Jura Impressa F9

Plnoautomatické espresso JURA F9 umožňuje prípravu obľúbených mliečnych špecialít, pomocou stlačenia jedného tlačidla. Kávovar disponuje intuitívnym ovládaním, pomocou ktorého si obľúbenú kávu pripravíte za krátky čas. Vybrať si môžete zo 14 kávových špecialít, ako je napr. espresso, či cappuccino. Čerpadlo má tlak 15 barov. Kapacita zásobníka na vodu je 2,1 litra a kapacita zásobníka na zrno 250 gramov. Silu kávy si môžete nastaviť podľa vás a vybrať si môžete z 8 stupňov. Kávovar je vybavený mlynčekom na kávové zrná Aroma+.

Jura-Impressa-F9

Stručný popis

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, lungo, flat white • príkon 1 450 W • tlak 15 barov • 1,9l nádržka na vodu • 310g zásobník na kávu • integrovaný mlynček • parná tryska s funkciou nasávania mlieka • vodný filter • systém predohrievania šálok • integrovaný napeňovač mlieka • systém Thermoblock • farebný LCD displej • osem úrovní sily kávy • tri úrovne teploty vody • možnosť úpravy parametrov nápojov • úsporný režim • podsvietenie jednotlivých prvkov

Predstavujeme vám kávovar Jura Impressa F9

Pri pohľade na kávovar zaujme hlavne veľký farebný displej, ktorý výrazne zjednodušuje jeho obsluhu. Umožňuje nastavovať parametre kávy, ako je napríklad jej sila či množstvo použitej vody. Ovládanie je tak intuitívne, že si naň zvyknete už po pár minútach používania a nebudú s ním mať problém ani technicky menej nadané osoby. Jednoducho otočte rotačným ovládačom a na 2.8″ displeji sa objaví zoznam štrnástich kávových špecialít. Stisk jedného tlačidla je všetko, čo potrebujete, aby sa spustila príprava vami zvolenej kávy. Štyri obľúbené druhy kávy môžu byť individuálne naprogramované tak, aby sa zobrazovali na úvodnej obrazovke a boli vám k dispozícií na jediné stlačenie.

Do kávovaru si môžete uložiť tri rôzne veľkosti kávy – ristretto, espresso a veľkú kávu. Pre každý druh nápoja si môžete samostatne nastaviť silu kávy, voliteľne v piatich krokoch, ako aj teplotu sparovania. S kávovarom ušetríte váš čas pri príprave obľúbených nápojov. Vaše rána budú príjemnejšie, a káva hotová rýchlejšie. Okrem toho si obľúbite nádhernú arómu, ktorá zaplní celý priestor vašej kuchyne pri príprave každej šálky. Vďaka kvalitnej konštrukcii plnoautomatického espresso kávovaru JURA F9 si môžete vychutnať perfektný výkon. Spotrebiču napomáha aj väčší zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 310 gramov. Zrnková káva je okrem toho v zásobníku chránená dokonale utesneným aróma krytom. Mlynček Aroma+ sa postará o perfektné pomletie kávových zŕn. Vďaka inovatívnej geometrii ponúka mlynček ešte kvalitnejšie mletie kávy s dlhšou životnosťou. Mlynček navyše zaručuje dvojnásobnú rýchlosť a zachovanie jedinečnej kávovej arómy, ktorá spríjemní vaše rána.

Nespornou výhodou všetkých produktov spoločnosti Jura je luxusné spracovanie v spojení s kompaktnými rozmermi. História značky sa datuje až do roku 1931, kedy začala produkovať luxusné spotrebiče do moderných domácností. Okrem najnovších technológií je pri produktoch tejto švajčiarskej značky tradične kladený dôraz na použité materiály a dizajn, čoho je model F9 jasnou ukážkou. Dôkazom môže byť aj prestížna švajčiarska certifikácia Swiss Made udeľovaná kvalitným švajčiarskym výrobkom. Výrobcovia zdokonalili celý proces prípravy kávy na úroveň, ktorú by ste očakávali skôr v kaviarni. Viacúrovňový mlynček AromaG3 zaisťuje optimálnu jemnosť kávy. Čerstvé kávové zrná pomelie rýchlo, ale zároveň šetrne, aby bola aróma zachovaná. Variabilná sparovacia jednotka s kapacitou od 5 do 16 gramov zaisťuje optimálne podmienky pre prípravu kávy za všetkých okolností. Impulzný extrakčný proces vyvinutý spoločnosťou JURA optimalizuje čas extrakcie.

Kávovar JURA F9 zvládne pripraviť štrnásť druhov kávových nápojov. Môžete si tak napríklad jednoducho ráno pripraviť espresso, po návrate z práce latt macchiatto a večer trebárs obľúbenú americkú špecialitu flat white. Oddelené trysky a výpuste zaručujú maximálnu možnú hygienu a kvalitu pripravovaných nápojov. Hygiena a kvalita procesu prípravy je certifikovaná známou autoritou TÜV. Výškovo nastaviteľná duálna výpusť, ktorá je nastaviteľná v rozmedzí od 65 do 111 mm, je vybavená najmodernejšími technológiami jemnej peny. Vytvára vzdušnú penu ľahkú ako perie s mimoriadne kvalitnou konzistenciou pre perfektné cappuccino alebo latte macchiato a je jednoduché ju rozobrať a vyčistiť. Dva oddelené systémy pre kávu a mlieko zaručujú perfektný výsledok a hygienu.

Kávovar ušetrí vaše peniaze. Vo vypnutom stave má nulovú spotrebu elektrickej energie. Vďaka Zero-Energy Switch je kávovar pri vypnutí úplne odpojený od elektrickej energie a stand-by režim má nulovú spotrebu energie. K dispozícii je aj možnosť automatického vypínania kávovaru. Tlak jeho čerpadla je 15 barov a príkon 1450 W. Zásobník na vodu ponúka 2,1 litrovú kapacitu a kapacita zásobníka na kávové zrná je 250 gramov.

Záver

Model F9 je určený pre užívateľov náročných na chuť kávy a jednoduchosť ovládania. S týmto kávovarom si ľahko pripravíte jedinečnú kávu s plnou chuťou a bohatou arómou, ktorá sa dokáže vyrovnať káve pripravenej profesionálnym baristom na mnohonásobne drahších prístrojoch. Poteší tiež možnosť prípravy 14 druhov kávových špecialít, vrátane obľúbeného latte macchiato alebo amerického Flat White.

Výhody

tichý chod
krásny dizajn
dokonalé espresso i cappuccino
12 špecialit
dobre se cisti
ONETOUCH latte i cappucino
micropena
excelentná káva

Nevýhody

plastový dizajn

 

Recenzie zákazníkov

super kavovar!
Naprostá spokojnosť!

Dokonalý kávovar! S deloghi a podobnými lowendy sa nedá porovnávať …

PEP – supr pena i chut kávy … 14 programovatelných nápoju … supr mléčná pena

Dokonale espresso i cappuccino. Meli sme kávovar Delonghi, ale jura je uplně iná liga!

kvalitní přístroj s množstvím (14) typů kávových produktů

plastový design, uvítal bych např. nerez provedení
velmi dobrý přístroj, který mohu jen doporučit, jednoduchá obsluha, kvalitní kávové produtky
tichý
příprava nápojů stiskem jednoho tlačítka

trošku studenější mléko u mléčných nápojů, možná jsem ještě nenašla nastavení této funkce.

posunutí výdejníku na kávu, nevejde se sklenice na latté o malý kousek

Jednoduché ovládání. Až na malé drobnosti doporučuji. Tichý malý, káva výborná.

kvalitní káva
garantujou min.20 000 káv
důvěřuji Švýcarům
postavíte hrnek a všechny speciality se udělají sami
barevný displej

minulý kávovar Delonghi vydržel cca 10 000 káv,není to málo,ale čekal jsem víc za cenu 30 000,-,tak jsem zkusil tento stroj,podle mě -vyšší střední třída,tak si myslím, že vydrží jednou tolik.Káva je opravdu kvalitnější.

Obsluha je jednoduchá,nemusí se čistit a mazat spařovací jednotka,Hadička na mléko stačí strčit do krabice s mlékem-nemusí být termoska a jiné originální drahé nádoby.Každá specialita se dá nastavit podle velikosti ,chuti atd. Jsme strašně moc spokojeni a doufám,že bude sloužit dlouho

cena kvalita spracovania dobré meno
Za tu cenu urcite odporucam
jednoduchá obsluha jednoduchá údržba
kávovar pracuje spoľahlivo

Dobrá obsluha ľahká obsluha chutná káva
Jednoduchá a komfotrná obsluha. Pokyny a a nastavenie v slovenčine je zrozumitelné.

Tichucky kavovar vsetko krasne vypise na display ovladanie na jednotku 🙂

Jednoduchá obsluha, výborný dizajn, no proste super

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: