DeLonghi EC 7.1

Hľadáte kávovar, ktorý by vám nielen pripravil úžasnú kávu, ale bol jednoduchý aj na ovládanie a údržbu? V tom prípade na vás čaká kávovar DELONGHI EC 7.1. Tento kávovar uspokojí svojimi funkciami aj najnáročnejšieho spotrebiteľa. Iba prostredníctvom neho si pripravíte fantastické kapučíno, ktoré bude chutiť akoby vám ho teraz priniesli priamo z Talianska. Vario systém sa postará, aby ste si sami mohli zvoliť, či máte chuť na silnejšiu alebo jemnejšiu kávu. A to všetko veľmi jednoducho, bez zdĺhavého čistenia, ktoré je umožnené vďaka odnímateľnej odkvapkávacej miske, ktorá je súčasťou kávovaru.

DeLonghi-EC-7.1

Stručný popis

pákový kávovar • príkon 800 W • elektronické ovládanie • kapacita až 4 šálky kávy • tryska na cappuccino • pre mletú kávu • kompaktné rozmery

Máte chuť na silnú kávu alebo vám stačí aj slabšia? Žiadny problém! S kávovarom DELONGHI EC 7.1 si môžete zvoliť požadovanú silu kávy od jemnejšej až po silnú chuť. Je to možné vďaka systému Vario, ktorý je zabudovaný do tohto skvelého domáceho pomocníka. Pretože aj kávovar sa dokáže prispôsobiť vašej nálade.

Pre každého je mimoriadne dôležitá bezpečnosť jeho blízkych a celej domácnosti. Najviac úrazov a nehôd vzniká pri manipulácii s domácimi spotrebičmi. Ak je však spotrebič vybavený tak, ako aj kávovar DELONGHI EC 7.1, rozličnými bezpečnostnými opatreniami, k nehode spoľahlivo nedôjde. Tento senzačný kávovar disponuje totiž patentovaným uzáverom, vďaka ktorému sa jeho obsah nikdy nerozleje, nevysype a neznečistí ani nepoškodí vašu domácnosť. Rovnako aj svetelná kontrolka, ktorá slúži na to, aby vás upozornila, že kávovar nie je vypnutý, dbá o vašu ochranu.

Kapučíno ako z profesionálnej kaviarne si teraz môžete pripraviť aj vy sami a to v pohodlí vášho domova. Stačí vám na to kávovar DELONGHI EC 7.1. Je vybavený Capuccino systémom a vďaka nemu zmiešava paru, vzduch a mlieko a vytvára mohutnú krémovú penu. Nuž a povedzme si pravdu: Capuccino je pravé vtedy, keď je na ňom nadýchaná pena, ľahká ako obláčik a lahodne sa rozplývajúca v ústach. Presne takú si už môžete kedykoľvek dopriať aj vy.

Výborná káva ľahko a rýchlo? Presne od toho je tu tento kompaktný pákový kávovar. Behom okamihu vykúzli až dve šálky kávy naraz, z jednej vody zvládne uvariť až štyri šálky lahodného nápoja. Vďaka prepínaču aróma Vario System si môžete vybrať silu kávy – od veľmi silnej po slabú. Okrem klasického espressa vie pripraviť aj lahodné cappuccino. Cappuccino System ľahko premieša mlieko, paru a vzduch a vytvorí tak dokonale jemnú krémovú penu. Vychutnajte si zamatovo hebkú kávu, kedykoľvek sa vám len zachce.
Je veľmi dôležité kávovar po každom použití zodpovedne vyčistiť, aby nedošlo k vzniku plesní či baktérií. Toto čistenie však býva neraz veľmi zdĺhavé a určite nepatrí k vašim obľúbeným činnostiam. S naším kávovarom to však nehrozí. Kvalitnú kávu bez baktérií si môžete teraz dopriať kedykoľvek a vyčistenie kávovaru je detskou hračkou. Je to možné kvôli vyberateľnej odkvapkávacej miske, ktorá manipuláciu a údržbu veľmi uľahčuje.

Rozmery tohto kávovaru sú naozaj malé, ocenia ho najmä kuchyne, ktoré riešia každý centimeter pracovnej plochy. abudovaný prepínač aróma vám umožní vybrať si, či potrebujete poriadne nakopnúť so silnou kávou, alebo naopak len túžite po lahodnej slabej chuťovke k dezertu.

Výhody

funkcie / výbava
dizajn
jednoduchosť ovládania
pomer cena / výkon
výborná káva

Nevýhody

trochu nešťastne vyriešené zatváranie s poistkou. Ťažšie sa otvára

 

Recenzie zákazníkov

 

Ak si kúpite dobrú kavu budete s kavovarom spokojní

S kavovarom som velmi spokojna. ☺ Je maly, ale lahko sa ovlada a robi dobru kavu. Odporucam.

Síce kávovar mám len krátko, ale som s ním spokojná. Od prvej chvíle sa mi páčil. Malý, elegantný a nezaberá veľa miesta. Dá sa pripraviť slabšia – silnejšia káva, ale aj kapučíno. Pripraví super penu. Môžem len odporučiť!

Jednoduché ovládanie, káva výborná (stačí medium), odporúčam.

Moderrný a príjemný dizajn, cena zodpovedajúca výkonu, prekvapkávaná káva, našľahané mlieko prekvapia svojou príjemnou chuťou. S výrobkom som spokojná.

Jednoduchá a rychlá příprava kávy. Příprava z mleté kávy, žádné kapsle.
Je potřeba počítat s prárou nad zařízením.

perfektne funguje – super káva je z neho
Trochu nešťastne vyriešené zatváranie s poistkou. Ťažšie sa otvára.

kvalita odpovídá nízké ceně

jednoduchá obsluna dobrá kava i kvalitní pěna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: