Nivona NICR 778

Elegantný a výkonný kávovar Nivona NICR 778 bude ozdobou vašej kuchynskej linky. Čelný panel je v netradičnom bielom 3D vyhotovení. Kávovar má jedinečný systém one touch ovládania – výbornú kávu si pripravíte jednoduchým jedným stlačením tlačidla. Postup prípravy môžete sledovať na farebnom displeji, ktorý s vami bude komunikovať v češtine. Pre milovníkov techniky máme ďalšiu dobrú správu – prístroj môžete ovládať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu, a to vďaka bluetooth pripojeniu. Vynikajúce mliečne nápoje, ako cappuccino alebo latté, pripravíte pomocou samonasávacej napeňovacej trysky. Tá vyrába paru a horúcu vodu. Užitočné je jej automatické čistenie, ktoré prebieha horúcou parou. Lahodnú kávu si môžete pripraviť s rozdielnou intenzitou a rôznou arómu.

Nivona-NICR-778

Stručný popis

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato • príkon 1 455 W • tlak 15 barov • 2l nádržka na vodu • 250g zásobník na kávu • integrovaný oceľový valcový mlynček • parná tryska s funkciou nasávania mlieka z nádoby Spumatore (nie je súčasťou) • príprava 2 šálok naraz • nastavenie 5 stupňov intenzity arómy • farebný displej v češtine • nastaviteľná výška kávovej trysky • vyberateľná varná jednotka • ECO mode • odkladacia plocha pre šálky • automatické vypnutie • program „Moja káva“ • ovládanie cez Bluetooth • osvetlenie šálok

Celý kávovar je zhotovený z nerezovej ocele vo veľmi modernom dizajne. Má špeciálne svetlo pre nasvietenie prípravy vašej šálky kávy. Na kávovare je vyhrievaná nerezová doska na odloženie šálok, ktoré tak budú stále pripravené na použitie. Kvalitný kónický mlynček je mimoriadne tichý a zrnkovú kávu veľmi dôkladne rozomelie. Váš kávovar si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Funkcia „One-Touch Spumatore“ je predovšetkým pre mliečne kávové špeciality ako je cappuccino alebo latte. Vytvorí nadýchanú krémovú penu a vaša káva bude neodolateľná.

Kvalitný kávovar má vyberateľnú varnú jednotku, vďaka tomu bude celý proces čistenia veľmi zjednodušený. Celú jednotku ľahko vyberiete a umyjete v čistej tečúcej vode. Predídete tak plesni, ktorá by sa tvorila zo zvyškov kávy. Zvýšite tak aj životnosť vášho kávovaru a káva bude vždy zdravá a chutná. Prostredníctvom funkcie ECO-mode ušetríte veľa energie, pretože kávovar sa v čase, keď ho nepoužívate, sám automaticky vypne. A následne sa zapne režim 0-watt s nulovým odberom elektriny.

Na displeji s textovými pokynmi pre ľahkú obsluhu si môžete okrem piatich možností intenzityarómy nastaviť aj funkciu pre dve šálky. Tým ušetríte čas a vychutnáte si spoločnú kávu vo dvojici. „Spumatore“ Táto špeciálna funkcia umožňuje perfektnú prípravu napeneného mlieka. Každé vaše cappuccino alebo latte bude mať vnikajúci nadýchanú krémovú penu. Funkcia „One touch“ umožňuje všetky možnosti ovládať jedným stlačením. Pripojením inteligentného telefónu alebo tabletu cez Bluetooth technológiu môžete prístroj ovládať cez aplikáciu. Napríklad meniť nastavenia nápojov. Kávovar si môžete nastaviť podľa vašich požiadaviek. Treba si naprogramovať vašu obľúbenú kávovú špecialitu s požadovaným množstvom arómy kávy, objemu vody alebo obsahu mlieka.

Kľúčové vlastnosti

Elegantné biele 3D vyhotovenie
bluetooth
Farebný displej
Menu v češtine
Samonasávacia napeňovacia tryska, ktorá vyrába paru a horúcu vodu
Automatické čistenie nasávacej hadičky horúcou vodou
Vstavaný kónický antikorový mlynček
Príprava dvoch šálok súčasne
Vyberateľná a umývateľná varná jednotka
LED osvetlenie šálok

Záver

Nivona je nemecká značka špičkových kávovarov s mnohoročnou tradíciou a skúsenosťami. Zaručuje kvalitu vynikajúcich nápojov a jednoduchú obsluhu prístroja. Kávovary sú určené predovšetkým pre domácnosti, ale využiť sa dajú aj v malých kaviarňach alebo firmách. Sú veľmi výkonné a vybavené modernou technológiou. Ich zaujímavé technológie a funkcie vám veľmi uľahčia užívanie a prevádzku.

Automatické espresso NIVONA CafeRomatica 758 ponúka komfortnú, jednoduchú obsluhu vďaka dobre čitateľnému displeju a po novom ho je možné ovládať aj pomocou vášho smartphona. Extrémne tichý kónický mlynček z nerezovej ocele S týmto espressom sa stane príprava vašej kávy pôžitkom a potešením pre všetky zmysly.

 

Výhody

ovladanie aj cez mobil
tichý chod
vzhľad kávovaru
veľmi chutná káva
odnímateľná sparovacia jednotka
One touch latte i cappucino
jednoduché čistenie

Nevýhody

zatiaľ nič

 

Recenzie zákazníkov

 

SUPER KAVOVAR, excelentne kavove speciality – ONE TOUCH

Vzhled kavovaru
Skvela kava
Dokonala mlecna pena 🙂

Nádherný dizajn kávovaru
Veľmi dobrá káva
supersnadná údržba kávovaru – mliečne i kávové cesty
Odnímateľná sparovacia jednotka – geniálne!

tichý
výborná káva
systém na čištění při použití mléka

Perfektní. Snadná obsluha, všechny informace se obrazují na displeji (dolít vodu, dosypat kávu, vyprázdnit misky…), snadno se volí síla a velikost nápoje. Zatím maximální spokojenost. Zatím jsem nezkoušela nápoje s mlékem, takže to hodnotit nemohu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: