmu jedinečnému štýlu. Je dostupný v 4 farebných vyhotoveniach a jeho rozmery sú iba 16 × 31 × 24 cm. Prekvapilo nás , že na Heureke nemal do tejto chvíle žiadne recenzie. Za to v nemenovanom eshope má ich veľmi veľa a navyše pozitívnych. 

Krups-KP120H31-Nescafé-Dolce-Gusto-Mini-Me

Stručný popis

kapsulový kávovar • pripravíte espresso, lungo, cappuccino, latte, macchiato, čokoládu a studené nápoje • kapsule Dolce Gusto • maximálny príkon 1 600 W • tlak 15 bar • 0,8l nádržka na vodu • nastavitelné množstvo nápoja • automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti

Overené a spoľahlivé eshopy

Predstavujeme vám Krups KP120H31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu kaviarenskej kvality s hustou zamatovou penou. S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte šálku s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho zasuňte kapsulu, nastavte veľkosť svojho nápoja pomocou funkcie Play & Select a dajte sa do toho! Pripravte si za chvíľku jeden z viac ako 30 nápojov – od espressa cez lungo, cappuccino, latte macchiato, horúcu čokoládu, čaj až po studené nápoje.

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, horúcu čokoládu, čaj a mnoho ďalších špecialít. S hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoj s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Využite kávovar nielen pre seba, ale aj pre deti. Nie, nenavádzame vás k tomu, aby ste deti dávkovali kofeínom. Len vám prezradíme, že okrem čiernych alebo mliečnych káv zvládne prístroj pripraviť aj Nesquick, horúcu čokoládu, Nestea, čaje a mnoho ďalšieho, aby si na svoje prišiel skutočne každý.

Funkcie a nastavenia

Na prípravu svojej skvelej kávy jednoducho vložte vami vybranú kapsulu a nastavte veľkosť vášho nápoja pomocou funkcie Play & Select. Váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me automaticky zastaví prúd vody. Spoločnosť Krups myslí na všetkých. Vyrobila preto malý, ale neodolateľne milý kávovar Mini Me vo zvodnej červeno-čiernej kombinácii, s ktorým bude príprava kávy jednoduchou, rýchlou a úspornou činnosťou. Doprajte si lahodnú chuť a silnú arómu, bez toho aby ste pri príprave kávy museli čokoľvek merať alebo strážiť. Kávovar sa o všetku prácu postará za vás. Automaticky dávkuje vodu podľa indikácie na kapsule a po napustení ideálneho množstva prúd vody sám vypne.

Záver

Mini kávovar za mini cenu. Nie každý z nás môže mať obrovský kávovar cez pol kuchyne. Aj ľudia žijúci v menších priestoroch si chcú vychutnať lahodnú kávu s neodolateľnou chuťou, ktorá akoby z oka vypadla profesionálnemu nápoju od baristu. Za tu cenu kvalitní a praktický. Rychla a tichá priprava napojov. Dobrá káva s bohatou penou. Možnost nastavenia množstvia vody. Jednoduchá obsluha. Čo sme očakávali splnil, len nás prekvapilo to lacné plastové spracovanie.

Výhody

rýchla a tichá príprava nápojov
možnost nastavenia množstva vody
výborná káva
luxusní design
dávkovač vody
malý, praktický
jednoduchá obsluha
automatický
velký výber kapslí
dostatečně dlhý kabel
dobrá cena versus kvalita
dobrá káva s bohatou penou
automatické vypnutie
manuál v češtině

Nevýhody

červená šnúra
trochu hlučný
malá nádobka na vodu , 0,8 l
trochu hlučný

Recenzie zákazníkov

Měli jsme před tímto modelem starší typ, ale tento je lepší!! Dávkování vody je super.

S porovnáním od Dolce gusto Piccolo, se kterým mám dlouhodobější zkušenost, mnohem lepší kvalita provedení, pevné, nikde nic nevrže, a kapsle se zacvakávají naprosto hladce, u Piccola jsem měla pocit, že se každou chvíli může vyklapávací část někde urvat (ač se to ani po třech letech používání nestalo). S kávou jsem spokojena, ale nejsem žádný velký znalec. Za mě tedy mohu ostatním vřele doporučit.

Velmi hlučný, extrémně vibrující, posílám zpět k reklamaci. Asi se bude jednat jen o vadný výrobek, ne že by to byl standard, jelikož i průtok vody přes kapsli je moc rychlý a káva následně vodová.

Čo som očakával splnil, len ma prekvapilo to lacné plastové spracovanie.

rychla a ticha priprava napoju
moznost navoleni množství vody

Tento produkt jsem si vybral z důvodu dávkovací páčky, a taky proto, ze kapsle Dolce-Gusto nám doma opravdu chutnají
hezký design
dávkovač vody
červený kabel ke světlému provedení Dolce Gusta
Za tu cenu kvalitní a praktický.
Malý, praktický
Pěkný design
Rychlá příprava nápojů
Velký výběr kapslí
Dostatečně dlouhý kabel
Dobrá cena versus kvalita
Manuál v češtině
Navíc startovací balíček 6ks kapslí
Dobrá káva s bohatou pěnou

Spolehlivost, jednoduchá obsluha, rychlost, skvělá chuť kafe… Doporučuji
Perfektní automatický kávovar

design, káva za chvilku hotová, inteligentní řešení v podobě kapslí, snadno omyvatelný

dobrá káva , super funkcia dávkovania vody , (už 2. kavovar takže som s nim spokojný)

jednoduchá obsluha, malé rozmery – nezaberie veľa miesta

hezký design, jednoduché ovládání, veškeré pití krásně napěněné, moc dobré, doporučuji

automatické vypnutie, nemusím strážiť množstvo nápoja v šálke
spolehlivý přístroj, velkou výhodou je možnost nastavení množství potřebné vody, dle nápovědy na kapsli

Kávovar je hlučný

stylový, kávu uvaří rychle a je vidět, že kapsle jsou opravdu kvalitní

Overené a spoľahlivé eshopy

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: