Scarlett SC 037 

Espresso Scarlett SC 037 je klasický pákový kávovar s moderným dizajnom ktorý vám pripraví kvalitný espresso alebo cappuccino. Zrazu prístroj zvládne urobiť 2 až 4 šálky skvelej kávy. Pomocou parnej trysky na paru bude mať káva vždy zamatovú a lahodnú penu. 

Scarlett-SC-037

Stručný popis

pákový kávovar • pripravíte espresso, cappuccino • príkon 800 W • tlak 3,5 bar • odnímateľná odkvapkávacia miska • mriežka pre jednoduché čistenie • tryska na cappucino • manuálne ovládanie

Predstavujeme vám Scarlett SC 037

Kávovar Délonghi Scarlett SC 037 je kompaktný prístroj, ktorý nájde svoje miesto aj v tej najmenšej kuchyni a pritom uspokojí aj náročného pijana kávy.Sklenená konvička na kávu s ukazovateľom množstva vody je vyrobená z tepelne odolného skla, ktoré zabraňuje popáleniu. Pre jednoduchú údržbu a čistenie má prístroj vyberateľný odkvapávač a filter. Gumové nožičky zasa zabraňujú kĺzaniu kávovaru po kuchynskej linke alebo po stole. Kávovar oplýva príkonom 800 W a tlakom čerpadla 4.0 bar.

Záver

Za nízku cenu tak dostanete silný a výkonný prístroj, ktorý vás žiadne ráno nenechá v štichu. V neposlednom rade poteší aj kanvička na kávu z tepelne odolného skla, zabraňujúci popáleniu alebo vyberateľný odkvapávač a filter pre jednoduché čistenie. Gumové nožičky potom zabraňujú kĺzaniu kávovaru. Oceňujeme , že je rýchly , spraví presso aj capuccino , ľahko sa čistí , Skvelý pomer ceny a kvality – perfektný výber.

Výhody

spraví presso aj capuccino
ľahko sa čistí
rýchla a kvalitná káva
pomer ceny a kvality – perfektný výber

Nevýhody

nejednoznačné ovládanie
vyteká z neho voda cez trysku na naparovanie mlieka

 

Recenzie zákazníkov

..Som veľmi spokojná, šikovný kávorka, super cena 🙂

Super vecička za skvelu cenu 🙂

rýchly
spraví presso aj capuccino
ľahko sa čistí
pomer ceny a kvality – perfektný výber

Nejednoznačné ovládanie, vyteká z neho voda cez trysku na naparovanie mlieka, hlavne po vypnutí.

Kávovár som si vybrala kvôli jeho nízkej cene, hlavne kvôli tryske na mlieko. Po mesiaci užívania som s ním relatívne spokojná.

Rýchla a kvalitná káva. Kávovar splňuje predpísané parametre.

Malý,pěkný,dobrá káva,levný

je to spise prekapavac nez presso

– asi to není pro lidi, kteri si chtěji pořídit kávovar na celý život. Kávu ale zatim vaří dobře a pokud ještě nějaký čas vydrží, budeme s koupí spokojeni. Cena stroje je opravdu nízká.

za tuto cenu jsem dostal přesně, co jsem chtěl. Kafe je z něj výborné a mléko supr napěnované

Levný, ale kafíčko je z něj dobré. Je vidět, že to není super drahé zařízení. Takže zpracování je tomu zrcadlem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: