TIP – Kliknite na  – Zobraziť obsah stránky , resp. skryť obsah

TOP 20  – Najlepšie pákové kávovary do 200 eur 

Vybrali sme pre vás , tie najlepšie pákové kávovary do 200 eur kávovary podľa testov a recenzií. Veríme , že tu si určite vyberiete. 

DeLonghi Dedica EC 685

DeLonghi-Dedica-EC-685

Vydarený pákový kávovar dosahujúci profesionálnych výsledkov. Taliansky výrobca De’Longhi uviedol na trh tento kompaktný model kávovaru, ktorého šírka nepresahuje 15 cm. Vďaka veľmi elegantnému dizajnu sa bude skvele vynímať na každej kuchynskej linke a napriek tomu zaberie len minimum miesta. Prémiový matný povrch je vysoko odolný a pritom pôsobí veľmi luxusne. Kvalita výslednej kávy je úplne porovnateľná s tou, ktorú vám vytvorí profesionálne zariadenie obsluhované baristom. Štýlový kávovar je vybavený termoblokom a elektronickou kontrolou, ktorá zaisťuje vysoký výkon, jednoduché použitie a kvalitu. Tlaková pumpa dosahuje až 15 barov. Ušetrite navyše tiež výdavky za energiu. Stand-by režim, ktorý sa sám automaticky zapne, je režim šetriaci energiu.

DéLonghi EC 680

DéLonghi-EC-680

Taliansky výrobca De’Longhi uviedol na trh tento veľmi vydarený model kávovaru, ktorého šírka aj napriek pestrej palete funkcií nepresahuje 15 cm. Tento veľmi elegantný dizajn zaručuje, že sa bude kávovar vynímať na kuchynskej linke, bez toho aby zbytočne zaberal, často tak drahocenné, miesto. Telo je vyrobené z lakovaného plastu, doplneného s chrómovými prvkami. Táto kombinácia materiálov zaisťuje vysokú odolnosť a pritom pôsobí veľmi luxusne. Kávovar je vybavený elektronickou kontrolou teploty a silnou tlakovou pumpou, ktorej tlak dosahuje až 15 barov. Precízna regulácia teploty vody a výkonná pumpa poskytujú vysoký štandard prípravy kávy. Výsledná káva je úplne porovnateľných kvalít, na ktoré ste zvyknutí z profesionálnych zariadení obsluhovaných baristom. S týmto zariadením si teda môžete užiť profesionálne pripravenú kávu z pohodlia domova.

Electrolux Easypresso EEA111

Electrolux-EEA-111

Kvalitný a praktický kávovar Electrolux EEA111 je spotrebič skutočne na úrovni. Vrchný plášť je vyrobený z kvalitného plastu v štýlovej šedočiernej farbe a pod ním sa ukrýva bezchybnosť a spoľahlivosť. Jednoduchým ovládaním pomocou páky si za krátky čas pripravíte vynikajúce cappucino alebo espresso. Vďaka možnosti predhrievania šálok a dýze na napenenie mlieka dosiahnete profesionalitu a chutnosť v každej šálke vašej obľúbenej kávy.

DeLonghi ECO 311

DeLonghi-ECO-311

Skvelé pákové espresso DELONGHI ECO 311  milo prekvapí všetkých milovníkov výbornej kávy. Neváhajte a kúpte si tento prístroj aj vy a užívajte si lahodnú kávu v pohodlí domova. Ponúkame vám kávovar v bielom prevedení, ktorý bude ozdobou každej kuchyne. Prekvapí vás hustá pena aj dokonalá príprava cappuccina s bohatou a krémovou penou. Nádržka na vodu je priehľadná a odnímateľná s obsahom 1,4 l. Môžete použiť mletú aj porciovanú kávu. Ovládanie prebieha pomocou tlačidiel. Veľkou výhodou je systém automatického vypnutia a nahrievač šálok.

DeLonghi EC820

DeLonghi-EC820.jpg

Vychutnajte si lahodnú kávu každý deň. Espresso De’Longhi EC 820 B ponúka nezameniteľnú arómu pod zamatovou napenenou cremou. Ďalšou výhodou tohto pákového prístroja Delonghi je nahrievacia plocha na šálky a profesionálny držiak filtra, ktorý je vhodný pre mletú aj porciovanú kávu. S espressom De’Longhi EC 820 B je možné pripraviť 1 alebo 2 šálky kávy naraz .. Naviac je pripravený na použitie za iba 40 sekúnd.

Scarlett SC 037

Scarlett-SC-037

Automatický kávovar Délonghi Scarlett SC 037 je kompaktný prístroj, ktorý nájde svoje miesto aj v tej najmenšej kuchyni a pritom uspokojí aj náročného pijana kávy. Vďaka nemu sa z vášho domu stane prvotriedny kaviareň. Klasický pákový kávovar s moderným ergonomickým dizajnom Scarlett SC 037 vám pripraví kvalitnú kávu, ktorá vás nakopne alebo len poteší po pernom dni. Okrem tradičného espressa totiž zvládne, vďaka vstavanej tryske, aj lahodné cappuccino so zamatovou penou. Zrazu prístroj zvládne pripraviť 2-4 šálky, podľa potreby.

DeLonghi Scultura ECZ351BG

DeLonghi-Scultura-ECZ351BG

Cappuccino Systém pákového espresso kávovaru De Longhi ECZ351W SCULTURA vytvorí bohatú penu na vaše cappuccino či latte. Tryska zmieša paru, vzduch a mlieko, a vytvára tak bohatú, krémovú penu pre dokonalé cappuccino. Kávovar navyše spolieha aj na nový filter 2v1, ktorý je využiteľný ako pre klasickú mletú kávu, tak aj E.S.E. pody (porciovaná káva). Opomenúť nesmieme ani funkciu automatického vypínania po 20 minútach nečinnosti či praktický ohrievač, ktorý zaistí ideálnu teplotu šálok, ako je tomu v kaviarňach. Vďaka dvom oddeleným termostatom pre vodu a paru navyše budete mať nad pripravovanou kávou vždy dokonalú kontrolu.

DeLonghi EC 156

DELONGHI-EC-156-B

Pákové espresso DELONGHI EC 156 B vám rozhodne zaručí dokonale pripravenú kávu, ktorá sa stane vaším obľúbeným nápojom. Dokáže pripraviť až dve espressá zároveň z mletej kávy, ale aj z kávových podov. Capuccino systém umožní perfektné zmiešanie pary, vzduchu a mlieka pre vytvorenie krémovej mliečnej peny, ktorá efektne doplní chuť vašej kávy. Ľahké čistenie totiž zabezpečí vyberateľná odkvapkávacia miska, ktorou toto pákové espresso disponuje.

Saeco Poemia HD8423/19

Saeco-Poemia-HD8423-19

Neviete si predstaviť jeden deň bez kvalitnej šálky kávy? Máme pre Vás to najlepšie riešenie. S týmto kávovarom SAECO HD8423/19 POEMIA pripravíte pravé talianske espresso behom krátkej chvíli. Krémovú vrstvu peny Vám zaručí patentovaný tlakový filter Crema. Šálky si možno odkladať na vrchnú čas kávovaru, vďaka čomu ich máte stále po ruke bez toho, aby zaberali veľa miesta. Svojim elegantne vyzerajúcim prevedením sa bude hodiť do domácností i do kaviarní. Dokonalá vôňa kávy sa bude rozplývať po celom byte.

DeLonghi EC 7.1

DeLonghi-EC-7.1

Hľadáte kávovar, ktorý by vám nielen pripravil úžasnú kávu, ale bol jednoduchý aj na ovládanie a údržbu? V tom prípade na vás čaká kávovar DELONGHI EC 7.1. Tento kávovar uspokojí svojimi funkciami aj najnáročnejšieho spotrebiteľa. Iba prostredníctvom neho si pripravíte fantastické kapučíno, ktoré bude chutiť akoby vám ho teraz priniesli priamo z Talianska. Vario systém sa postará, aby ste si sami mohli zvoliť, či máte chuť na silnejšiu alebo jemnejšiu kávu. A to všetko veľmi jednoducho, bez zdĺhavého čistenia, ktoré je umožnené vďaka odnímateľnej odkvapkávacej miske, ktorá je súčasťou kávovaru. 

DeLonghi ECOV 311 BG

Nedokážete si váš deň bez lahodnej kávy ani predstaviť? Tak práve pre vás máme lákavú ponuku. Jedná sa o nový pákový kávovar ECOV 311.BG, ktorý vám ponúka firma DELONGHI. Pomocou neho pripravíte lahodia kávu vždy, keď na ňu budete mať chuť! A to všetko priamo u vás doma. Kávovar patrí do radu Icona Vintage, má kovové lakované telo. Vďaka systému na cappuccino si vychutnáte aj tento druh kávy. Používať môžete mletú kávu alebo pody. Prístroj má 2 oddelené termostaty. Veľkou výhodou je nahrievacia plocha na šálky. Využiť môžete tiež ECO režim, ktorý je veľmi úsporný. Béžové prevedenie.

DeLonghi BCO 410.1

Kombinovaný kávovar DeLonghi BCO 410.1 spája pákový kávovar na espresso a prekvapkávač na kávu. Navyše je vybavený tryskou na cappuccino, s kompletným prístupom spredu, filtrom pre espresso a prekvapkávanú kávu, odkladacou plochou na šálky, odnímateľnou odkvapkávacou mriežkou a nastaviteľným výdajom pary. ESPRESSO Špeciály filter 2 v 1 pre hustú cremu, vhodný na mletú kávu (1 alebo 2 šálky) a E.S.E. pody. Cappuccino tryska: vďaka špeciálnemu emulznému systému umožňuje nový design dosiahnutie lepších výsledkov pri príprave krémového cappuccina. Anti-drip systém proti odkvapkávaniu. „DISCO CREMA“ je špeciály disk u kávového sitka, ktorý zaistí perfektné premiešanie kávy a tým zaistí hustú a bohatú penu na esppresse.

DeLonghi ECOV 311 BK

Štýlový pákový kávovar DELONGHI ECOV 311.BK má staromódny dizajn, avšak moderné využitie a funkcie. Je kvalitne skonštruovaný, v čiernom farebnom prevedení a je nadizajnovaný ako kávovary z 50. rokov. Vďaka tejto unikátnej kombinácii si s ním každé ráno uvaríte prvotriednu kávu ako z pravých talianskych kaviarní. Okrem klasického espressa si môžete pripraviť aj cappucino s bohatou penou, ktorú vytvoríte pomocou perfektnej kombinácie pary, mlieka a vzduchu. Stroj je vybavený bezpečnostným vypínaním a vždy sa sám vypne 9 minút po poslednom použití.

DeLonghi EC 9.1

Aby vaši hostia ešte dlho spomínali na kávu, ktorú ste im pripravili, je potrebná jediná jednoduchá vec: prekvapkávací kávovar DELONGHI EC 9.1. Tento kávovar disponuje Vario systémom, kvôli ktorému si sami môžete zvoliť či máte chuť na silnú alebo slabšiu kávu. O fantastickú penu na káve sa zas postará systém IFD. Tento kávovar totiž pripravuje penu priamo vo svojom vnútri. Umožňuje mu to špeciálna nádobka, do ktorej stačí naliať mlieko a o všetko ostatné sa postará samotný kávovar. Potrebujete pripraviť viac kávy naraz? Žiadny problém! Veľká kapacita kávovaru vám umožní pripraviť až 4 šálky kávy na jedno uvarenie.

DeLonghi ECOV 311 GR

Nedokážete si váš deň bez lahodnej kávy ani predstaviť? Tak práve pre vás máme lákavú ponuku. Jedná sa o nový pákový kávovar ECOV 311.BG, ktorý vám ponúka firma DELONGHI. Pomocou neho pripravíte lahodia kávu vždy, keď na ňu budete mať chuť! A to všetko priamo u vás doma. Kávovar patrí do radu Icona Vintage, má kovové lakované telo. Vďaka systému na cappuccino si vychutnáte aj tento druh kávy. Používať môžete mletú kávu alebo pody. Prístroj má 2 oddelené termostaty. Veľkou výhodou je nahrievacia plocha na šálky. Využiť môžete tiež ECO režim, ktorý je veľmi úsporný. Béžové prevedenie.

Fagor CR-30

Fagor kávovar CR-30 CR-30 Dotyk elegancie v kuchini. Vychutnajte si plnú chuť a výnimočnú arómu kávy z espressa C-30. EAN-13: 8413880228709 Tlak: 15 barov Možnosť urobiť jednu alebo dve šálky súčasne Kontrola rozdelenia pre rovnomerné naliatie kávy pri príprave oboch šálok Vrátane otočnej parnej trysky: ohrieva tekutiny, spení mlieko, pripravuje cappuccino a vodu na čaj Podložka pre ohrev šálok Vyberateľná nádržka na 1,25 litra s automatickým ventilom Vyberateľná odkvapkávacia tácka s indikátorom naplnenia Gumové protišmykové nožičky Nerezová predná časť, lakované bočnice 2 veľkosti kávy Odmerka na dávkovanie kávy

Philips Saeco HD 8423/79

Produkt Philips Saeco HD 8423/79 RUČNÝ ESPRESSO KÁVOVAR Popis produktu: Tlakový filter na krémovú vrstvu 15-barové čerpadlo Držiak pohárov Ergonómia pri každodennom používaní Energeticky úsporné Technické parametre: Kompatibilné s filtrami Brita: Voliteľné Držiak šálok: áno Držiak filtra: Tlaková „krémová vrstva“ Nástavec na horúcu vodu/paru: áno Rozhranie: Otočný spínač Pannarello: Nie Súbežné varenie: áno Farba: Čierna Materiály a povrchová úprava: ABS Rozmery produktu (D x H x V): 200 x 265 x 297 mm Maximálna výška šálky: 75 mm Kapacita nádoby na vodu: 1,25 l Hmotnosť výrobku: 4 kg Dĺžka kábla: 80 cm Materiál varníka: Hliník Príkon: 950 W Napätie: 230 V Počet ohrievačov vody: 1 ohrievač Krajina pôvodu: Navrhnuté v Taliansku,

DeLonghi EC 820.B

Tento espresso kávovar Vám umožní vytvoriť profesionálne espresso či cappuccino ako od Baristu, vďaka profesionálnemu nerezovému držiaku filtra na mletú kávu alebo pody, s nadstavcom na penu. Vychutnajte si lahodnú kávu každý deň. Espresso De’Longhi EC 820 B ponúka nezameniteľnú arómu pod zamatovou napenenou cremou. Ďalšou výhodou tohto pákového prístroja Delonghi je nahrievacia plocha na šálky a profesionálny držiak filtra, ktorý je vhodný pre mletú aj porciovanú kávu. S espressom De’Longhi EC 820 B je možné pripraviť 1 alebo 2 šálky kávy naraz .. Naviac je pripravený na použitie za iba 40 sekúnd

Výrobok talianskej značky De´Longhi. Pákový kávovar, ktorý Vam pomôže pripraviť kávu ako od baristu. Ochutnajte výborne esppresso, rovnaké jako v kaviarni. Ak máte radi mliečné kávy, zamilujete si trysku na paru. Zaistí Vam perfektné našľahanie mlieka, a tým aj dokonalý mliečny nápoj. Nádobka na vodu má kapacitu 1 l. Kávovar je vhodný na mletú a porciovanou kávu (tzv. E.S.E. pody). „DISCO CREMA“ je špeciálny disk u kávového sitka, ktorý Vám zaistí perfektné premiešanie kávy a tým zaistí hustú a bohatú penu na esppresse. Pre ECO používanie ma kávovar automatické vypnutie, ktoré Vám ušetrí množstvo energie. 2 oddelené termostaty kontrolujú teplotu vody a pary. Hmotnosť kávovaru je 4,9 kg Kávovar ma tlak 15 bar

Fagor CR 1500

ESPRESSO Fagor CR 1500 tlak 15 bar, možnosť prípravy dvoch šálok súčasne, elektronické ovládanie, ohrev tekutiny, napenenie mlieka, príprava cappucina, vody načaj jednoduchá obsluha a čistenie, priestor na uloženie prívodnej šnúry, nádržka na vodu 1,25 litra s vodoznakom, odkladacia plocha na šálky s predohrevom, dávkovací automat, kovový dizajn, 1050W, 4,3kg

15 bar Pákový kávovar Fagor CR-1500 dokáže pripraviť hneď dve šálky kávy súčasne. Nemusíte sa ale báť, že v jednej šálke bude viac kávy ako v druhom. O všetko sa postará kontrolka rovnomerného nalievania kávy. Kávovar pracuje s tlakom o sile 15 bar, čo predstavuje najideálnejšie podmienky na prípravu výbornej kávy plnej chuti a vône. Súčasťou kávovaru sú dva filtre pre prípravu dvoch veľkostí kávy a odmerka na dávkovanie kávy. Otočná parná tryska Kávovaru nechýba ani otočná parná tryska,