Philips Saeco HD 8917/09

Automatické espresso Philips Saeco HD 8917/09 nastavuje vo svojej triede nový štandard. Zaujímavo spracovaný kryt z nerezovej ocele chráni vysoko kvalitnú taliansku technológiu, s ktorou vždy vykúzlite vynikajúcu kávu. Vaše sny o káve sa konečne plnia. Cappuccino a Latte Macchiato jedným stlačením tlačidla, možnosť nastavenia osobného profilu. Funkcia rýchleho čistenia

Philips-Saeco-HD-8917-09

Model Saeco Incanto nastavuje vo svojej triede nový štandard. Zaujímavo spracovaný kryt chráni vysoko kvalitnú taliansku technológiu, s ktorou vždy vykúzlite lahodnú kávu. Vaše sny o dokonalej káve sa konečne plnia.

Keramický mlynček
Keramický materiál zaisťuje tichú prevádzku a dlhotrvajúci výkon, ktorý sa nezhoršuje. Vaša káva tak bude zakaždým namletá ako prvýkrát a dostanete tak z každého zrnka to najlepšie.

Pripraví 6 druhov kávových nápojov
So Saeco Incanto si príde na svoje každý. Nech túžite po espresse, Lungu alebo káve s mliekom, dostanete s ním dokonale pripravenú šálku vašej obľúbenej kávy

Filter AquaClean
Naša nová a patentovaná inovácia, vodný filter AquaClean, sa postará o to, aby ste svoj kávovar využili na maximum. Keď filter vymeníte včas, nebudete z prístroja musieť odstraňovať vodný kameň až do 5 000 šálok a súčasne získate výhodu dokonale čistej vody. Ďalšou výhodou je, že akonáhle do svojho kávovaru filter AquaClean nainštalujete, upozornenie na nutnosť odstránenia vodného kameňa sa automaticky deaktivuje.

Vstavaná karafa na mlieko
Pripravte si skvelé krémové cappuccino a latte macchiato tým najjednoduchším možným spôsobom. Stačí naliať mlieko do karafy, vložiť do prístroja a zvoliť požadovaný nápoj. Za pár sekúnd si vychutnáte kávu s lahodnou mliečnou penou a s ideálnou teplotou.

Technológia Latte Perfetto
Každá káva, ktorú pripravíte, bude pokrytá vrstvou hodvábne mliečnej peny lákajúcej chuťové poháriky. Karafa mlieko napení dvakrát, potom naleje do šálky krémovú vrstvu bez rozstrekovania, a zachová pri tom správnu teplotu.

Automatické oplachovanie
Saeco Incanto sa pri spustení alebo vypnutí prístroja automaticky prepláchne vodou. Takto môže poskytovať skvelú a čerstvú chuť v každej šálke kávy.

Upozornenie na odstránenie vodného kameňa
Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predlžuje životnosť espressovara. Prístroj vás upozorní, kedy je potrebné vodný kameň odstrániť. Pomocou prehľadných pokynov na displeji sa dozviete, čo a kedy treba urobiť.

Káva podľa vás
Saeco Incanto ponúka širokú škálu možností, ako si kávu pripraviť. Môžete si ľahko prispôsobiť a uložiť do pamäti veľkosť, intenzitu a teplotu jednotlivých nápojov. Nebojte sa objavovať, experimentovať a pripraviť si kávu, ako len budete chcieť.

Vysoká kapacita a kompaktný dizajn
Vďaka vysokej kapacite nádob na kávové zrná, vodu a odpad v kompaktnom dizajne je používanie Saeco Incanto mimoriadne pohodlné. Nemusíte tak neustále dopĺňať kávové zrná, vodu a čistiť nádobu na odpad.

Hodnotenie

Súhrnné údaje
Saeco HD 8917/09 Incanto je vybavený nadpriemerne vysokým príkonom 1 850 W. Ten by mal prístrojmi dopomôcť k rýchlejšiemu zahrievanie a ušetriť tak čas pri príprave. Kladne hodnotíme tiež parný tlak 15 bar. Nadpriemerný je v prípade tohto kávovare aj objem nádobky na vodu 1,8 l a objem odpadového zásobníka 15 šálok. Čo sa týka objemu zásobníka na kávu, ktorý je 250 g je zľahka pod priemerom.

Možnosti a nastavenia
Ani v tejto kategórii nemáme príliš čo vytknúť, snáď len menší rozsah mlynčeka. Vyberať môžete z piatich hrubosťou namletia kávy, konkurenčné kávovary mávajú aj cez desať úrovní. Inak je ale všetko ako má byť. Kávovar umožňuje nastavenie tvrdosti vody a jej teploty, nastaviť si môžete tiež silu kávy. Prístroj vám uvarí nápoj pokojne do dvoch šálok naraz a to aj z vopred mletej kávy.

Vybavenie a funkcie
Z vybavenia chýbajú kávovaru Philips jediná položka, tryska na paru. Tá môže byť pre niektorých užívateľov zásadné. Hoci je tak nemožné manuálny šľahanie mlieka, nemusíte sa obľúbeného cappuccina vzdať. Kávovar vám mliečnu penu pripraví automaticky. Všetko môžete pohodlne nastaviť pomocou displeja, prispôsobiť výšku výpuste a potom už len čakať na výsledok. Údržbu vám uľahčí automatické čistenie a odvápňovanie. Nemusíte sa báť ani vysoké spotreby vďaka úspornému programu.

Naše hodnotenie a záver

Ako hlavný nedostatok kávovaru Philips Saeco HD 8917/09 Incanto vnímame chýbajúce parnú trysku. Nie každý ale parnú trysku využije, veľa užívateľov dáva prednosť automatickému šľahanie mlieka, ktoré tento prístroj ovláda. Pokiaľ ju teda vy sami u tohto prístroja nepotrebujete, v jeho kúpu vám nič nebráni. S príslušným objemom nádržky a ďalšími parametrami je totiž v podstate univerzálne použiteľný pre bežnú rodinu alebo aj kanceláriu.

 

Recenzie zákaznikov

 

výborná káva
jednoduchá údržba
rýchla príprava
ľahká manipulácia
Dobrý kávovar za primeranú cenu

pekné spracovanie, výborná káva,
super mašinka výborná káva jednoduchá údržba cena super na shellke za 375 s dopravou stačí 5x natankovať, pozrite si videorecenzie na youtube v nemčine sú fajn u nemčúrov sa predáva za 499, takže 375 pecka

Pomer kvalita – cena. Výborná káva a konečne latte jediným stlačením. Po skusenosti s posledným kavovarom oceňujem aj jednoduchú údržbu. Vyzera pekne a štýlovo, vynikajúco sa hodí do modernej kuchyne.
Zatiaľ sme žiadne zápory neobjavili.
Odporúčam kúpu tohto kavovaru. Každý den sa teším na to, že jednoducho zatlačením jedného tlačidla, si pochutnám na výbornej káve s jemnuckou mliečnou penou.

Trochu nesikovne uchyceni nebo spise neuchyceni filtru – stoji na dne nadrzky bez jakehokoli uchytu. Nadrzka nejde naplnit na maximum, protoze filtr zacne plavat.
Velmi kratky interval, kdy se Vas kavovar zepta na cisteni nadobky na mleko, nabidka funkce brzy zmizi a mate smulu.
Jinak je to dobry kavovar, rychle startuje, dela vytecne capucino. Snadno se obsluhuje.

příprava espresa, capuccina i laté stisknutím jednoho tlačítka
možnost nastavení poměru mléka a kávy
jednoduchá obsluha

kovový povrch, vypadá nejlépe z konkurenčních výrobků
horní plnění, praktické
kvalitní příprava kávy

Velmi dobrý výrobek za tuto cenu. Káva je velmi dobrá, mlýnek mele kvalitně.

Naprostá spokojenost, paměť nastavení jednotlivých druhů kávy, příprava espresa, capuccina i laté stisknutím jednoho tlačítka – super
Hodně vody v odpadní misce, musí se často vylévat aby nedošlo k přetečení v přístroji. Zřejmě odtéká při čištění vnitřního systému přístroje.Stejně to tak vidí přátelé, kteří mají stejný přístroj.
Kvalitní výrobek který předčil i De longhi, který jsme měli před tím.

nepatrně tišší než Krups, lze přeprogramovat paměť pro 4 nápoje (2 s mlékem, dva bez); design; filtrační patrona na vodu;
dobrovolné propláchnutí karafy na mléko po každém použití (jinými slovy lze nepřijmout nabídku proplachu, ale ta možnost je)
pěkné pěna, která drží do vypití kávy
hubice na kávu nelze dát moc dolů – hrnečky kolem 5cm je potřeba zvedate nebo podložit, jinak to cáká;
detail – až v návodu je poznámka, že 5000 kafí bez odvápnění je 5000x1dcl
kávovar se nějak na 5 várkách automaticky kalibruje, takže klid – hlavně při první kávě
docela dlouhý návod – který je celý vhodné přečíst, neb je fakt užitečný 🙂
zatím jsem nečistil a stopkama neměřil;
měl jsem Krups (6 let starý), ale mnoho oprav;
pokud chcete kapučíno i laté na jeden čudlík – berte 🙂

Jednoduchá obsluha, umí i cappuccino, latte. Plný automat. Káva moc dobrá. Kvalitní keramický mlýnek.

Zatím jsem s kavovarem spokojený,je hezký,jednoduchá údržba,ale poměrně častá,trochu komplikovaný při seřízení jemnosti mletí,plastový klíč nasadit na plastovou hřídelku a zatlačit ,otočit za chodu mlýnku v levo nebo v pravo,když není vidět na žluté hřídelce na které pozici zrovna je.Stačila by tečka.

pohodlná obsluha
moje kafíčko stisknutím jednoho knoflíku
plně automatický-výhoda pro mléčnou kávu
keramický mlýnek
mléko v nádobě se kazí, (v lednici)
Mé požadavky: mít voňavou kávu s mléčnou pěnou přístroj splňuje.

Byl jsem spokojený s dřívějším kávovarem této značky a po 5 letech provozu jsem proto opět objednal.
Má velmi přehledné ovládání a snadnou obsluhu.

Design
Možnosti nastavení kávy (síla, množství vody, teplota)
Tryska na horkou vodu
Náročnější obsluha (pro starší lidi)
Cena
Údržba – dle návodu to vypadá na nákladnější a častěji vyžadovanou údržbu než jiné značky
Filtry – nejsou levné a nedají se koupit všude

Naprosto skvělá káva, používáme kávu Kimbo, nádherná pěna, dokonalý přístroj pro domácí použití.
Mírně vyšší cena, v kombinaci s dárkem presovače na kapsle a slevou je nakonec cena vyvážená.
Doporučuji pro vynikající vlastnosti a skvěle připravené nápoje z kávy, či mléka.

jednoduchá obsluha
možnost výběru druhu úpravy kávy /presso, latte…/
jednoduchá údržba
vyhovuje nám příprava více druhů kávy, jednoduché ovládání a jednoduché čištění
nádržka s mlékem jde dát do lednice
dostatečná nádržka na vodu i na kávový odpad
ostatním doporučujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: