Krups KP350B31 Nescafé Dolce Gusto Drop

Espreso Nescafé Dolce Gusto Krups Drop Red KP3505B31 je v novom desingu padajúcej kvapky vody na zem. Intuitívne ovládanie HMI citlivý povrch dotyk. Pripraví horúce i studené nápoje. Profesionálny tlak 15 barov pripraví výbornú kávu. Moderné, elegantné riešenie rešpektujúce jednoduchú obsluhu, dokonalý dizajn a spoľahlivú prevádzku

Krups-KP350B31-Nescafé-Dolce-Gusto-Drop

Stručný popis

kávovar na kapsule • pripravíte espresso, cappuccino, lungo, latte, macchiato • príkon 1 600 W • tlak 15 bar • 0,8l nádržka na vodu • automatické ukončenie dávkovania vody • určené pre kapsule Nescafé Dolce Gusto • automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti • možnosť pripraviť teplé aj studené nápoje

Nechajte sa vtiahnuť do sveta perfektného espressa. Vďaka Human Machine Interface budete tento zázrak ovládať intuitívne ľahko a jediným dotykom. Spoľahlivo si pripravíte horúce i studené nápoje v celkovom objeme až 800 ml na jedno naplnenie nádržky. Môžete tak pohostiť až 4 kamarátky naraz!

Máte radšej poctivé espresso v maličkej šálke, cappuccino s bohatou penou v širokej šálke, alebo našľahané latté vo vysokom pohári, pretože sa vám páči, ako sú v ňom krásne vidieť jednotlivé vrstvy? Žiadny problém, pretože kávovar je aj s ohľadom na nastavenie výšky variabilný a prispôsobí sa mamičke aj svokre. Každý si vyberie to svoje a bude si môcť užiť perfektnú kávu za každých okolností. Vyberte si len to, akú farbu kávovaru chcete a akú kapsulu do neho vložíte práve dnes – do začiatku vám ich pridáme šesť, aby ste si mohli perfektnú kávu užívať hneď od začiatku.

Vďaka tlaku 15 barov si budete dopriavať perfektnú kávu bez námahy. Ak chcete kávu bez námahy, využite plne automatický režim. Stačí vložiť kapsulu, ktorú kávovar automaticky a sám zasunie. Pokiaľ máte radšej veci pod kontrolou, rozhodne si zamilujete možnosť vlastného nastavenia. Používanie Dolce Gusto Drop bude ľahké a úsporné – kávovar sa totiž po piatich minútach nečinnosti automaticky vypne, a tým šetrí elektrickú energiu aj vašu peňaženku.

Dolce Gusto vám dovolí pripraviť v kľude domova pravé Espresso so zamatovou penou, horúcu čokoládu, alebo chutné Latté Macchiato. Odkvapkávaciu mriežku na nápoje môžete uchytiť do troch rôznych pozícií, výšku si tak vždy prispôsobíte podľa veľkosti nápoja. Špeciálne funkcie XL vám dovolia pripraviť ešte väčšiu kávu, než dokážu ostatné kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto. Medzi hlavné prednosti kávovaru Mini Me patrí veľmi rýchle zahriatie kávovaru do 30 sekúnd, schopnosť automatického vypnutia po 5 minútach nečinnosti, široký výber nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto či inteligentný kapsule. Systém tak vždy rozpozná správny tlak pre prípravu vami vybraného nápoja. Rozmery prístroja sú 16 × 30 × 23 centimetrov. Príkon je iba 1 500 W, Mini Me sa tak radí do energetickej triedy A.

Stačí na dotykovej ploche navoliť množstvo vody, buď podľa odporúčania na kapsulu, alebo podľa vlastného uváženia. Potom stačí ďalším stlačením zvoliť teplý alebo studený nápoj. Kávovar začne pripravovať vami vybraný nápoj, sám navyše ukončí dávkovanie vody podľa vami zvoleného množstva. Počas prípravy kávy sa teda môžete venovať iným veciam.

Záver

Krups KP350B31 Nescafé Dolce Gusto Drop je dokonalé umelecké dielo, ktoré sa inšpiruje tvarom kvapky. Atraktívny dizajn a jednoduchá obsluha nadchnú každého. Vďaka automatickému zastavovaniu vody je KRUPS KP350B31 veľmi jednoduchý na obsluhu. Medzi hlavné prednosti kávovaru Mini Me patrí veľmi rýchle zahriatie kávovaru do 30 sekúnd, schopnosť automatického vypnutia po 5 minútach nečinnosti, široký výber nápojov NESCAFÉ Dolce Gusto či inteligentný kapsule. Designové krásne prevedenie, až na ten červený prívodný kábel. Kávovar urobí prekvapivo dobré espresso, a to isté z reštaurácie. Tento produkt splní všetky vaše požiadavky, pekné línie, lahká obsluha, výborná káva. Určite odporúčame.

Výhody

jednoduché ovládanie
výborná káva
rýchlost a jednoduchost prípravy
plne automatický prístroj
dotykové ovládánie
presné davkovanie vody
krásny dizajn
výborná káva
peekvapivé dobré espresso, a latté je z toho ako v reštauracii
praktický odpadkový košík v balení
velký sortiment nápojov

Nevýhody

prívodný kábel červenej farby
plast

 

Recenzie zákazníkov

 

Spokojenost. jednoduché ovládanie , perfektný.

Skvělý kávovar. Krásný design a skvěle promyšlený.

Prívodný kábel červenej farby

Tento produkt úplne splna požiadavky,pekné línie,lahká obsluha,výborná káva.Určite odporúčam.

nízka cena
kvalitný tovar
rýchle doručenie

Pěkný vzhled doporučuji

moderní, dezignově zajímavý výrobek
autor důmyslně vymyslel uschování potřebného příslušenství přímo v prostoru přístroje (čistící jehla a umělohm.pomocník pro vyndání trysky k čištění)
automatika zajišťuje, že nemusíte o výroby pressa stát a ručně zastavovat množství vody

-presso stroj inspirovaný kapkou kávy vímám spíše jako figurku z člověče nezlob se. Je určen pro ty, kdo mají rádi dezignově zajímavé věci
-někomu by mohla vadit menší nádržka na vodu. Ovšem pokud chcete dobrou kávu, stejně je lepší doplňovat čerstvou, takže osobně v tom problém nevidím

Kdo vymyslel červenou šňůru pro všechny barvy spotřebičů

Plně automatický přístroj.
Dotykové ovládání.
Úžasný design
cena odpovídá kvalitě.

Tento produkt jsem kupoval jako dárek. Sám jej již nějakou dobu vlastním a jsem nadmíru spokojen. Jednoduchá obsluha, pěkný kousek spotřebiče v úžasném designu, automatika pracuje perfektně.
Tento spotřebič mohu jen a jen doporučit

překvapivě dobré espresso, a třeba latté je z toho jako v restauraci
rychlost a jednoduchost přípravy

červená přívodní šňůra – koupíte stříbrno-černý model a je to ohyzdné, nechápu jak to někoho napadlo, bohužel je to u věch modelů už cca 1,5 roku jak mi sdělili na infolince nescafe
plastové šasi, takže vypadá při bližším pohledu lacině
celkem to při přípravě kolem prská a cáká, nic co byste neotřeli, ale příjemné to nen

skvělý design-bleskově rychle skvělá káva podle individuální chuti , lehce hlučnější

výborný automatický kávovar… rozhodně doporučuji před horšíma verzema kde musíte hlídat dávkování vody

design
velký sortiment nápojů
nápoj vypadá opravdu přitažlivě

kapsle od 109-149Kč
kontrolkou vynucená potřeba odvápění
bez ohledu na skutečný stav
odvápňovač 100-300Kč po 3 měsících
červený přívodní kabel

vše plně funkční, futuristický design, dobrá káva

levná oranžová el. šňůra, která se k výrobku vůbec nehodí. „výřez“ na sklenici či hrnek je příliš malý, takže káva teče téměř po stěně hrnku, nikoliv doprostřed, jak bych očekával. jsou to sice drobnosti, které však kazí celkový dojem.

krásne vyzerá a všetko robí za vás vy tam iba dáte kapsulu a vyberiete kapsulu a dotykom nastavíte množstvo vody.

presne davkovanie vody, nemusim davat pozor, ci mi nepretecie salka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: