Saeco Incanto HD8914/09

Automatické espresso Philips Saeco HD 8914/09. Elegantný dizajn. Presvedčivá kvalita kávy. Pokročilá technológia zaisťuje maximum chuti. Model Saeco Incanto nastavuje vo svojej triede nový štandard. Zaujímavo spracovaný kryt z nerezovej ocele chráni vysoko kvalitnú taliansku technológiu, s ktorou vždy vykúzlite vynikajúcu kávu. Vaše sny o káve sa konečne plnia

Saeco-Incanto-HD8914-09

Philips Saeco HD 8914/09. Elegantný dizajn. Presvedčivá kvalita kávy. Pokročilá technológia zaisťuje maximum chuti. Model Saeco Incanto nastavuje vo svojej triede nový štandard. Zaujímavo spracovaný kryt z nerezovej ocele chráni vysoko kvalitnú taliansku technológiu, s ktorou vždy vykúzlite vynikajúcu kávu. Vaše sny o káve sa konečne plnia

Prestavujeme vám Saeco Incanto HD8914/09

Espresso kávovar Incanto SAECO HD8914/09 vám pomôže pripraviť rôzne druhy vynikajúcich horúcich nápojov podľa vašej chuti. S jeho pomocou si môžete priamo u vás doma ľahko pripraviť obľúbenú šálku vášho espressa alebo cappuccina, a vychutnať si tak nerušené a príjemné rána. Intenzívna aróma kávy vás perfektne naštartuje do nového dňa a rozplynie sa do celej vašej kuchyne. Vďaka prevedeniu kávovaru, ktoré tvorí kombinácia hliníka a nerezovej ocele, ponúka kávovar vysokú rýchlosť a dlhú životnosť. Rýchly ohrievač za okamih pripraví horúcu kávu pre celú vašu rodinu. Tajomstvo spočíva v jeho ľahkom tele z hliníka a nehrdzavejúcej ocele, ktorá dokáže rýchlo dosiahnuť vysokú teplotu. Každý detail tohto prístroja bol navrhnutý a spracovaný v najvyššej kvalite. Povrch z nerezovej ocele je inšpirovaný talianskym dizajnom a remeselnou zručnosťou a hodí sa do klasickej aj modernej kuchyne.

 

Pozri – TOP Automatické kávovary do 500 eur

Stručný popis

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte • príkon 1 800 W • tlak 15 barů • 1,8l nádržka na vodu • integrovaný keramický mlynček • 5 nastavení hrubosti mletia • parná tryska • vodný filter AquaClean • nastaviteľná sila kávy • ovládanie tlačidlami • pre 2 šálky naraz • nerezový bojler • odnímateľná varná jednotka • automatické čistenie • ECO funkcia

Funkcie a nastavenia

Nastavte si veľkosť, intenzitu a teplotu vašej kávy podľa vlastnej chuti. Nastavenie si môžete uložiť a kávu si pripraviť tak, ako ju máte radi, jediným stlačením tlačidla. Pri príprave vašej kávy si môžete nastaviť jednu z piatich síl vašej kávy, podľa toho, ako ju máte najradšej. Nastaviť si môžete aj dĺžku a teplotu jej prípravy, pre ideálne podmienky a perfektné výsledky. Vaše najobľúbenejšie nastavenia si môžete jednoducho uložiť a uľahčiť si tak každodennú prípravu, bez opätovného nastavovania všetkých parametrov. Každá šálka vašej kávy tak bude zhotovená presne podľa vašich predstáv.

Kávovar okrem klasického espressa zvládne pripraviť aj zložitejšie typy kávy, ktoré zahŕňajú mliečnu zložku. Docielené je toho vďaka integrovanému parnému napeňovaču, pomocou ktorého prístroj behom niekoľkých okamihov premení mlieko na výbornú jemnú penu. Ak dostanete chuť na šálku kávy na dobrú noc, ale sa bojíte, že nebudete môcť zaspať, tento kávovar má pre vás riešenie. Vďaka špeciálnemu módu vie pripraviť znamenitú šálku kávy aj z mletej kávy bez kofeínu.

Plnoautomatické espresso Incanto SAECO HD8914/09 má prispôsobenú aj mliečnu trysku, ktorá je určená na vytvorenie naozaj chutných mliečnych špecialít. S jej pomocou si vytvoríte aj perfektné espresso alebo cappuccino ako v pravej kaviarni. Spríjemnite si vaše rána šálkou cappuccina s bohatou mliečnou penou. Saeco Incanto ponúka širokú škálu možností, ako si kávu pripraviť. Môžete si ľahko prispôsobiť a uložiť do pamäti veľkosť, intenzitu a teplotu jednotlivých nápojov. Nebojte sa objavovať, experimentovať a pripraviť si kávu ako len budete chcieť.

Pripraviť zamatové cappuccino je vďaka automatickému napeňovaču mlieka ľahké. Napeňovač mlieka, ktorý baristi nazývajú tiež „cappuccinatore“, čerpá mlieko priamo z nádoby, automaticky ho napení a napustí priamo do vašej šálky.

Espresso kávovar Incanto SAECO HD8914/09 je vybavený aj 100 % keramickými mlynčekmi, ktoré pomelú kávové zrná presne podľa vašej chuti. Keramický materiál mlynčekov zabezpečuje ideálne podmienky pre dôkladné pomletie vašej kávy, čo umožňuje pretekanie vody a extrahovanie esencie, pre perfektné výsledky. Tento materiál zabraňuje prehriatiu a spáleniu zŕn. Čo sa týka jemnosti mletia, môžete si ho prispôsobiť podľa vašej chuti a vybrať si môžete z piatich nastavení sily mletia. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť chuť vašej kávy tak, ako ju máte najradšej. Či už máte radi silnú alebo jemnú kávu, nastavenia vám umožnia vybrať si to pravé pre vás.

Naša nová a patentovaná inovácia, vodný filter AquaClean, sa postará o to, aby ste svoj kávovar využili na maximum. Keď filter vymeníte včas, nebudete z prístroja musieť odstraňovať vodný kameň až do 5 000 šálok a súčasne získate výhodu dokonale čistej vody. Ďalšou výhodou je, že akonáhle do svojho kávovaru filter AquaClean nainštalujete, upozornenie na nutnosť odstránenia vodného kameňa sa automaticky deaktivuje. Saeco Incanto sa pri spustení alebo vypnutí prístroja automaticky prepláchne vodou. Takto môže poskytovať skvelú a čerstvú chuť v každej šálke kávy. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predlžuje životnosť espressovara. Prístroj vás upozorní, kedy je potrebné vodný kameň odstrániť. Pomocou prehľadných pokynov na displeji sa dozviete, čo a kedy treba urobiť.

Sparovacia jednotka je dôležitou časťou každého kávovaru a mala by sa pravidelne čistiť. Je plne vyberateľná a umožňuje tak dôkladné čistenie jednoduchým opláchnutím pod tečúcou vodou.

Záver

Tento kávovar nasadil vo svojej triede latku naozaj vysoko. Je len málo podobne kvalitných a všestranných prístrojov. Na prvý pohľad je vidieť, že kvalita spracovania kávovaru ho radí naozaj do luxusnej kategórie. Kombinácia nerezovej ocele a čierneho plastu pôsobí veľmi elegantne a navyše je zárukou vysokej odolnosti a s ňou spätej životnosti. Prémiovou funkciou je aj integrovaný mlynček na kávové zrná, vďaka ktorému si môžete vychutnať maximálnu čerstvosť a arómu čerstvo rozomletej kávy. Hrubosť namletia zŕn ovplyvňuje výslednú chuť kávy, takže je veľmi dôležité mať možnosť voľby. A s týmto kávovarom máte na výber päť stupňov hrubosti.

Príkon 1 850 W a objem nádobky na vodu 1,8 l. To sú dve silné stránky kávovaru značky Philips. V spojení s kapacitou odpadového zásobníka 15 šálok ho predurčujú aj pre frekventovanejšie používanie. Jediný parameter, ktorý sa drží pod hodnotou zodpovedajúce priemeru , je kapacita zásobníka na kávu. Ten pojme 250 g. Parný tlak kávovaru je potom obľúbených 15 bar. Rovnako ako ďalšie modely značky Philips, aj kávovar Saeco HD8914 / 09 pokrivkáva za konkurenciou v rozmanitosti hrubosti namletia kávy. Mlynček tohto prístroja zvládne päť rôznych úrovní, niektoré iné spotrebiče zvládnu aj viac ako desať. Okrem tohto už ale kávovaru nič nechýba. Uvarí vám bez problémov i vopred mletú kávu. Pri príprave si môžete nastaviť teplotu vody, tvrdosť vody a tiež silu kávy. Nie je navyše problém uvariť dve šálky súčasne.

Z výbavy a funkcií postráda kávovar Philips jedinú položku, a to nádobku na mlieko. Napriek tomu sa nemusíte obmedzovať len na manuálny šľahanie mlieka parnou tryskou, funkciou automatického šľahanie tento kávovar ešte stále disponuje. Len miesto nádobky na mlieko používa hadičku, ktorú nasáva mlieko priamo z krabice. Okrem kávy vám prístroj poskytne aj samotnú horúcu vodu, napríklad na čaj. Ovládanie zjednodušuje displej v prednej časti, vaše peniaze zase šetrí úsporný režim prístroja. A aby ste okrem peňazí šetrili aj námahou, má vo výbave funkciu automatického čistenia a odvápňovanie.

Vďaka veľkému objemu nádržky na vodu a odpadového zásobníka, v spojení so silným príkonom, by sme si kávovar Philips Saeco HD8914 / 09 dokázali bez problémov predstaviť v kancelárii alebo početnejšie domácnosti. Okrem menej variabilného mlynčeku mu môžeme vytknúť snáď už len chýbajúci nádobku na mlieko. Funkcia automatického šľahanie síce zostáva zachovaná, ale prebieha trochu inou formou, než je bežné. Nie každému však proces s hadičkou musia vyhovovať.

Tento kávovar nasadil vo svojej triede latku naozaj vysoko. Je len málo podobne kvalitných a všestranných prístrojov. Na prvý pohľad je vidieť, že kvalita spracovania kávovaru ho radí naozaj do luxusnej kategórie. Kombinácia nerezovej ocele a čierneho plastu pôsobí veľmi elegantne a navyše je zárukou vysokej odolnosti a s ňou spätej životnosti. Prémiovou funkciou je aj integrovaný mlynček na kávové zrná, vďaka ktorému si môžete vychutnať maximálnu čerstvosť a arómu čerstvo rozomletej kávy. Hrubosť namletia zŕn ovplyvňuje výslednú chuť kávy, takže je veľmi dôležité mať možnosť voľby. A s týmto kávovarom máte na výber dokonca päť stupňov hrubosti.

Výhody

výborný pomer kvalita vs cena, v tejto kategórii kávovarov
má tichý mlynček
rýchle zohrievanie vody,
má možnosť nastavenia intenzity kávy ako aj teploty vody
zvláda uvariť dve šálky súčasne
výrobne napeňuje mlieko na cappucino/latte
pekný dizajn
objem nádobky na vodu 1,8 l
jednoduché ovládanie
pohodlné čistenie
čersto zomelie kavu
pripraví až šesť typov kávy
sám vyhodi kavový odpad do vnútornej odpadovej nadobky

Nevýhody

nádoba na mlieko je mimo espresovača

 

Pozri – TOP Automatické kávovary do 500 eur

 

Recenzie zákazníkov

U espresovače mě překvapila cena, je odpovídající, ale za kvalitu se platí. Mohu potvrdit, že do týdne jsem si kávovar zamiloval. Nejenom, že mi připraví až šest typů kávy a mám možnost si na jednoduchém ovládání navolit hrubost mletí i sílu nápoje. Musím vyzdvihnout i vestavěnou nádobku na mléko, rychle samočištění, jednoduchost ovládání a vzhled. Doporučuji

Tento kávovar bych si pořídila hned protože mi káva přišla srovnatelné chutě a kvality jako v kavárně. Používání je jednoduché, když chci bez mléka, tak jen stisknu tlačítko a umele mi to čerstvou kávu, jejíž kvalitu si volím sama. Pokud chci s mlékem je jednoduché přisunout jen krabici a do ní ponořit hadičku z kávovaru, která si mléko nasaje a pomocí páry jej našlehá. Jediné nepříjemné je, že musím hlídat dávkování mléka, které se mi nasaje a pak po našlehání a dávkování mléka musím předělat hrníček pod sekci, kde mi to natočí kávu. bohužel tento typ nemá paměť, takže pro milovníka laté, jako jsem já, je to trošku zdlouhavý proces. Ale na druhou stranu – ta káva byla výborná.

Kávovar je jednoduchý na obsluhu – pár tlačítek, pomocí kterých si navolím velikost nebo sílu kávy Kávu mohu používat jak zrnkovou tak mletou volím si její sílu dle jednoduchých ikonek miluji našlehanost mléka, kterou dělá – to je jako v nejlepších kavárnách

Daleké rozpětí mezi dávkovačem mléka a kávovým dávkovačem nemá paměť na dávkování množství – musím si hlídat hlavně mléko čištění hadičky od mléka

U Saeco Incanto Automatický espresovač HD8914 ma veľmi zaujal design výrobku, ktorý je nadčasový a spĺňa všetky moje predstavy o najvyššej kvalite. Espresovač má pekný kryt z nerezovej ocele. Veľmi oceňujem smotanovú penu, ktorú získam jednoduchým automatickým napeňovačom mlieka. Voľbu sily kávy si môžem zvoliť podľa svojej chuti, momentálnej nálady, tak akú silnú kávu mám rada. Ponuka nastavenia mlynčeka je veľmi bohatá. Údržba espresovača sa javí ako jednoduchá a pohodlná.

Skvely design, ktery se stane ozdobou vasi kuchyne. Navolite si na co mate zrovna chut, at uz je to espresso, cappuccino nebo treba late, a za chvilku si muzete vychutnat lahodnost a vuni cerstve namlete zrnkove kavy keramickymi mlynky. Jednoduse lze navolit silu kavy na kterou se prave citite. Ovladani je jednoduche a intuitivni, stejne tak cisteni kavovaru, nezabere dele nez minutu. Pokud vam zrovna dojde zrnkova kava, muzete vzit zavdek i kave mlete, ktera ma samostatne plneni, ale rozdil poznate okamzite. Vrele doporucuji milovnikum vyborne kavy a dobreho vkusu.

Espresovač se mi velmi líbil. Zaujala mě funkce dávkování síly kávy a množství. Ochutnal jsem capucino. Mléko bylo dobře našlehané pomocí hadičky během chvilky. Čištění bylo také jednoduché.

Desing Espresovače Saeco Incanto HD8914 bude ozdobou každé kuchyně – intuitivní obsluha – jednoduše si navolíte jak silnou kávu si dáte(na výběr pět předvolených úrovní) a též jednoduše si připravíte cappucino či třeba late s možností nastavené množství mléka s automatickým napěňovačem – espresovač umí i zpracovat instantní kávu – varnou jednotku jednoduše opláchnete vodou – automatické odstranění vodního kamene díky filtru zvládne až 5000 šálků

Vyskúšala som espresovač a veľmi ma prekvapila jednoduchosť obsluhy. Pomocou dvoch tlačidiel je možné nastaviť množstvo aj silu kávy. Údržba je jednoduchá – jednotlivé časti je možné pod tečúcou vodou jednoducho vyčistiť. Veľmi bohatá a chutná pena pri cappuccine a latté. Espresovač môžem len odporučiť.

5 rôznych nastavení sily kávy automatický napeňovač mlieka stlačením jedného tlačidla vytvorenie horúcej kávy s rýchlym ohrievačom

Tento kávovar by som si kúpila pretože mi káva prišla porovnateľnej chute a kvality ako v kaviarni. Používanie je celkom jednoduché, keď chcem bez mlieka, tak len stlačím tlačidlo a zomelie mi to čerstvú kávu, ktorej kvalitu si volím sama. Ak chcem s mliekom je jednoduché prisunúť len škatuľu a do nej ponoriť hadičku z kávovaru, ktorá si mlieko nasaje a pomocou pary ho našľahá. Jediné nepríjemné je, že musím strážiť dávkovanie mlieka, ktoré sa mi nasaje a potom po našľahanie a dávkovanie mlieka musím prerobiť hrnček pod sekciu, kde mi to natočí kávu. bohužiaľ tento typ nemá pamäť, takže pre milovníka laté, ako som ja, je to trošku zdĺhavý proces. Ale na druhú stranu – tá káva bola výborná.

Vzdialenosť dávkovače na mlieko a kávu nemá pamäť na nápoje údržba hadičky na mlieko

Tento espresovač ma naozaj zaujal.Páčil sa mi jeho design a funkčnost pri používániu. Pomocou jeho sa dá pripravit velké množstvo kávových specialit např latté, capucino atd. Jedním gombíkem je možnost navolit sílu kávy a množstvo. Vďaka keramickým mlynkom je káva vždy čerstvá. Mlieko sa dá pomocou hadičky dobre napenit

Dlho som zvažoval, akú značku a model kúpiť a nakoniec som sa rozhodol pre SAECO Incanto, volil som model s nasávaním mlieka priamo z krabica na mlieko v praxi používania je to naozaj výborná voľba voči nádobe na mlieko,

som s kávovarom veľmi spokojný a určite odporúčam..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: