Miele CM 6350

Miele je značka zaoberajúca sa výrobou ako domácich, tak aj profesionálnych prístrojov. Dbá na kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Ak teda premýšľate nad kúpou kvalitného kávovaru v modernom dizajne, pretože už nechcete navštevovať predražené kaviarne, voľne stojaci kávovar Miele CM 6350 je dobrou voľbou. Kávovar CM 6350 Vám perfektne pripraví 20 čajových a kávových špecialít. Plne automaticky. Prekvapilo nás , že na Heuréke je takmer neznámy , čo je naozaj škoda. Prečo ? To sa dozviete v recenzii. U nás dostal veľmi dobrú známku a to 9,7. Dobré hodnotenie dostal aj na nemeckých stránkach coffeeness.de ako aj na sonntagmorgen.com .

Miele-CM-6350

Stručný popis

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, ristretto, horúce mlieko • príkon 1 500 W • tlak 15 bar • 1,8l nádržka na vodu • integrovaný kónický ocelový mlynček • 300g zásobník na kávu • parná tryska s funkciou nasávanie mlieka z nádoby • displej • odvápňovací systém • automatické prepláchnutie • režim úspory energie • časovač vypnutia/zapnutia • nerezová izolačná nádobka na mlieko súčasťou balenia

Predstavujeme vám Kávovar Miele CM 6350

Kávovar Miele CM 6350 má skutočne pekný dizajn a je možné vo vidieť v čiernom aj sivom prevedení. Tento kávovar má hmotnosť 9,9 kg a rozmery výška 35cm , hlbka 42,7 cm a šírka 25,1 cm. Mlynček vyrobený z kvalitnej a odolnej ocele. Stlačením tlačidla pre zablokovanie sprevádzkovanie zabránite nechcenému zapnutiu kávovaru. Alebo pomocou toho zaistíte, že vaše deti nebudú prístroj sami používať a neublížia si. Vizuálne dizajnový prvok v podobe LED osvetlenie vám vždy poskytne skvelé svetlo na každú šálku kávy alebo čaju.

Funkcie a nastavenia

Do kužeľového mlynčeka nasypú zrnká kávy, ktorá sa pomelú. Vďaka tomu, že je mlynček vyrobený z kvalitnej a odolnej ocele sa rozomelú rovnomerne a zachovajú si svoju vôňu. Môžete si navoliť najrôznejšie možnosti množstva namletej kávy, vody alebo mlieka. Nastaviteľná je aj teplota vody. Potom zvolíte jeden z 20 rôznych nápojov. Od talianskych kávových špecialít až po rôzne druhy čajov. Kávovar vám pripraví espresso s intenzívnou chuťou, cappuccino s perfektnou krémovou penou alebo horúce mlieko s mliečnou penou, ktoré ocenia predovšetkým vaše deti. Kávovar sa v režime ECO zahrieva tesne pred pripravením nápoja. Tým výrazne znížite spotrebu energie. Táto funkcia je samozrejme voliteľná a môžete ju kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť. Je možné nastaviť aj čas zapnutia a vypnutia resp. môžete si naprogramovať podľa potreby.

Vďaka AromaticySystému vám urobí intenzívnu kávovú arómu. Sparovacia komora sa pri napúšťaní vody sa rozpína a s namletou kávou sa tak lepšie zmieša. Vôňa bude ešte intenzívnejšia. Kávovar disponuje nielen funkciou OneTouch, ale aj OneTouch for Two. Príprava kávy pre dve osoby tak trvá polovicu času. Táto funkcia spustí príslušný program a pripraví vám dva nápoje stlačením len jedného tlačidla. Svoje obľúbené nápoje si môžete v kávovare uložiť. Zvolíte stupeň pomletia, množstvo kávy, objem vody a teplotu sparenia. Veľkou výhodou je časová funkcia. Môžete nastaviť zapnutie a vypnutie kávovaru tak, ako vám to bude vyhovovať. Prístroj sa napríklad sám automaticky zapne hneď ráno. V neposlednom rade je tu funkcia konvičky. Stlačíte tlačidlo a kávovar pripraví osem šálok požadovaného nápoja do pripravenej kanvice. Odkladacia plocha na šálky je vyhrievaná. Prostredníctvom správne nahriatej šálky sa kávová aróma rovnomerne rozvinie a každá vaša káva bude skvelým pôžitkom. Kávovar má aj funkciu ,,Zablokovanie sprevádzkovania ,, tzn. bráni nechcenému spusteniu prístroja, napríklad malými deťmi.

Kávovar sa veľmi dobre a jednoducho čistí. Pre pohodlné čistenie je v kávovare systém ComfortClean. Zásobník vody a zásobník na kávu môžete ľahko nechať umyť v umývačke riadu. Vyberateľná je aj špárovacia jednotka, takže ju môžete jednoducho vybrať a očistiť. Pravidelným čistením zvýšite hygienu, kvalitu kávy a životnosť prístroja. Mnohé súčiastky sa môžu čistiť v umývačke riadu.

Záver

Miele je známa ako značka kvality a spĺňa túto reputáciu aj s kávovarom CM 6350. Zmenšený dizajn vytvára dojem vysoko kvalitného zariadenia. Ocenili sme aj to , že mlynček je vyrobený z kvalitnej a odolnej ocele sa rozomelú rovnomerne a zachovajú si svoju vôňu. Od intuitívnej prevádzky až po funkcie je tu všetko premyslené, pevné a starostlivo spracované. Kávovar Miele pracuje veľmi potichu. A aj napriek tomu, že pri práci nevydáva takmer žiadny zvuk, výsledok bude vždy dokonalý. Vďaka vyhrievaným podložkám máte predhriate šálky kedykoľvek k dispozícii , čo fakt maximálny komfort. Bez nutnosti vysypania zásobníka na zrnk. kávu si ľahko pripravíte napr. kávu bez kofeínu. Tento kávovar funguje naozaj rýchlo a ticho.

Najdôležitejšou vecou je samozrejme sú nápoje s kávovarom. Espresso a mliečna pena majú vynikajúcu konzistenciu – nie príliš tekutú, nie príliš pevnú, bez bublín. Príprava je rýchla a dá sa prispôsobiť veľkorysým možnostiam nastavenia podľa vlastnej chuti. Štyria ľudia si môžu uložiť svoje individuálne recepty na kávu. Miele CM 6350 je úplne úspešný kávovar pre vysoké nároky a urobí vám naozaj perfektnú kávu. Je síce drahší , ale ak ste milovník kávy a cena vám nebude robiť problém . tak s týmto kávovarom budete určite spokojný.

Výhody

veľmi dobré na čistenie
vyzerá skvele
perfektná káva
funguje rýchlo a ticho
1,8l nádržka na vodu
300g zásobník na kávu
odvápňovací systém
automatické prepláchnutie
nastaviteľná teplota vody.
20 rôznych nápojov
vytvorí perfektnú mliečnu penu
vyhrievaná plocha na šálky
mliečna pena má vynikajúcu konzistenciu
dva kávové mliečne nápoje môžu byť pripravené v rovnakom čase
možno uložiť do štyroch používateľských profilov podľa nastavení
dva kávové mliečne nápoje môžu byť pripravené v rovnakom čase

Nevýhody

nie je možné inštalovať žiadny vodný filter
obsluha je obzvlášť ťažká v slabom svetle

Stručné odborné recenzie

Miele je známa ako značka kvality a spĺňa túto reputáciu aj s kávovarom CM 6350. Zmenšený dizajn vytvára dojem vysoko kvalitného zariadenia. Od intuitívnej prevádzky až po čistenie funkcií je tu všetko premyslené, pevné a starostlivo spracované.

www.sonntagmorgen.com

Najdôležitejšou vecou je samozrejme nápoje s kávovarom. Model Miele CM 6350 vždy zachováva sľubný exteriér. Espresso a mliečna pena má vynikajúcu konzistenciu – nie príliš tekutú, nie príliš pevnú, bez bublín. Príprava je rýchla a dá sa prispôsobiť veľkorysým možnostiam nastavenia podľa vlastnej chuti. Štyria ľudia si môžu uložiť svoje individuálne recepty na kávu. Miele CM 6350 je úplne úspešný kávovar pre vysoké nároky.

http://www.testberichte.de

dva kávové mliečne nápoje môžu byť pripravené v rovnakom čase
možno uložiť do štyroch používateľských profilov podľa nastavení
na ľahko použiteľné čistiace programy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: